Рекламна мрежа ADX.BG

а във форума на инвестор.бг колко хора има и колко рефрешват (не се виждат) но виж как игратя темите там... сравни нашите нови постове с хоума на форума при тях... или ни сматате за по долна категория от техните сайтове и недостоини да се знаимаваме с нещо такова
 
От: Рекламна мрежа ADX.BG

ако ще се хващаме за такива неща и подхващаме подобни теми за по-долно и по-горно, мога да вместа, че инвестора поне си барват темплейтите :)

а иначе не намирам логична причина да криете месечни импресии и прочее
сигурно телефон никога няма да сложите. Мързи ви да говорите по телефон ли?
Или една проста форма за заявка. Има в hotstcripts.com доста.

Ще следя с интерес наплива за рекламните площадки
 
От: Рекламна мрежа ADX.BG

ако ще се хващаме за такива неща и подхващаме подобни теми за по-долно и по-горно, мога да вместа, че инвестора поне си барват темплейтите :)

а иначе не намирам логична причина да криете месечни импресии и прочее
сигурно телефон никога няма да сложите. Мързи ви да говорите по телефон ли?
Или една проста форма за заявка. Има в hotstcripts.com доста.

Ще следя с интерес наплива за рекламните площадки
Линк дори съм ти сложил с месечните импресии.
Върху формата за заявка се работи в момента.

Телефоните, на когото е необходимо са представени.
 
От: Рекламна мрежа ADX.BG

Как решавате телефоните на кой е необходимо да се дават?
Сега ако ми се даваха 200 хиляди за вашата рекламна мрежа, нали знаеш че мотивацията ми спада
 
От: Рекламна мрежа ADX.BG

Как решавате телефоните на кой е необходимо да се дават?
Сега ако ми се даваха 200 хиляди за вашата рекламна мрежа, нали знаеш че мотивацията ми спада

Оставени са е-мейл адреси за контакти, телефона ми, стига да имаш желание можеш да го намериш.
200 хиляди и да искаме в момента не можем да ги приемем.
 
От: Re: Рекламна мрежа ADX.BG

а във форума на инвестор.бг колко хора има и колко рефрешват (не се виждат) но виж как игратя темите там... сравни нашите нови постове с хоума на форума при тях... или ни сматате за по долна категория от техните сайтове и недостоини да се знаимаваме с нещо такова


Плебеса в ит форумите е недостоен да му се брандират продукти като якобс монарх, те такива неща не ползват и са далеч под нивото им. :p Иронизирам да не се обиди някои.

@coolice ти одтавна не си писал там ?
 
Re: От: Рекламна мрежа ADX.BG

ако ще се хващаме за такива неща и подхващаме подобни теми за по-долно и по-горно, мога да вместа, че инвестора поне си барват темплейтите :)

а иначе не намирам логична причина да криете месечни импресии и прочее
сигурно телефон никога няма да сложите. Мързи ви да говорите по телефон ли?
Или една проста форма за заявка. Има в hotstcripts.com доста.

Ще следя с интерес наплива за рекламните площадки


защо да ги крити казани са даже са силно редуцирани до данните гугъл аналитикс щото рекламите се сервират през опенекса с дажава скрип както аналитикса.... само на реални потребители при пълна прозрачност... иначе ако трябваше да сме някакви булшитъри можеше да покажем данните от бг каунтърите и да разправяме колко мулти милиони импресии имаме... и да сервираме адса с пхп... 8) и не разбирам защо хеитваш фирмата е регистриана от вчера официално нормално е да има недостатъци в началото
 
Re: От: Re: Рекламна мрежа ADX.BG

Плебеса в ит форумите е недостоен да му се брандират продукти като якобс монарх, те такива неща не ползват и са далеч под нивото им. :p Иронизирам да не се обиди някои.

@coolice ти одтавна не си писал там ?


якобс монарх знам ли квое това ? :p:lol:

кеш от няколко месеца не треидвам активно имам много работа по други проекти и нямам време пиша само хвърлям по едно око през някои друг ден ... при теб как е? много е волатилен петрола напоследък изби зъбките на много спекуланти с тези резки движения...
 
От: Рекламна мрежа ADX.BG

За уникални импресии ли говорим или за импресии от едно и също IP :)
 
От: Рекламна мрежа ADX.BG

За уникални импресии ли говорим или за импресии от едно и също IP :)

Не съм видял някой досега да продава уникални импресии.
Става въпрос просто за импресии (обикновени рефрешове) и в АДХ, предполагам, нали така.


не бе не хейтвам, просто така изглежда :)
но ако си оставиш телефона няма да те проследи никой и да те убие :wink:
 
не се ползва като термин уникални импресии освен ако сайта няма само една станица - поне така си мисля ... всеки уникален посетител преглежда няколко страници /теми и генерира няколко импресии някои повече някои по малко
 
Re: От: Рекламна мрежа ADX.BG

Не съм видял някой досега да продава уникални импресии.
Става въпрос просто за импресии (обикновени рефрешове) и в АДХ, предполагам, нали така.


