Рекламиране в Замунда

9876

Active Member
Никъде няма цените за реклама в Замунада затова питам следните въпроси.
Рекламира ли ли сте в Замунда.нет? Има ли смисъл от рекламата в Замунада.нет? С колко се увеличават посещенията?
 
От: Рекламиране в Замунда

Никъде няма цените за реклама в Замунада...

Напротив, имат си рекламна страница, както и форма за контакти с екипа! Мързи те да си свършиш работата и чакаш някой наготово да го направи вместо теб?
 
От: Рекламиране в Замунда

Напротив, имат си рекламна страница, както и форма за контакти с екипа! Мързи те да си свършиш работата и чакаш някой наготово да го направи вместо теб?

Не мисля, да рекламирам в момента нищо. Питам за да се информирам от опита на други хора. На тази страница има само банер позициите, големината на банерите и колко може да са дневните импресии.
 
От: Рекламиране в Замунда

9876 - изглежда се правиш на луд! Както споменах - там има и форма за контакти с екипа. Нищо не пречи да ги питаш или какво - чакаш някой наготово да го направи вместо теб?
 
От: Рекламиране в Замунда

9876 - изглежда се правиш на луд! Както споменах - там има и форма за контакти с екипа. Нищо не пречи да ги питаш или какво - чакаш някой наготово да го направи вместо теб?

Да може да попитам но те ще ми кажат цените и дотам. Темата я сложих с цел да разбера информация за ефиктивноста на рекламните банери в Замунда. Така, че ако някой има опит може да напише.
 
От: Рекламиране в Замунда

преди можеше да купиш чрез гарга.биз

нали някакъв я открадна и собственика на гарга.биз вече може да продава само в zamunda.se
eto - https://garga.biz/viewplace.php?site=3

относно ефективността - в замунда има хора от всякаква възраст, пол, местожителство (дори чужбина)
не знам дали има опция за таргетиране

трябва да пробваш за да видиш дали ще върви това което предлагаш
също така може да видиш какво се рекламира там - аз гледах наскоро и слаба работа (само 2-3 банера имаше)
 
От: Рекламиране в Замунда

гарга е собственост на един от основателите на замунда.нет (да не кажа основателЯ)
 
От: Рекламиране в Замунда

В една друга тема преди време имаше отзиви на хора, рекламирали в Замунда. Не бяха особено доволни от резултатите.
 
Re: От: Рекламиране в Замунда

В една друга тема преди време имаше отзиви на хора, рекламирали в Замунда. Не бяха особено доволни от резултатите.

Еее, това е повече от нормално да не са доволни. Все едно да си доволен от трафика от сърфовете. :) Не, че нещо, но все пак говорим за таргет група, която търси да свали нещо фри. Идеално за тези, които търсят масовка: http://www.alexa.com/topsites/countries/BG - №9, но мисля, че е по-напред. ;)
 

Горе