Размяна на линкове в онлайн магазин

V.Andreev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
61   0   0
Здравейте Колеги,

В момента онлайн магазина е с PR 2.. ако има някакво значение за някой :)

Магазина, че го споделя на лично съобщение :) направих една страница с име "Приятели" и реших да разменим някой друг линк с които иска.

Това което не искам да виждам е еротика, анаболи, наркотици и някакви такива.

Като цяло искам хората с които ще разменим линкове да са стабилни, няма да си играя през 1 месец да гледам, има ли няма ли .. махнал ли го и такива.
 
Последно редактирано:
От: Размяна на линкове в онлайн магазин

виж e-cigari.bg , ако те устройва пиши на лично
 
Последно редактирано:
От: Размяна на линкове в онлайн магазин

Моля, да не публикувате явно своят онлайн магазина, защото имате голям шанс от google да имате бан.

И на двамата съм пратил ЛС.

Очаквам и други колеги

Поздрави
В.Андреев
 
От: Размяна на линкове в онлайн магазин

Пратих ти лично съобщение, темата е актуална :)
 
От: Размяна на линкове в онлайн магазин

Ако линковете са в отделна страница няма никакъв проблем с рязмяната на линкове - проблем според мен ще имате ако си набичите линковете във футера

Андреев за проба съм пускал тема че продавам линкове и съм писал от кои сайтове даже с цени нищо не се случи - не си мисли че някой от Г. седи да чете кой какво купува и какво продава във форума.
 
От: Размяна на линкове в онлайн магазин

Ако линковете са в отделна страница няма никакъв проблем с рязмяната на линкове - проблем според мен ще имате ако си набичите линковете във футера

Андреев за проба съм пускал тема че продавам линкове и съм писал от кои сайтове даже с цени нищо не се случи - не си мисли че някой от Г. седи да чете кой какво купува и какво продава във форума.

Линковете са в отделна страница, не са в футера. :)

Относно теста, незнам - не ги разбирам
 
От: Размяна на линкове в онлайн магазин

Не мога да изпращам лични съобщения, току-що се регистрирах. Моля пиши ми ти PM.
 

Горе