Предлагам: Реклама пред 1 милион Фейсбук последователя

Всеки получава отчет на всеки пост с активни линкове и снимки на имейл.

Преди да потвърдим рекламата се провежда безплатен разговор, за да уточним
изисквания и очаквания, за да разбера повече за Вашия бизнес и да отговоря на Вашите въпроси.
 
Получавате бърз отговор на всеки въпрос, както и сериозно адекватно отношение от моя страна за постигането на добри резултати. Различните клиенти ми помогнаха да добия повече опит с което да съм по - полезен на новите.
 
Получавате бърз отговор на всеки въпрос, както и сериозно адекватно отношение от моя страна за постигането на добри резултати.
 
Ако се чудите нещо, просто попитайте ;)
 
Всеки получава отчет на всеки пост с активни линкове и снимки на имейл.
 
Темата е актуална! Очаквам Вашите въпроси на лично съобщение.
 
Всички проявили интерес са получили отговор. Забележете, че различните клиенти ми помогнаха да добия повече опит с което да съм по - полезен на новите.
 
Здравейте, бихте ли рекламирали CBD продукти? Съвсем легални, с под 2% съдържание на THC. Произведени от гръцката асоциация на производителите на CBD.
 
Здравейте, бихте ли рекламирали CBD продукти? Съвсем легални, с под 2% съдържание на THC. Произведени от гръцката асоциация на производителите на CBD.
Благодаря, че писахте. По - скоро не бих, просто в момента Фейсбук ботовете правят проблеми за какво ли не и заради това си подбирам какво да пускам. Благодаря още веднъж!
 
Страниците имат предимно женска аудитория от България!
При всички случай ще достигнете до нови хора!
 
Темата е актуална! Очаквам Вашите въпроси на лично съобщение.
 
Имам и други страници и мога да предложа същата услуга и при тях! Очаквам Вашите въпроси на лично съобщение.
 
За Много Години!

Темата е актуална! Очаквам Вашите въпроси на лично съобщение.
 
При тази реклама гарантирано достигате до няколко хиляди човека.
 
Преди да потвърдим рекламата се провежда безплатен разговор, за да уточним
изисквания и очаквания, за да разбера повече за Вашия бизнес и да отговоря на Вашите въпроси.
 
Преди да потвърдим рекламата се провежда безплатен разговор, за да уточним
изисквания и очаквания, за да разбера повече за Вашия бизнес и да отговоря на Вашите въпроси.
Препоръчвам колегата точен е ☺️
 
Препоръчвам колегата точен е ☺️

Благодаря за коментара! Старая се да бъда коректен, от много години съм във форума и винаги съм държал на това.
 

Горе