Редактиране, писане на статии, превод от руски

От: Редактиране, писане на статии, превод от руски

Желая успех и искам да попитам, опитвала ли сте да предлагате услугата си по руските сайтове? Не съм сигурен, но е възможно търсенето там да е по-голямо, отколкото тук. Извинявам се за "спама"..:)
 
От: Редактиране, писане на статии, превод от руски

Благодаря за съвета. Опитвала съм, но не достатъчно. Не знам къде да търся. Кандидатствах в едно преводаческо бюро, но ми писаха, че засега няма места. Предпочитам да превеждам книги или статии, защото не мога да се справя с документи. А, както казва един мой познат, може би не съм достатъчно гладна, за да си направя труда. Благодаря на Бога, че все ми намира някаква работа, защото и с търсенето ми е по-трудно.
 
От: Редактиране, писане на статии, превод от руски

Надявам се да се отвори възможност да направим нещо заедно.
 
От: Редактиране, писане на статии, превод от руски

Отново съм свободна. Търся нещо за превод или редактиране. Статии не ми се пишат, освен ако не са за нещо конкретно. Искам да кажа, не да го скалъпвам от други статии.
 
От: От: Редактиране, писане на статии, превод от руски

Отново съм свободна!


Чудесно, след малко ще ти пратя на лично едно ръководство на потребителя, трябва ми руски-български.
 
От: Редактиране, писане на статии, превод от руски

Пишете ли статии на тема Уеб дизайн, SEO, Маркетинг и други уеб тематики?
 
От: Редактиране, писане на статии, превод от руски

Не, тази материя не ми е позната. Имам диплом за маркетолог, но познанията ми са само от курса, който проведохме. По принцип не ми се пишат статии. Предпочитам нещо за превод или редактиране.
 
От: Редактиране, писане на статии, превод от руски

Проявявам интерес пишете ми ЛС
 

Горе