Реклама в онлайн радио

keres

Active Member
Рейтинг - 100%
17   0   0
Колеги,

Преди няколко месеца пуснах едно онлайн радио. Просто ей така, защото радиото ми е тръпка още от малък. От няколко седмици нещата започнаха да се раздвижват (разбирайте слушателите) и радиото набира стабилно аудитория и то от целя свят. Затова реших да ви предложа реклама в радиото при уникални цени за тази услуга.
Ако имате en/bg сайт и искате да го популяризирате по още един начин ви предлагам изключително ниски цени за направата на професионален аудио клип за реклама и излъчването му колкото пъти пожелаете и когато пожелаете.
Знам че това е малко нестандартна услуга за този форум, но се надявам да мога да съм ви полезен.

Ако имате каквито и да е въпроси относно параметрите на услугата ще се радвам да ми пишете тук, на ЛС или на skype.


Поздрави,
keres
 
Последно редактирано:
От: Реклама в онлайн радио

Е да ама този тип радио хваща ли се от нормалните радиа по телефони и касетофони например или само от нета се слуша и как точно разбираш колко хора слушат в момента примерно?
 
От: Реклама в онлайн радио

Ако може да пратиш инфо за цените на лично или в скайп
 
От: Реклама в онлайн радио

Е да ама този тип радио хваща ли се от нормалните радиа по телефони и касетофони например или само от нета се слуша и как точно разбираш колко хора слушат в момента примерно?

Радиото е само онлайн. Т.е имаш ли връзка с интернет било то на компютър, тaблет, телефон или телевизор можеш да го слушаш. Разпространява се както чрез линк, така и чрез андроид приложения като TuneIn. Хостинг панела позволява поддържането на статистика за слушателите (IP, слушано време, генериран трафик, приблизително местоположение и др.)
 
От: Реклама в онлайн радио

И на мен ми е интересно колко слушатели имаш и каква е цената на услугата.
Мерси!
 

Горе