Рекламна мрежа. Коя да избера за сайта си?

FBOX

Active Member
Здравейте искам да ви попитам или да по точно да ми препоръчате да използвам някакви реклами. Имам сайт който прави по 1100-1200 уникални всеки ден от Google и все още не съм му сложил никакви реклами.. Сайта е нов от вече от 1-2 месеца и се развива доста добре, качвам много малко неща, а прави доста добър трафик. Въпроса ми е да ми препоръчате някакви реклами, който да използвам и да печеля по нещо, защото в момента нямам никаква печалба от сайта понеже няма никакви реклами във него, а имам доста добър трафик. Много ще съм благодарен, ако някой от вас ми помогне :)
 
Ако сайтът ти е хубав рекламодателите сами ще те намерят.....
Иначе сайт на 2 месеца няма как да прави 1200 уникални посещения на ден.
Защо да няма как да прави? Дори имам дни в който прави и повече от 1200 :)
 
Имам друго в предвид - това реални потребители ли са - колко време се задържат в сайта, колко кликат на менюта, сърфират в сайта и т.н.
С мъртви души и ботове нямам как да правиш пари от реклама.
Сайт на 2 месеца няма как да се индексира, класира, та камо ли да има и трафик над 1000 реални потребителя, кликащи на реклами.
Дано съм бил изчепателен. Успех!
 
Да това са реални потребители, а до това колко време се задържат въс сайта зависи от много неща. Ако са ботове или нереални потребители, защо ми е да търся рекламна мрежа.. Плюс това си влизат и по 100-150 човека директ във сайта :) Ако те интересува още нещо можеш да питаш :)
 
Аз си докарвам добри пари от Adsense, докато другите рекламодатели в твоята ниша, трябва да ги грабнеш с много трафик и хубав дизайн, за да плащат. Поне при мен е трудно да намеря частни рекламодатели, тъй като те избират по-големите сайтове.
 
Този плъгин може да си го сложиш на твоите сайтове ;) А на теб не съм ти длъжен да ти доказвам от къде ми е трафика и какъв е и т.к.н ;) Просто няма причина да лъжа за трафика така, че незнам защо толкова те интересува теб може да и е от завист.. щом ти казвам, че сайта е на 2 месеца и прави по толкова значи е така и няма причина да лъжа за това нещо.
 
Не ти се ежа просто аз ти казвам как са нещата, а ти започна да казваш, че трафика е бил фалшив всички са ботовете и т.к.н :) Ползва google analytics така, че ако той ми отчита 1200 от 1200, че са ботове значи е така :)
 
Защо да не ги прави 1к посещения. То е ясно, че не всички са от Гугъл. Ако има интересно съдържание хората го споделят в социалките, а от там ако тръгне и с 1 линк може да се направят 100к. Въпроса е къде и как ще се сподели :)
 
Може да има някаква история домейн, да има пренасочени други домейни към него. Може да се прави такъв трафик на сайт от 1-2, но обикновено не е късмет, а доста работа и правилна стратегия от към SEO и технически познания. Както и да е. В задачата се търси рекламна мрежа, а не човека да доказва дали трафика му е реален. В крайна сметка това ще му го кажат от съответната рекламна мрежа, към която реши да се закачи. По мои лични наблюдения - EasyAds и Google Ads може би ще са топ алтернативите. Няма да е зле според тематиката на сайта ти, да поразгледаш и какви афилиейт програми има за монетеризиране на трафика ти.
 
П. П: Малко пипнах заглавието, за да се знае за какво иде рече темата. :)

П. П. П: Моля ви, бъдете малко по-описателни в заглавията си и първите изречения на темите си - това ще смести много време на четящите и определено ще бъде забелязана от знаещите нещо по въпроса. Например аз я подминавам от 2 дни (днес реших да я отворя), защото мислех, че става дума за някой, който е доволен от някаква чуждестранна мрежа и пита нещо за нея.
 
П. П. П: Моля ви, бъдете малко по-описателни в заглавията си и първите изречения на темите си - това ще смести много време на четящите и определено ще бъде забелязана от знаещите нещо по въпроса. Например аз я подминавам от 2 дни (днес реших да я отворя), защото мислех, че става дума за някой, който е доволен от някаква чуждестранна мрежа и пита нещо за нея.

Аз на това му казвам естествен подбор. Ако не можеш да си опишеш проблема както трябва, по всяка вероятност не заслужаваш да намериш решение.
И така за тези с куците заглавия - почти никой не им отговаря и си остават с проблема. Който не се пригоди - загива. Така остават само най-добрите.
 
Аз на това му казвам естествен подбор. Ако не можеш да си опишеш проблема както трябва, по всяка вероятност не заслужаваш да намериш решение.
И така за тези с куците заглавия - почти никой не им отговаря и си остават с проблема. Който не се пригоди - загива. Така остават само най-добрите.
Колкото и да звучи гадно си прав. За това се опитвам където нещо забележа да го оправя като описание, но за жалост не успявам да огрея навсякъде, а ако се даде един сърч да речем за някоя по дженерал кл. дума ще се видят адски много такива теми, които нищо не ти говорят на пръв поглед. А реално крият някакъв проблем или както е често в пазара - какво точно се продава "Facebook страница", ама голяма ли е, ама каква е тематиката и, ама чуждестранна ли е...и куп други, които хората просто подминават. ;)
 

Горе