Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Статус
Not open for further replies.

skittles

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте скъпи колеги,

Всички знаем колко популярно стана да се рекламира във Facebook групи и страници. Не е тайна за никого, че всеки бизнес цели социален трафик и много успяват да си го набавят по един или друг начин. А това от своя страна покачва техните статистики.

Ако Вие имате нужда от:

- Развиване на Facebook група или страница?
- Добре подбран трафик от български фен страници?
- Неспиращ интерес към Вас и Вашия онлайн бизнес?

Предлагам Ви всичко това чрез реклама в някои от най-популярните и развити фен страници във Facebook.


Накарайте хората да Ви споделят, коментират, харесват.....

Предложението ми е идеално за всеки, който има:

- недоразвита фен страница или група;
- уеб сайт, страдащ от към социален трафик;
- добре поддържан блог, но с ниска популярност и никакво поле за изява;
- портал, който очаква своята аудитория;
- събитие, което има нужда да достигне до завиден брой хора;

.....или нещо друго, което иска да популяризира.

Не карайте интернет бизнес Ви да чака своя трафик!

Вижте моето порфолио от страници и техните статистики:

110 625 харесвания
4949305L.png
ОРИЕНТИРОВАЧНА ЦЕНА ~8 лева за единичен линк.
---
111 354 харесвания
4949307i.png
ОРИЕНТИРОВАЧНА ЦЕНА ~8 лева за единичен линк.
---
185 050 харесвания
4949502o.png
ОРИЕНТИРОВАЧНА ЦЕНА ~11 лева за единичен линк.

73 221 харесвания
4949306A.png
ОРИЕНТИРОВАЧНА ЦЕНА ~5 лева за единичен линк.
---
40 651 харесвания
4949308X.png
ОРИЕНТИРОВАЧНА ЦЕНА ~3 лева за единичен линк.
---
ТЕЗИ ЦЕНИ НИЩО НЕ ЗНАЧАТ!

ВАЖНО!
ПРЕДЛАГАМ И РЕКЛАМА В ДРУГИ ПО-МАЛКИ СТРАНИЦИ ОК. 30 000 ФЕНА, НО С ПО-НИСКА АКТИВНОСТ. АКО НЯКОЙ ИМА ЖЕЛАНИЕ ДА ПИШЕ НА МЕЙЛА ЩЕ ГИ ПОКАЖА И ТЯХ. :)


Цените се сформират при заявка, тъй като правя персонални оферти за всеки желаеш (всеки иска различни комбинации и се налага да персонализирам всяка една, като в нея естествено при количество влиза и отстъпка или бонус). Като например, при поръчка на 10 линка (реклами), получавате 1 безплатно. Може да ми пишете на: [email protected]

Чудете се как да платите?
За момента приемам само банков превод, като информацията за банковите детайли се дава на гореспоменатия ми мейл.

Ако имате коментари или въпроси, моля задавайте ми ги. Ще се радвам да ги чуя, защото за мен доволния клиент е от значение. И не само за мен, а и за услугите ми.

Благодаря Ви за отделеното време и Ви пожелавам успешен бизнес.
 
Последно редактирано:
Сложи някаква цена, а пък ако искаме по странна комбинация ще доуточняваме. Примерно дай цена за рекламен линк във всяка една група колко струва. Просто е, а може и някакво промо да пуснеш, примерно аз искам да тествам един линк в първата група :wink:
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Сложих някакви цени. Може да прегледаш. :)
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Здр,Каква е цената за линк във всички страници
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Здравей, 30 лева ще струва.
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Тези цени от първият ти пост са за единичен линк, дай някакви пакетни цени за всяка отделна страница де
- за по 1линк/ден за: седмица, за 2 седмици, за цял месец
- за по 2 линка/ден за: седмица, за 2 седмици, за цял месец
- за по 3 линка/ден за: седмица, за 2 седмици, за цял месец

А и същите пакети за във всички страници
 
От: От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Това ще го казвам на всекиго поотделно, защото страниците постоянно се развиват. Например когато пуснах тази тема страницата влюбените беше с 107 060 харесвания, а сега е с 109 523 харесвания.
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Хех :) Несериозен аргумент е това! Искаш да кажеш, че ако се договорим за някакъв месечен пакет със съответната цена, след седмица ще ми кажеш, че страниците ти са нараснали и ще ми вдигаш цената! Така ли е ?
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Ако продаваш нещо пиши ми едно лс.
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Не не е така. Когато поръчаш рекламата цената си остава тази,която съм ти казал. Когато ти свършат рекламните постове ако страницата/страниците са нарастнали ще преценя.
Продава се страницата със 185 050 харесвания за 3300 лева.
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Е как да не е така?? Помолих те да дадеш пакетни цени, а ти отговори, че не можело, защото страниците нараствали, и бла-бла! Като искаш да си ги рекламираш как нараствали и колко сасупер и т.н. - ок, прави го , но да ми отговориш на въпроса за пакетните цени е нещо друго, нали?
И тая цена от 3300 лв. за открадната страница е прекалено голяма , меко казано! Ами, ако този от когото е открадната реши да организира стотина човека да я докладват?...
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Не не е така. Когато поръчаш рекламата цената си остава тази,която съм ти казал. Когато ти свършат рекламните постове ако страницата/страниците са нарастнали ще преценя.
Продава се страницата със 185 050 харесвания за 3300 лева.

