Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Статус
Not open for further replies.
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Абе Байдан, ти не рева ли преди половин година за същия тоя метод? :lol: А това да ти изтрият страницата, винаги има шанс. Това е фейсбук, не знаеш какво може да му скимне на някой. Като не ти се рискува - гаси компа и лягай.
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Точно това ме вбесява в малките тарикатчета тук - да правят каквото си искат, но дане се правят на луди и да не премълчават и прикриват факти!
Нормално е като сте партийка в спамерските методи да го защитаваш, но недей да мислиш, че всички тук сме малоумници! Вероятността да бъде банната страница след репорти я има дали от 100 дали от 200, но я има! И защо като най-нагло си предлага за продан страницата тук, не каза, че е крадена, пък всеки да си прецени има ли интерес, кое е глупост и кое не и т,н. , а?
"Ако имате коментари или въпроси, моля задавайте ми ги. Ще се радвам да ги чуя, защото за мен доволния клиент е от значение. И не само за мен, а и за услугите ми." - ами като питах няколко пъти защо мълчиш и не отгаваряш бе байно??
Как така е крадена??
 
От: От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Може и да съм ревал, не помня, но явно съм осъзнал някои неща и не ме е срам да го призная :) Все още съм на мнение, че този метод не докарва читави фенове, но пък много по-важно е как ще си ги къткаш в страницата ти след като ти се добавят , не е ли така ;) За шанса да ти изтрият страница аз казах същото де и не съм казал, че не ми се рискува, напротив - казах и за колко ми се рискува :)
btw, ще дадеш ли комптетнтно мнение по въпросите ми в твоята тема за промените и новостите във фб ?
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

netsurfer - Ами как, по някой от начините, по които може да се открадне страница ;) Не знам по кой , но е крадена със сигурност, защо ли си мълчи досега пичлигара, а? ;) Чух , че бившият и собственик е бесен и готви репорти....Ти би ли ги рискувал тия 1000лв дето му предложи при това положение ?
 
От: От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Може и да съм ревал, не помня, но явно съм осъзнал някои неща и не ме е срам да го призная :) Все още съм на мнение, че този метод не докарва читави фенове, но пък много по-важно е как ще си ги къткаш в страницата ти след като ти се добавят , не е ли така ;) За шанса да ти изтрият страница аз казах същото де и не съм казал, че не ми се рискува, напротив - казах и за колко ми се рискува :)
btw, ще дадеш ли комптетнтно мнение по въпросите ми в твоята тема за промените и новостите във фб ?
Чак пък да те е срам :lol: Мога да ти кажа, че страницата (ташак фрази) на тоя пич е една от най-активните, които съм виждал (български) и си я поддържа перфектно. Шанс да ти изтрият страницата винаги има, като не искаш да рискуваш, няма да печелиш. Писах ти по въпросите, не че нещо мога да ти помогна с бъговете на фейсбук :)
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Ами казах това, защото за много хора е срамно да си признаят, че са осъзнали, че не са били прави, когато яростно са защитавали някаква позиция ;) За рискоа и печалбата си е така, но нали всеки си има свой критерийй докъде да рискува и затова трябва да се знае, че е крадена страницата!
Относно ташак фрази - ето едно потвърждение на думите ми де, че най-важно е как ще си поддържаш страницата без значение как са добавени феновете и :) Макар да мисля, че тя не е на този, който сега е собсттвеник на 185 хилядната, обявата тук май е от отборче, а не от соло играч ;)
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Първо, Вие двамата, baydan и caikox, надали имате фейсбук страниците и надали знаете новите правила, свързаните с видимостта на публикациите, а ми се правите на разбирачи! Притежавам, една от най-активните страници във бг фейсбука - надали има страница с над 220 000 талкинг и снимка над 8 000 харесвания за 7-8 часа ... И явно не знаете какво е положението с cvetelina Yaneva - тя отдавна си беше открадната от нейния "собственик" - бившия й собственик я открадна от истинския притежател, за да си прави гледания на клипове във vbox7! Tака че това надали бих казал, че е кражба! Линковете в моите страници, имат за цел както харесвания(но за мои страници), но и съвсем други различни неща, които ще си запазя в тайна!
И МОГА ДА ВИ УВЕРЯ, че страница, направена от такива харесвания, може да бъде по-активна от друга 2-3 годишна ... ВАЖНО Е какво прави администратора!
Много добре знаем, че открадната страница, НИКОГА не може да се върне - т.е всеки си поема отговорност как ще си я пази! Да сте чули фб да е върнал страница на истинския й притежател - ми няма такова нещо! Тук baydan създава изтриги и се прави на интересен, може с цел да й падне цената и нещо подобно, но ти прави чест да си оплюваш другите и да говориш не верни неща!
А да я алармират 2000 човека, пак не може да се изтрие ...
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

