Реклама в сайта ми - два въпроса :)

Предложете човек/фирма която може да ми каже на какви цени мога да предлагам реклама в сайта ми :) защото си нямам и на идея
 
тое много субективно това като рекламодател ще искам евтино като продавач ще искам скъпо . Като пазарен аналог можеш да провериш колко се търгува рекламата на подобни сайтове (отново субективно) или да си избереш цена която теб те устроива и от там да почнете да преговаряте.

можеш да видиш еи тази статия например видях я от блога на Митака
 
coolice каза:
тое много субективно това като рекламодател ще искам евтино като продавач ще искам скъпо . Като пазарен аналог можеш да провериш колко се търгува рекламата на подобни сайтове (отново субективно) или да си избереш цена която теб те устроива и от там да почнете да преговаряте.

можеш да видиш еи тази статия например видях я от блога на Митака

Мерси този блог доста ми помогна
 
А дали ще е нахално да попитам за какви цени преговаряте, струва ли си да се занимаваш с това???

И дали не е по-добре да ги хванеш за рекламодател и на сайта, където ще казваш тези рецепти са и в еди кой си продукт/и.

Между другото какви са продуктите? Може да се измисли и игра, томбола, някаква заигравка, да идват да попълват нещо на сайта ти, да печелят награда. Ако онлайн им събереш някакви данни от фирмата ще са много щастливи да научат профила на интернет клиентите ти.
 
Ами тези дни ще преговаряме за цените който още се чудя какви да бъдат :)

Това за да казвам рецептите са в някой си продукт не става защото не искат да бъдат публикувани тези рецепти.

Продуктите са много. Наистина може да се измисли игра но си нямам представа каква до сега не съм правил и не знам как стават нещата.
 
Много игри могат да се измислят. Например, ако продуктът е бисквити.

На бисквитите може да има надпис, играй на www ....

На сайта ти има няколко рецепти с бисквити и във всяка липсва някакъв продукт. Хората предлагат какво липсва (но не от списък, а в сбоден текст) и пишат защо предлагат този продукт.

После получените рецепти могат да се сложат за гласуване в сайта и да има награда за най-добрата - примерно уикенд в Париж.

Примерно, ако продуктът е кренвирш - тогава конкурс за най-добра снимка на нещо сготвено с кренвирши+рецептата.
 
ghost каза:
аха ами ще видя какво ще стане и ще пиша :)

Според мен е добре да не бързаш т.е да изчакаш най-подходящия момент.И да не сключиш споразумение с тях въобще не трябва да ти пука.Сайта ти е бил забелязан ,ще се забележи още много пъти и според мен ще имаш много по-големи предложения за в бъдеще. Така де все пак ти си знаеш ,а и аз съм нов в този бранш. :)

Успехи
 
Защо трябва да продаваш правата над рецептите? Направи реклама, например така, в продуктите пише, че трябват точени кори. И например белла като си платят в скобичики ще сложиш "препоръчваме ви точени кори белла". Ще е добра реклама и ще можеш бая да ги поизцедиш!
 
Fozzy каза:
Направи реклама, например така, в продуктите пише, че трябват точени кори. И например белла като си платят в скобичики ще сложиш "препоръчваме ви точени кори белла". Ще е добра реклама и ще можеш бая да ги поизцедиш!
Когато вземеш пари от бела за интернет реклама, ела обади се и ще те почерпя. 8)
 

Горе