Размяна на линкове – www.rakiq.com

V.Andreev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
61   0   0
Здравейте,

Сайта : www.rakiq.com
Предлагам размяна на линкове с всеки сайт.

За да протича всичко бързо и гладко, моля добавете сайта ми и ми пишете.
След което видя, че сте добави ли сайта ми, Вашия сайт ще бъде добавен.

За притеснителните, пишете лично съобщение кой е сайта и аз ще Ви го добавя първи.

За въпроси и предложения пишете в темата.
 
От: Размяна на линкове – www.rakiq.com

Не те знам как го гледаш този ракиен сайт. Това червено фонче направо ми извади очите. Сложи нещо по-така.
 
От: Размяна на линкове – www.rakiq.com

брей българина пий ,не си играе.Имаме вече кръчма, ракия,но това без мезе не върви :arrow:свинско.ком с което предлагам размяна


идеята е супер,дано се развие
 
От: Размяна на линкове – www.rakiq.com

ThinkFast – Благодаря първо за коментара ти, всяко мнение е важно.
Мисля, че тук „Мислиш прибързано”
Защо?
Червеното е тъмно. Най – вероятно имаш голям контраст.
Може грешката да е в моя телевизор но съм го преглеждал на няколко лаптопа.

Wanderer – Имаш активна връзка от мен.
Относно „българина пий ,не си играе” определено си прав, но има една малка подробност която ще кажа.
Подобни сайтове се създават за много особена маса от хората ( типичния българин ) може би след време когато той се ограмоти, бихме очаквали успех.
Докато това стане, се надявам да направя една база и евентуално сайта да си покрива разходите от там нататък.
За идеята не мога да кажа да ли е „супер”.За момента няма втори подобен сайт което е добре.
Но трябва да се пишат теми, да се направи СЕО което нямам, има работа която някой трябва да я върши.
Твоята идея също съм сигурен, че е една уникална и неповторима по – рода си идея.
Пожелавам ти Успех и се надявам имаш повод да изкарваш многократно мезета.
 
От: Размяна на линкове – www.rakiq.com

Може би ако ги нямаше тези жълтите линии на червения фон ще е по добре. Честно ти казвам не мога да го чета това, гледам текста и виждам един жълти линии на тъмен фон. Не мога да се концентрирам да чета текста. Даже още не знам за какво точно става дума с тоя сайт.
 
От: Размяна на линкове – www.rakiq.com

Може би ако ги нямаше тези жълтите линии на червения фон ще е по добре. Честно ти казвам не мога да го чета това, гледам текста и виждам един жълти линии на тъмен фон. Не мога да се концентрирам да чета текста. Даже още не знам за какво точно става дума с тоя сайт.

След преценка от моя страна и Вашия коментар, сметнах да пробвам как ще изглежда сайта без жълтите черти.
Можете да го видите и Вие.
 
От: Размяна на линкове – www.rakiq.com

Абсолютно си прав, и на мен не ми харесва.
Но работата е друга.
 
От: Размяна на линкове – www.rakiq.com

Абе на сайт за ракия искате хубав дизайн :D :D :D Това е сайт за пиянки, няма го гледат колко му е хубав сайдбара или колко хубаво отражение има менюто, ши гледат мезетата и ракийката :D :D Това е за пияни ора :) Сайта е проектиран специално като ударите 3 ракийки да ви се подрежда дизайна автоматично по всички съвременни дизайни :D :)

Идеята е супер колега :) Подкрепям те, но нямам сайт да разменим :) Може ти сложа у подписа си в един форум за пияници :D
 
От: Размяна на линкове – www.rakiq.com

Благодаря, зарадвахте ме.
Мерси лично на Brain Pain за хубавите думи.
Желание щом имаш да помогнеш, бих се радвал да сложиш в подписа си сайта.
Благодаря !
 
От: Размяна на линкове – www.rakiq.com

ThinkFast – Благодаря първо за коментара ти, всяко мнение е важно.

Подобни сайтове се създават за много особена маса от хората ( типичния българин ) може би след време когато той се ограмоти, бихме очаквали успех.

На фона на това изказване сайтът ти изглежда смешно:

Код:
"Когато се влези  в родината ни, чужденците научават първо думата Ракия, после не е известно но е известно, че нашите екскурзовотчета им предлагат да опитат Кебапче.
Та това незначи ли, че се гордеем с нашите Кебапчета?
Та това не е ли повод да отидем и изядем едно сега?
Да ядем Кебапчета, защото имаме повод!"
 
От: Размяна на линкове – www.rakiq.com

ppyordanov – Благодаря Ви за коментара.
Мога да го коментирам, но няма защото излизаме много от самата тема.
Мога само да кажа, че това не е твоя или нечия работа.
 
От: Размяна на линкове – www.rakiq.com

Предлагам партньорска програма , размяна на линкове и банери в 4 сайта. Намерете ме на скайпа.
 
От: Размяна на линкове – www.rakiq.com

Размяната с линкове протече много бързо и точно.
Благодаря за което heming
 
От: Размяна на линкове – www.rakiq.com

---------------------------
---------------------------

МАХАМ ВСИЧКИ ЛИНКОВЕ КЪМ САЙТОВЕ В КОЙТО НЯМА ОБРАТЕН ЛИНК !!!!

---------------------------
---------------------------
 
Последно редактирано:

Горе