Рекламна мрежа garga.biz

От: Рекламна мрежа garga.biz

Съмнителна работа е тази Гарга.. :?

По мое мнение, в БГ, все още няма добра рекламна мрежа за публишерите, а пък като рекламодател нямам наблюдения - не съм работил с никоя..
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

На мен гаргата много ми харесва, но това да давам по над 10 стотинки на клик, няма как да стане.

Това става единствено ако имаш супер специфична ниша и намериш сайт точно с такива потребители.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Странно, но аз нямам спомен тези дни да съм посещавал сайт с тяхни реклами.
 
Таз гарга и аз ли да я пробвам, или какво? :) Дано направи подобаваща конкуренция на гугъл адсенс, че малко да се пораздвижи пазара.
Само не ми е ясно кой ще рекламира :)
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Няма кой да рекламира, при 17 стинки на клик :D

Слагайте си гаргата и си печелете по 9 стотинки от дефулт рекламата.

Имате 500 клика и защото по-малко от 50лв могат да се дръпнат само на място, отивате до офиса им и ги взимате... или ги конвертирате в кликове.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

регвайте се...аз правя по 150 клика за 10 дни. Кликовете са по 9 ст.
Следващият път като събера 500 клика ще изискам плащане да видим.
Аз все ги обменям за реклама в замунда...:clap:
 
Мхмхм... Интересно. От какво ги правиш тези клокове? От рекламата на гарга.биз. Колко посещения на ден правиш?
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Аз правя между 7 и 10 дневно, ама с тяхната реклама просто няма колко повече. В състояние съм да правя по над 80-100 клика, стига някой да рекламира при мен, но при тези цени...

Не знам дали изобщо имат рекламодатели, а тези, които обръщат кликове, ги обръщат за реклама в Замунда.
 
От: Re: Рекламна мрежа garga.biz

Мхмхм... Интересно. От какво ги правиш тези клокове? От рекламата на гарга.биз. Колко посещения на ден правиш?

Ами 4 000 импресии - 10тина клика. От 5-6 000 импресии дневно.
И да...от гарга реклами. Иначе що се отнася до др реклами...до сега 2ма рекламодатели са ми добавяли реклами.
Единият 1 седмица му се влачи рекламата и накрая направи заветните 13 клика:mrgreen:
 
От: От: Re: Рекламна мрежа garga.biz

GARGA.BIZ ми платиха 3 пъти вече. Няма повод за притеснения.
Не знам, но аз правя вече по 100 клика и повече на ден за 1500 уникални и над 13 000 импресии...процент на кликаемост 0.59-0.67%. На някои позиции над 4%.
Наистина много доволен. Дано не почнат да се правят, както други го направиха и го правят.
Eто част от статистиката ми: https://garga.biz/ads_details.php?pos=1063
Единият имам под 100, понеже ми ги отчита от следобеда.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Продължавам с доброто си мнение за тях засега. В специализираните ниши почнаха да се появяват повече рекламодатели. В сайтовете с обща тематика е по-зле положението, но това е нормално. Може би ако Гарга сложат няколко нови от собствените си банери това би разнообразило ситуацията в тях, че тези едни и същи банери омръзват и скоро ще започнат да се изключват от издателите при наличие на друг рекламодател.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Аз също ги продбвах на 10% ротация в някой от моите сайтове. Общо взето няма място за притеснение - малко ме дразни служебната реклама :) Дори в началото им открих един от бъговете, който го поправиха веднага, след като ги уведомих. Имах натрупани около 250 клика за 2-3 дни и ги обърнах в обратна реклама. Общо взето си заслужава!
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

На мен само служебна реклама ми се върти. Ако ме одобрят по нещо друго ще ги въртя, иначе няма смисъл.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

До сега я разглеждах гаргата и мисля да я пробвам като рекламодател, но никъде не мога да видя за пакетите с кликовете какви начини на плащане поддържат
 

Горе