Регистрация в БГ директории

nikolaicho

Active Member
Здравейте, преди малко пуснах един сайт, който направих за улеснение на хората от форума, когато добавят сайтовете си по БГ директориите. Можете да го видите тук: http://dobavi.hit.bg

Има линкове към 35 БГ директории. Линковете отвеждат директно към регистрационната форма в нов прозорец. Добавил съм също така още няколко линка към класации за сайтове.

Надявам се списъка да ви е от полза. Ако имате някакви предложения за включване на други сайтове в списъка или каквито и да е идеи - пишете.
 
От: Регистрация в БГ директории

Искам да спомена, че банерът е дело на radev и го взех от тук :)
 
Последно редактирано:
От: Регистрация в БГ директории

Добра работа,ще е полезна на всеки с Бг проект.
 
От: Регистрация в БГ директории

Полезна работа.
Благодаря и много успехи!

Поздрави, Александър
 
От: Регистрация в БГ директории

Чудесен сайт !!! Поздравления и от мен, веднага го препращам на мои приятели, които имат български сайтове.
 
От: Регистрация в БГ директории

Благодаря на всички за отговорите и добрите думи.

@cybervn Благодаря ти за линка, добавих класации и оттам :)
@penev75 Добавих блог директорията :)
 
От: Регистрация в БГ директории

Aко искаш добави и блог класацията http://blogovete.com
 
От: Регистрация в БГ директории

мерси за темата помогна ми много :)
 
но авторът се е доказал във форума като помага за неговото обогатяване с полезна информация :) затова нямаме нищо против Както нямаме нищо против и вие да пишете във форума полезни за всички неща и да се рекламирате с линк в подписа например :) това важи за всички :)
 
От: Регистрация в БГ директории

браво супер е ще ми бъде много полезен
 
От: От: От: Регистрация в БГ директории

Браво! Темата е супер...има много полезни линкове тук:) Поздравления за начинанието;)
 
От: От: От: Регистрация в БГ директории

Браво! Темата е супер...има много полезни линкове тук:) Поздравления за начинанието;)
Здрасти и добре дошъл тук. Мерси за мнението ти около темата за бг директорийте. Има ефект от адването там.

Приятен ден и престой тук.;)
 

Горе