Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Статус
Not open for further replies.
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Ти си хванал снимките с малко харесвания :D Имам снимка с над 13 000 харесвания и друга с над 33 000 споделяния, но това не важно! Лошото е, че ние с теб не можем да говорим на един език! Знам, че това, което поставям като публикации не е много нормално, но това го правя, заради тези смотани правила на фб, които изискват активност, за да се показват другите публикации!
Ето така като се говори, откровено, е друго нещо ;) Съгласен съм, това с харесай за 3 секунди, както и да е , вървежно е при лапетата, но другото е грозно, не го правете бре хора :(
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Аз се опитвам да ти дам съвет, смисленото си го правя, не ме мисли мен ;) За трафика ми говориш алабализми.
И аз се опитвам да ти дам съвет де, смисленото си го правя и аз и то доста успешно ;) Не се вживявай на такъв, какъвто не можеш да си ми :) А за трафика говоря проверени истини :)
 
От: Реклама в едни от най-активните БГ фейсбук стрнаици. ГОЛЯМ ИЗБОР ОТ СТРНАИЦИ!

Това с тия картинки на болни от рак - много болен мозък може да го роди. Не знам каква ти е толкова ползата, за да правите и използвате такива отвратителни неща.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе