Реклама в блогчето ми

TaloV

Well-Known Member
С каква реклама мога да се захвана в моето блогче / нещо българско/ ? Имам вече около 50-100 посещения дневно
 
най лесно е с адсенс ... след това алтернативите като изитата, може да се пробваш директна реклама да продадеш (трудно защото ти е маък сайта) както и да пробваш някои аффилиеит

но опрделено 1 пробваи Адсенса :)
 
е на англииски са доста по скъпи :) Изитреидър? за директна реклама му е малко рано няма достаъчно посетители все още ... Афилиейт програмите за залаанията може да конвъртнат някои......
 
За начало слагай адсенса но не очаквай много с тоя трафик може да правиш 20 30 цента на ден в най - добрия случай. Иначе може да сложиш и изито ама трябва да погледнеш нещо добро за твоята ниша. Между другото те сега дигат цените така че ще ги видим как ще се конвертират
 
Не мисля че при изитата ще е по-добре, но пробвай. А идвало ли ти е наум някой сайт за онлайн залагания на мачове, живи резултати - нещо по тематиката на блога. Аз с това правя асоциаций, известни футболисти -> спорт -> залози. Ако не върни адсенса и го дръж пак за известно време, но при изитата незнам дали ще минеш с толкова трафик. нали имаха простотията за удобряване при над еди колко си трафик на ден. :wink:
 
Поработи още върху трафика и след това можеш да пробваш със спонсорирани ревюта.
Свържи се с webmaster-и от твоята ниша и обсъдете какво може да се направи.

За съжаление монетизирането на български сайт не е изобщо лесно.
 
искам да попитам и аз за моя сайт и да не правя същата тема като тази ще питам тук дано няма нищо против автора :)

ами значи сайтът ми е с над 500 посещения дневно и за сега съм само с адсенсе но нищо не печела по 20-30 цента на ден предложете друг начин и какви са тези изита ?
 

Горе