Реклама в сайт за маркетинг, реклама, технологии

pingvin4o0

Member
Рейтинг - 54.5%
6   5   0
Предлагам реклама в сайт за маркетинг, реклама, финанси, технологии и други.
Сайтът е от април 2013-та година и се развива добре.
За повече инфо и цени пишете на ЛС.

НОВА ПРОМОЦИЯ:
Тъй като останаха малко позиции за реклама предлагам нова промоция за останалите банер места.
1) Банер 300х250 - начална страница - за 3 месеца - 100 лева
- БОНУС - 3 PR статии, 3 линка в съществуващи статии в сайта ни.

2) Банер 728х90 - всички страници - 3 месеца - 200 лева
- БОНУС - 7 PR статии, 7 линка в същестуващи статии в сайта ни.

3) Банер 468х60 - вътрешни страници - 3 месеца - 150 лева
- БОНУС - 5 PR статии, 5 линка в съществуващи статии в сайта ни.

Статиите могат да бъдат предоставени от вас или написани от нас. А статиите, където може да сложим ваши линкове ги избирате вие.

Готов съм и на преговори спрямо периода за реклама. Може за по-дълъг или по-къс период.
 
Последно редактирано:
От: Реклама в сайт за маркетинг, реклама, технологии

Дай повече инфо в самата тема - импресии и посещения за последните 6 месеца, за последния месец; от къде е предимно трафика и т.н., няма как да очакваш, че всеки, който прояви някакъв интерес би тръгнал да ти пише ЛС. Рекламата, която предлагаш под каква форма ще е - банер/и, линкове ...?
Успех.:)
 
От: Реклама в сайт за маркетинг, реклама, технологии

Посещенията са около хиляда на ден. Трафика предимно е от търсачките, но има хора, които влизат и директно, и от социалните мрежи, и линкове. Рекламата, която предлагам е под формата на банери и линкове. Склонен съм и на размяна на банери или линкове. :)

Поздрави.
 
От: Реклама в сайт за маркетинг, реклама, технологии

Здравейте,
Ако желаете, можем пробно да разменим линкове. И моят сайт е нов, но се развива добре. Трафикът му е предимно български и прави минимум около 7500 уникални посещения на месец. Намира се в подписа ми. Ако Ви устройва, то моля пишете на ЛС. Поздрави :).
 
От: Реклама в сайт за маркетинг, реклама, технологии

Аз също съм заинтересуван, без значение от покупка или размяна на банери. Сайта е bulgarianmod.info в подписа ми и ако ви устройва, може да напишете едно ЛС
 
От: Реклама в сайт за маркетинг, реклама, технологии

Аз също съм заинтересуван, без значение от покупка или размяна на банери. Сайта е bulgarianmod.info в подписа ми и ако ви устройва, може да напишете едно ЛС

Писах ви на лично съобщение :)
 
От: Реклама в сайт за маркетинг, реклама, технологии

Само за ограничен период от време предлагам банер реклама в сайта за период от 3 месеца на цена от 50 лева. Свободните банер места са 3, размери 728х90, 300х250 и 468х60.
Имате ограничено време, след което спирам промотирането.
 
От: Реклама в сайт за маркетинг, реклама, технологии

Активна ли е още офертата?
 
От: Реклама в сайт за маркетинг, реклама, технологии

Здравей, за размяна на линкове има ли оферта?
 
От: Реклама в сайт за маркетинг, реклама, технологии

Да, специално за вас, офертата е активна :)

Здравей, и благодаря за което. Виждам, че предлагате като услуга и изработка на банер, от което ще имам нужда. Моля те за повече подробности какво се очаква от мен като информация, може и на лично.
 
От: Реклама в сайт за маркетинг, реклама, технологии

Остават още две банер места. Възползвайте се.... времето изтича!
 
От: Реклама в сайт за маркетинг, реклама, технологии

Край на промоцията за реклама. Вече цените са по старому. Местата за реклама са ограничени...
 
От: Реклама в сайт за маркетинг, реклама, технологии

Местата са ограничени, зареждането на сайта също.
 

Горе