За метода на добавяне и колко е важно след това да се поддържа страницата май не прочете, че и аз писах същото, а??
Кражбата си е кражба, па ако ще и от пета ръка крадец е ! И винаги има шанс да бъде изтрита, не се опитвай повече да ни убеждаваш в обратното - безмислено е просто ;)
И не оплювам, а изнасям факти, скрити от вас и това е ИСТИНА, А НЕ НЕВЕРНИ НЕЩА!
И не се опитвай да отклоняваш разговора в друга посока де :) А той за момента е не колко са активни страниците ви и за какво ги ползвате и дали сме разбирачи на фб или не, дали можело фб да ти върнат откратната ти страница, а за страница, която е крадена и има вероятност да бъде изтрита, и този факт беше премълчан даже и при обявлението за продажбата ѝ! Нека другите да кажат какво се нарича това...
А дали сме по-големи разбирачи ние или вие не е важно! Форумът е за да си споделяме разбирачество и да си помагаме като българин на българин, а не всеки втори тук да е Бай Ганьо, който се опитва да прецака и излъже и обере другия! Ето за това говоря :)
И е много чудно защо вие не казахте в началото още, че страницата е наскоро открадната от този, който я предлага за продан тук?? Нали твърдиш, че нямало никакъв шанс да бъде изтрита, значи това, че е крадена, не е никакъв, ама никакъв проблем за никого - е? Аз с моите изказвания се опитвам да информирам колегите тук, а всеки сам ще си прецени. И е разбираемо, че ми се гневиш, че го правя, че и обиждаш даже, сякаш така ще се променят фактите ;) Интрига ли се наричало да кажеш истина, да изнесеш един факт??
И хайде сега, щом си тук, били ни разяснил за тези нови правила на фб за видимостта на публикациите - от кога са те и какво гласят и какви са последиците и т.н.? Ще го направиш ли?
 
Последно редактирано:
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Не смятам да си меря пишката с никой нито ще споря. Онзи ден 100% на единия линк скрипта беше направен, да харесват ВлюбенитЕ, на кой е и какво е тази страница не ме интересува. Предлагайте си услугите ама не прикривайте тази информация.
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Страницата не е скоро крадена. Крадена е примерно преди 1 или 2 години .. от 5 месеца някъде страницата е в мен и смятам, че щом на този етап не са си я върнали няма и да го направят. Помагаме на официалната страница на певицата Цветелина Янева и не ни прави абсолютно никакъв проблем. :)
А за Влюбените .. аз смятам, че фена си е фен..без значение по какъв начин е добавен.
Страницата Ташак Фрази няма и 1 фен, които е добавен по онзи начин със сайта ..
 
Последно редактирано:
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

caikox и baydan мисля, че Вашето заприлича на едно ВИДИМО злораство! Първо, момчето е показало страниците си(а можеше да ги скрие и никой нямаше да разбере кои са), но Вие нали Ви е яд, хайде да изсипем сол в паницата на другия! Ей това сме ние, в България, не е важно аз да съм добре, ВАЖНО е другия да е зле!
Не виждате ли какъв толкинг имат повечето му страниците(ташак фрази, която е НАЙ-активната страница в бг фейса, влюбените), което показва, че страниците се посещават често и ИМАТ редовни фенове, ЗА РАЗЛИКА от някакви умрели страници по 2-3 години, които са пълни с реклами и с толкинг под 5 хил. :D РЕКЛАМИРАЙТЕ СИ В ТЯХ ...(които надали правят над 5 % видимост :D )
Вместо да му помогнете да се ориентира в ситуацията(а, нали това е идеята на сайта), Вие се опитвате да го откажете и да му правите мръсно - жалко е от ВАША страна!:evil:
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

caikox и baydan мисля, че Вашето заприлича на едно ВИДИМО злораство! Първо, момчето е показало страниците си(а можеше да ги скрие и никой нямаше да разбере кои са), но Вие нали Ви е яд, хайде да изсипем сол в паницата на другия! Ей това сме ние, в България, не е важно аз да съм добре, ВАЖНО е другия да е зле!
Не виждате ли какъв толкинг имат повечето му страниците(ташак фрази, която е НАЙ-активната страница в бг фейса, влюбените), което показва, че страниците се посещават често и ИМАТ редовни фенове, ЗА РАЗЛИКА от някакви умрели страници по 2-3 години, които са пълни с реклами и с толкинг под 5 хил. :D РЕКЛАМИРАЙТЕ СИ В ТЯХ ...(които надали правят над 5 % видимост :D )
Вместо да му помогнете да се ориентира в ситуацията(а, нали това е идеята на сайта), Вие се опитвате да го откажете и да му правите мръсно - жалко е от ВАША страна!:evil:
За какво злорадство говориш?? Я се върни и прочети хронологично допреди да обяви, че продава страница, която е откраднал и премълчава това!, какво съм писал тук! Да виждаш и думичка относно страниците му??
И за коя ситуация трябвало да се опивам да му помогна да се ориентира?? Да му помогна да се ориентира как да премълчава важни факти и по този начин дефакто да подведе и измами някого ли??
Като използваш клиширани фрази, ползвай ги по предназначение приятелю - не е важно аз да съм добре, ВАЖНО е другия да е зле! - значи според теб е чиста проба заяждане, плюене е правене на мръсно да уведомя всички за премълчания от този тарикат факт, че страницата, която обявява за продан тук е открадната наскоро от него? Как аджеба се е ориентирал сам, беш нашата помощ, да я открадне, а сега имал нужда от помощ да се ориентира в ситуация някаква? ;). Разбира се , че ще направя всичко възможно да научат всички за крадеца! Ако от това му става зле - на мен щеми става добре, разбира се ! И това ти наричаш злорадство ли :) Да, на такива лекета ще сипвам сол в паницата безспир, защото той е сипал сол в нечия друга и сега се опитва да сипе и в още нечия друга!!!
Колкото и да повтаряш колко активни били другите му страници, това няма да забули факта, че е КРАДЕЦ!
Като го рекламираш„ би ли показал с няколко примерни скрийншота от Ташак фрази каква е активността на феновете ѝ и на какви постове? Аз ще го направя за негово добро след малко
 
