Регистрация в търсачки и каталози

BigBoss

New Member
Здравейте на всички.

Много добър форум и се радвам че попаднах на него.

Имам една молба към всички пишещи тук:

Скоро ще пускам един сайт, който е предназначен главно за потребители извън България и не знам къде да го регистрирам за да мога да си докарвам повече трафик. Споделете моля ви вие къде регистрирате вашите сайтове.
 
Здрасти. Добре дошъл
Значи първо трябваше да прегледаш за съществуваща такава тема, използвай Търсене горе на форума ще го видиш


indart.org/1024-places-to-submit-your-site/[/url]
ето ти едно място от където можеш да започнеш...
първите 200 сайта са с ПР6 което означава че сайта ти ще бъде индексиран бързо от търсачките ако ти одобрат линка там..
 
Здрасти, BigBoss. РАдвам се че си с нас тук и че форума ти харесва. Еми докарването на трафик не е чак толкова тругдно - превръщането му в продажби е по-трудната част. За целта има директории & търсачки, като си избереш и думичките за които искаш да се промолтваш вече си едно стапало напред.

Пък и дори подписвите ти под всеки пост ще ти носи някакъв трафик, така че трафика се докарва не толкова трудно, а и ние ще помагаме с каквото можеме. :lol: До ново виждане.
 
ее

Здравеи и от мен BigBoss :) като за начало можеш да погледнеш секцията за опитмизация за търсачките там има доста полезна информация по темата която те вълнува. Стараем се непрекъснато да добавяме нови неща така че навъртаи се наоколо :) никога не се знае какво може да ти е от полза :)
 
Благодаря ви много

това е супер полезна информация за мен.

Аз съм все още доста зелен в това отношение.
 

Горе