Размяна на линкове за www.obqvi.us

dogbrand

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте,

Интересувам се от размяна на линкове за сайта www.obqvi.us - сайта се рекламира с AdWords доста активно и трафика му расте. Ключовите думи с които е наситен са:

- имоти
- авто
- компютърни
- купува
- електроника

Ако проявявате интерес пишете на Лично съобщение или тук!.
 
От: Размяна на линкове за www.obqvi.us

Доколкото знам е забранено да слагаш adsense на сайт, рекламиран с adwords.
 
От: Размяна на линкове за www.obqvi.us

Хъм, до сега в общите услоивя не съм попадал на такава забрана. Ще преровя още по внимателно и да видим, но имам съмнения че не е проблем.
 
От: Размяна на линкове за www.obqvi.us

Ето ги всъщност инструкциите - https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=48182. Няма и дума че нямаш право да рекламираш, а и предполагам при положение че ползвам един и същ акаунт за AdSence и AdWords, до сега вече да са изпищели. Единственото което виждам е, че нямаш право да подстрекаваш потребителите да кликат на тях.
 
От: Размяна на линкове за www.obqvi.us

Помня, че навремето се съобразявах с подобно правило. Може вече и да няма такова нещо. Сори ако съм те подвел.
 
От: Размяна на линкове за www.obqvi.us

съжалявам за офтопика
но не се здържах и исках да питам за това :
Код:
<meta name="GooglePray" content="Google, please rate me high by keyword obqvi" />
някаква шега ли е ?
 
От: Размяна на линкове за www.obqvi.us

Това си е просто шега:)
Преди ползвах <meta name="GooglePray" content="Google, please rate my site to PR4" /> а сега малко сменихме молитвата:)
 
От: Размяна на линкове за www.obqvi.us

3klikbg.com Ако някой иска да размени линк с нас, да пише на имейла посочен в сайта ни.
 
От: Размяна на линкове за www.obqvi.us

може, не е забранено да се рекламира активно сайт, и едновременно да си рекламо-показващ сайт (т.е. от двете страни на гугъла)
 
От: От: Размяна на линкове за www.obqvi.us

мога да ти сложа линк от сайт за обяви срещу твой линк към друг мой сайт за обяви, пиши на ЛС ако имаш интерес
 

Горе