Последно редактирано:
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Ето един скорошен пример на снимка събрала хиляди харесвания и т.н. БРАВО, ТАКА СЕ ВДИГА АКТИВНОСТ КОЛЕГИ, УЧЕТЕ СЕ ! МОЛЯ ЗА ВАШИТЕ АДМИРАЦИИ И АПЛОДИСМЕНТИ!
https://www.facebook.com/#!/photo.p...56162478.42677.164219353652055&type=1&theater

Е? НА ТОВА ЛИ ТРЯБВА ДА ЗАВИЖДАМ И ЗЛОРАДТСВАМ, А???
 

Прикачени файлове

  • Ташак Фрази - мом&.jpg
    Ташак Фрази - мом&.jpg
    79.9 KB · Преглеждания: 12
  • Ташак Фрази - мом&.jpg
    Ташак Фрази - мом&.jpg
    79.3 KB · Преглеждания: 12
Последно редактирано:
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

И, какъв е проблема? Само не ми говори за морал и прочее, това е фейсбук все пак :)
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

А да се кефя на този "метод" ли?? Аз изразявам моето лични мнение - отвратително е!!! Има тоолкова много други начини и снимки...
Да те попитам колега redrum - за теб лично защо е добре една страница да е с толкова голяма активност? Просто, за да и се кефиш само ли и да се тупаш в гърдите? Или за да докарва голям , но и ЕФЕКТИВЕН трафик в сайтовете на рекламодатели с онлайн търговия? За трафик в сайтове с картинки и клипчета ще има доволно трафик, но колко ли от тях ще цъкат на банерите ?...
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

mnnedialkov - ти се оказа много скромен :) Не е ли твоята страница с почти 270 хил. говорещи е най-активната във фейса? Не бъди толкова скромен де :) Аз ще ти направя реклама, щом си толкова скромен ;)
Не ме интересув&#1.jpg Не ме интересув&#1.jpg Не ме интересув&#1.jpg Не ме интересув&#1.jpg
Дали не е по-добре да се казва ХАРЕСАЙ ЗА 3 СЕКУНДИ, АКО .... :lol:
 
Последно редактирано:
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Вместо да си хабиш енергията за глупости (щото на тия хора им е през уя за мнението ти), направи нещо смислено за себе си. Който както иска, така си управлява страниците. Щом фейсбук не им трие снимките, значи е в съвместимост с правилата им.

За трафика - колкото повече трафик, толкова повече кликове.
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Хехе :) Айде ще ти отговоря като теб - не си хаби енергията за глупости, защото ми е през уя мнението ти, направи нещо смислено за себе си. И кои са "тия хора" дето не им пука за мнението ми? нмладенов и скитълс ли?
А за "колкото повече трафик, толкова повече кликове. " не е съвсем така -много зависи от възрастта на феновете от тоя трафик ;). Но да не разводнявам тукашната тема де, достатъчно му я вдигнах.
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Аз се опитвам да ти дам съвет, смисленото си го правя, не ме мисли мен ;) За трафика ми говориш алабализми.
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

mnnedialkov - ти се оказа много скромен :) Не е ли твоята страница с почти 270 хил. говорещи е най-активната във фейса? Не бъди толкова скромен де :) Аз ще ти направя реклама, щом си толкова скромен ;)
Виж файлът 4328 Виж файлът 4329 Виж файлът 4330 Виж файлът 4331
Дали не е по-добре да се казва ХАРЕСАЙ ЗА 3 СЕКУНДИ, АКО .... :lol:


Ти си хванал снимките с малко харесвания :D Имам снимка с над 13 000 харесвания и друга с над 33 000 споделяния, но това не важно! Лошото е, че ние с теб не можем да говорим на един език! Знам, че това, което поставям като публикации не е много нормално, но това го правя, заради тези смотани правила на фб, които изискват активност, за да се показват другите публикации!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе