Продава се: Разработен сайт за бижута с добра история

monefff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
88   0   0
Здравейте,

След дълго време мислене, реших да продам сайта си за бижута. (Сайта е на OpenCart с много платен модули)

Сайта няма задължения към никого, нямало е проблем с институции и т.н. Винаги се е работило с касови бележки и подържаме практиката за връщане на продукт от 14 дни.
Сайта е на 10 месеца, правено му SEO, поръчвано е от KALOS и от много други хора.
Сайта е споделян в над 200 Facebook страници, многократно по 5-6 линка на ден. (Това също влияе на СЕО-то)
Има фейсбук страница с 22,000+ потребители
Сайта е правен с много любов, има много платени модули, които така и не използвах.
Един от тях е, когато потребител купи бижу, да печели точки, и с тези точки, следващия път да купи на по-ниска цена и т.н.

Като цяло трафика му е бил най-вече от социалните мрежи от БРАНДИНГ БАНЕРИ по сайтове с ДЕСЕТКИ ХИЛЯДИ посещения. (Тоест видян е от МНОГО хора)

Поръчките бяха много силни през първите 3 месеца на годината, след това беше по-слабичко, защото трафика намаля.

СТАТИСТИКИ ***
БРОЙ ПОРЪЧКИ ~ 300
ОБОРОТ ~ 8500 лева
Чиста печалба - на лично


Има си доста редовно клиенти, които си поръчват през определен интервал от време.. Тоест има си постоянни клиенти, които се завръщат.
За целия период имаме 3 върнати поръчки, НО за замяна само. Нито едно заради това, че на потребител не му се е харесало бижуто.

Много важно да се знае - САЙТА РАБОТИ НА ДРОПШИПИНГ, тоест НЯМА ДА СКЛАДИРАТЕ СТОКАТА!
Говорих с дропшипъра и той ми каза, че за да бъде всичко редовно и изрядно, нужно е да имате фирма за да продавате.
Процента е много добър.

Човека, с когото работя на дропшипинг е супер готин, супер разбран, и ще Ви помогне много да го доразвиете и как да продавате, много научих от него. :)

Цената, която му търся е 500 лева.
В цената влиза и Facebook страницата
Материали за сайта + графиките (Календарчета имам също остнали около 300-400 бройки)
Банери, които са специално правени за сайта.
Брандинг банери + брандинг банер с всичките бижута, които се въртят. (може да се сложи на всеки сайт, защото е 1 ред код iframe)
Блог към сайта с 55 уникални статии (блога е плъгин към Opencart, платен е, аз съм го купувал)

URL само на лично, на заинтересовани.
Моля като човек, ако нямате ресурс и желание за покупка на сайта, не си губете Вашето време и моето.


Поздрави,
Симеон
 
Последно редактирано:
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Би ли ми пратил името и повече инфо като проценти печалба и т.н?
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

И аз съм заинтересувана, може ли да знам за кой сайт става въпрос?
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

И на мен сайта ако може !
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Здравей, интересувам се от сайта и дали има посещения от Гугъл. Също така искам да знам горе-долу какъв е процента на печалба на този принцип с дропшипинга и какви разходи има примерно да кажем на месец. Ако може на ЛС да ми пишеш тези неща на кратко и все пак и самият сайт да разгледам. Поздрави :)
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Получих доста запитавния и Лични съобщения.

Разходите по сайта са точно само за хостинг и за домейн разбира се. Никакви други разходи няма. Бижутата са на дропшипинг, което значи, че няма да плащате за стока и за наличности при Вас.

Говорих с дропшипъра и той ми каза, че за да бъде всичко редовно и изрядно, нужно е да имате фирма за да продавате.

Виждам, че доста хора не са прочели темата хубаво. Прочетете я и ще откриете отговор на въпросите си.
А наистина заинтересованите ще ми пишат на лично.

НА ВСИЧКИ, НА КОИТО ПРАТИХ ЛС, СЛОЖЕТЕ ОЩЕ 5% ОТГОРЕ. ОБЪРКАХ СЕ.

Поздрави,
Симеон
 
Последно редактирано:
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Желаещите и хората с интерес, ще се свържат с мен на лично.
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Може ли и на мен да ми пратите ЛС за името на сайта и чистата печалба?
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Малко повече инфо на лс печалба т.н и сайта естествено.
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Сайта е с нова цена. Със сериозните хора, ще говорим повече и ще коментираме повече.
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

И на мен, ако може инфо за трафика и самия сайт.
 

Горе