Предлагам: Реклама пред 1 милион Фейсбук последователя

Цените на услугата са същите, макар и високата инфлация!
Очаквам Вашето запитване на лично съобщение.
 
Всеки получава отчет на всеки пост с активни линкове и снимки на имейл.
Преди да потвърдим рекламата се провежда безплатен разговор, за да уточним
изисквания и очаквания, за да разбера повече за Вашия бизнес и да отговоря на Вашите въпроси.
 
Всички писали са получили подробна информация от мен за всеки един от техните въпроси.
Не се притеснявайте, да задавате въпроси!
 
Темата е актуална! Очаквам Вашите въпроси на лично съобщение.
 
Всеки получава отчет на всеки пост с активни линкове и снимки на имейл.
 
Писал съм на всички проявили интерес. Ще се повторя, че гаранция за постигането на определен брой харесвания, коментари, споделяния, последователи, продажби или друга цел различна от споделяне в 3-те изброени страници не предлагам.
 
Има ли успех подобен тип реклама? Фейсбук сринаха органичния трафик в страниците ... за да може да се промотира естествено.
 
Има ли успех подобен тип реклама? Фейсбук сринаха органичния трафик в страниците ... за да може да се промотира естествено.
Ще ти споделя, че имам клиенти, който рекламират през интервал от време което показва, че явно са доволни. За да има добър успех трябва да има продукт или услуга която да е добре представена ( за момента с видеоклип е най - добре ).
 
Те рекламират от зор :) Както колегата каза по-горе, неплатените публикации във фб са толкова скопени вече, че страници с по половин или милион последователи правят смешни споделяния и рийч. Общо взето нещата се въртят около надеждата от време на време по нещо да става по-вайръл.
 
Те рекламират от зор :) Както колегата каза по-горе, неплатените публикации във фб са толкова скопени вече, че страници с по половин или милион последователи правят смешни споделяния и рийч. Общо взето нещата се въртят около надеждата от време на време по нещо да става по-вайръл.
Не знам дали го правят от зор, може и да е имало такива. Със сигурност рийча не е това което беше преди години, но и е факт, че има доста успешни постове.

Ето пример на хора с който сме работили няколко пъти, споделям само малка част:
Като има и доста по - слаби постове, но има и по - силни, всичко е относително. Зависи от различни фактори, като например. В колко часа е поста, за какво е самият пост и т.н
 

Прикачени файлове

  • Post-10.jpg
    Post-10.jpg
    241.7 KB · Преглеждания: 23
  • Post-12.jpg
    Post-12.jpg
    316.4 KB · Преглеждания: 23
Всички писали са получили подробна информация от мен за всеки един от техните въпроси.
Не се притеснявайте, да задавате въпроси!
 
Темата е актуална! Очаквам Вашите въпроси на лично съобщение.
 
Темата е Актуална! Цените на услугата са същите, без промяна!
Очаквам Вашето запитване на лично съобщение.
 
Темата е актуална! Очаквам Вашите въпроси на лично съобщение.
 
Цените на услугата са същите, макар и високата инфлация!
Очаквам Вашето запитване на лично съобщение.
 
За голям обем от постовете правя сериозна отстъпка от цената.
Очаквам Вашето запитване на лично съобщение.
 
Темата е актуална! Очаквам Вашите въпроси на лично съобщение.
 

Горе