не бе не хейтвам, просто така изглежда :)
но ако си оставиш телефона няма да те проследи никой и да те убие :wink:


ще се оставят и телефони скоро :) както казах един вид вмомента се сработват зъбните колела.... доуточняват се върешно фирмени процедури, доправят се договори и тнт :) засега най адекватен отговор на какъвто и да е въпрос можеш да получиш на [email protected] но всички критики и забележки ще бъдат взети на предвид и ще се оправят в възможно най кратко време
 
От: Рекламна мрежа ADX.BG

То е ясно, че се доработват много неща, но когато се работи с клиенти има само един шанс да направиш първо впечатление и от него зависи дали ще просъществуваш. За да оставиш торба с 4-5 цифрена сума пари за реклама на някого е нужно да се предложи нещо повече от полуготов продукт. Това което се опитват да кажат повече то хора в тази тема е, че сте излезли на пазара без да сте готови за това. По-лошо е да се покажеш на пазара неподготвен, отколкото да се покажеш по-късно, но подготвен.
Вземете пример от Google и вижте колко време правят бета тестове преди да обявят един продукт за готов и да го пуснат на пазара.
 
От: Рекламна мрежа ADX.BG

Евала! Това исках да кажа и аз!


То е ясно, че се доработват много неща, но когато се работи с клиенти има само един шанс да направиш първо впечатление и от него зависи дали ще просъществуваш. За да оставиш торба с 4-5 цифрена сума пари за реклама на някого е нужно да се предложи нещо повече от полуготов продукт. Това което се опитват да кажат повече то хора в тази тема е, че сте излезли на пазара без да сте готови за това. По-лошо е да се покажеш на пазара неподготвен, отколкото да се покажеш по-късно, но подготвен.
Вземете пример от Google и вижте колко време правят бета тестове преди да обявят един продукт за готов и да го пуснат на пазара.
 
От: Рекламна мрежа ADX.BG

маркетинг бате..
шум да има, ако трябва и негативен като в случая и да предивзиква интерес там...
дано сработи само :)

а иначе верно.. тия импресии уникални ли ще са или яко рефрешове?
 
един вид предпочитахте да не бяхме ви казали че се прави нещо такова до самото му фактическо появяване ? Периода в момента може да го разглеждате като бета тестовете ни Като гмаила пуснат само с покани или като уеива само с покани сега... даже вчера бяхте свидетели на един с кривите банери
представете нищо не е казано и изведнъж вчера се появяват едни криви реклами от някакво adx.bg :)
 
Re: От: Рекламна мрежа ADX.BG

маркетинг бате..
шум да има, ако трябва и негативен като в случая и да предивзиква интерес там...
дано сработи само :)

а иначе верно.. тия импресии уникални ли ще са или яко рефрешове?


защо да е негативен маркетинг ? Негативен маркетинг правеше Апостол Апостолов като обесняваше как тои е най-великия а всички останали са тъпаци които не го разбират... при нас да се вижда нещо такова ? импресиите са като навсякъде ?
 
От: От: Рекламна мрежа ADX.BG

но ако си оставиш телефона няма да те проследи никой и да те убие :wink:
Пич, на ден получавам приблизително 20 е-мейла с молби за лична безплатна помощ с проблемите му с Джумла!
След регистрацията на Дружеството, получавам мейлове за касови апарати, счетоводни услуги и още какво ли не.
След въпросната регистрация, имам четири позвънявания на същата тематика, включително оферти за изгодни канцеларски материали и т.н.

Последното нещо което искам да се случи е да ми звъни някой, за да ме пита как може да си купи 1,000 импресии във футъра. А дори след последното е да имам по 4-5 подобни обаждания на ден.

Съжалявам, че звучи така, но това е действителността.
 
От: Рекламна мрежа ADX.BG

То е ясно, че се доработват много неща, но когато се работи с клиенти има само един шанс да направиш първо впечатление и от него зависи дали ще просъществуваш. За да оставиш торба с 4-5 цифрена сума пари за реклама на някого е нужно да се предложи нещо повече от полуготов продукт. Това което се опитват да кажат повече то хора в тази тема е, че сте излезли на пазара без да сте готови за това. По-лошо е да се покажеш на пазара неподготвен, отколкото да се покажеш по-късно, но подготвен.
Вземете пример от Google и вижте колко време правят бета тестове преди да обявят един продукт за готов и да го пуснат на пазара.

Принципно има неща за които си прав, за това както виждаш до момента нищо не е продадено и никой не е изсипал една камара пари. Не че няма интерес. Просто докато не приключат тестовете и не се сключат договорите ще е така. С ранното изявление искахме да получим и обратна връзка, включително като твоята (която намирам за градивна). Искахме да имаме време и рекламодателите и потенциалните сайтове които ще се включат в последствие да кажат какво мислят. Предпочитаме поради тази причина да го правим открито, а не да водим разговори, които са скрити и потайни. Нямаме какво да крием.
 

Горе