Давам 1000 лева кеш веднага
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Е, 1000 лв. все пак може да се рискуват и прежалят евентуално, ако я баннат ;)
Аз бих рискувал и за малко повече...:p
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Да кажем 32 лева примерно при единично публикуване във всички страници.
Написал съм, че офертите ги сформирам на посочения мейл - [email protected].
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Интересно.... как искаш да печелиш като те мързи да напишеш повече от 2 изречения? И като те мързи тук да представиш повече варианти/пакети, как да очаква човек, че ще си вършиш коретно работата, ако ти поръча нещо??
Ок, написа за във всички страници 32лв , ама кво значи "при единично публикуване"? Пак ще питам - ще напишеш ли тук цени за пакети за цял месец - за по 1 публикация/ден във всички страници, за по 2 публикации/ден във всички и за по 3 публикации/ден във всички?
Защо си мълчиш като пръднал в асансьора по въпроса за цената за продажбата на крадената страница?
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

На мен ми е много интересно, как влюбените специално за 2 месеца докара 70к фена.... видях много спамерски линкове пускани в страница "Не ме интересуваш вече !! ; )" който рекламираха дадено клипче от сорта на "ВИДЕОТО КОЕТО РАЗПЛАКА ЦЯЛАТА ИНТЕРНЕТ АУДИТОРИЯ" като влезнеш на линка, и пише натисни "ТУК" за да видиш видеото, следователно единия път просто цъкнах VIEW SOURCE да видя към коя страница е направен скрипта да се харесва от хората и видях точно "Влюбените". Нищо лично но, не знам дали си един и същи човек или ти и този [email protected] сте си партийка някаква но масивно тровите с такива линкове да си пълните страниците! Ако ще предлагаш реклами тук, държа това да се знае от другите хора във форума!!!
 
Последно редактирано:
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

В края на краищата и така да се добавят фенове в една страница няма лошо, стига да са ефективни после те ;)
Но пък наистина е добре да се знаят тези неща, за да може всеки да си прецени за себе си, затова и аз казах, че голямата е КРАДЕНА! ЧЕ И НАГЛЕЦ - ПРЕДЛАГА Я ТУК ЗА ПРОДАЖБА, ТА ДА ИЗГОРИ НЯКОЙ КОЛЕГА!!! Мързи го да състави и обяви няколко различни пакетни цени за рекламите, страниците му са спамерски или крадени и тръгнал да се пробва тук! Аман вече от такива пичлигарчета! Днес още двама такива Андрешковци се опитваха да мамят тук, форума заради такива нагли лапета почва да заприличва на Продавалника :!:
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Защо пък вкарахте и мен в този спор ... Вие много прекалявате в изказванията си, честно!
Превъзнасяте се в облаците, а нищо не знаете ...

Е как да не е така?? Помолих те да дадеш пакетни цени, а ти отговори, че не можело, защото страниците нараствали, и бла-бла! Като искаш да си ги рекламираш как нараствали и колко сасупер и т.н. - ок, прави го , но да ми отговориш на въпроса за пакетните цени е нещо друго, нали?
И тая цена от 3300 лв. за открадната страница е прекалено голяма , меко казано! Ами, ако този от когото е открадната реши да организира стотина човека да я докладват?...

Какви са тези глупости - 200 хил. страница да я изтрият от 100 алармирания! :D

Стига сте плашили момчето и си мисля, че за такава страница, цената си е доста реална!

А относно някакви линкове с харесвания, за който говори caikox, са неверни! Пълни глупости - идеята им е съвсем различна!
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Е аз няма да убеждавам никой, последния такъв спам линк беше направен да харесват "Влюбените" точно вчера! И беше пуснат в твоята страница. А и ти самият въпросната страница " не ме интересуваш вече " си я донапълни качествено последния месец с този метод. Следя доста нещата и виждам това онова... доста използвахте домайна на www.durabura.com/.............. и много щателно ги триехте тези постове след определено време, като прецените, че хората са нацъкали.... Няма лошо ваша си работа правете си каквото искате. Страниците са си ваши, ма като ще предлагате услуги тук, не прикривайте тези факти.
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Точно това ме вбесява в малките тарикатчета тук - да правят каквото си искат, но дане се правят на луди и да не премълчават и прикриват факти!
Нормално е като сте партийка в спамерските методи да го защитаваш, но недей да мислиш, че всички тук сме малоумници! Вероятността да бъде банната страница след репорти я има дали от 100 дали от 200, но я има! И защо като най-нагло си предлага за продан страницата тук, не каза, че е крадена, пък всеки да си прецени има ли интерес, кое е глупост и кое не и т,н. , а?
"Ако имате коментари или въпроси, моля задавайте ми ги. Ще се радвам да ги чуя, защото за мен доволния клиент е от значение. И не само за мен, а и за услугите ми." - ами като питах няколко пъти защо мълчиш и не отгаваряш бе байно??
 
Статус
Not open for further replies.

Горе