Рекламна мрежа garga.biz

От: Рекламна мрежа garga.biz

До сега я разглеждах гаргата и мисля да я пробвам като рекламодател, но никъде не мога да видя за пакетите с кликовете какви начини на плащане поддържат

ЗАРЕЖДАНЕ НА ПАКЕТИ И КЛИКОВЕ -
ИЗБЕРИ пакет
И излизат начините на плащане.
Може би трябва регистрация...влизам с акаунта си и така става номера по-горе
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Това е че иска регистрация, а не ми се занимава да се регистрирам само за да видя какви начини на плащане приемат
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

epay
paypal
кредитна карта
банков превод
Това са начините за плащане.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

мерси много ще ги пробвам
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Някой има ли представа след колко време горе долу тръгват реални реклами?
Аз вече 3-4 дни съм на служебна.

Няма реални реклами, защото нямат рекламодатели. Евентуално ако някой собственик на сайт те хареса, ще обърне собствените си кликове за реклама в твоя сайт.
Иначе не чакай други реклами.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Искам да попитам излиза ли в менюто "Платено", когато е изплатена сумата от гарга.
За сега пише само "заявка номер".
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Да, излиза.
И аз от 1 седмица съм заявил плащане. Сега ще им пиша. Първият път също имаше някакво забавяне и отговориха в 24 часа.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

А ти какво ще им пишеш да знам и аз какво да им напиша ?
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Честно казано, те много тъпо са направили плащане на 500 клика, щото примерно аз правя 500 клика за 3 дни...и всяка седмица им изисквам плащане и те все по банките висят. Май за тях е по-лесно на месец.
Какво им писах...попитах кога ще бъдат преведени парите от последните седмица и половина.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Garga.biz отговориха,че заявките за плащане се извършват 30 дни след поискването.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Ами нали било до 5 дни след поискването на плащане? Сега изведнъж 30 дни.
На мен ми отговориха, че ще платят до 30 дни от поискването на плащане.
 
От: От: Рекламна мрежа garga.biz

Ами нали било до 5 дни след поискването на плащане? Сега изведнъж 30 дни.
На мен ми отговориха, че ще платят до 30 дни от поискването на плащане.
Реално ... и двете плащания, които извършиха преди това бяха в рамките на 5 дни. Гледам номерата на фактурите растат...явно има повече хора, на които се плаща и са решили да е на 30то число
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Платиха ли на някой от Гарга ?
Ако са ви платили пишете в тази тема.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Не вярвам на замунда. Ще Ви платят най-много 2 пъти и то, ако сумата е минимална и после FUCK OFF
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

На 2ри Юни реших да сложа реклами на гарга да ги видя, днес станаха 500 клика, и исках плащане с ePay добре, но ми изпратиха нещо да сваля и подпис..

как точно ще ми стане подписа? Че малко ми е на хикс всичко
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

И аз чакам 4-5 дни вече за плащане. Писах им, за да попитам в какъв срок се изплащат сумите, отговор - няма! Остава да се надяваме и това е.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Крайно некоректно е отношението им към издателите.
Имах акаунт при тях, ползвах го 2 дни и навъртях 200 клика. Махнах рекламите от сайта ми, защото ми писна да се върти тяхната реклама. След 3 седмици при опит да се логна с акаунта - изненада "профила е забранен от администратор". Не съм получвал имейл естествено поради що е това нещо. Писах им писмо за да получа отговор на въпроса, защо ми е блокиран профила - 2 седмици няма отговор.
Да са живи и здрави. Всеки сам може да си направи изводите.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Крайно некоректно е отношението им към издателите.
Имах акаунт при тях, ползвах го 2 дни и навъртях 200 клика. Махнах рекламите от сайта ми, защото ми писна да се върти тяхната реклама. След 3 седмици при опит да се логна с акаунта - изненада "профила е забранен от администратор". Не съм получвал имейл естествено поради що е това нещо. Писах им писмо за да получа отговор на въпроса, защо ми е блокиран профила - 2 седмици няма отговор.
Да са живи и здрави. Всеки сам може да си направи изводите.

Недей така. Аз очаквам над 350 лева от тях! И ги очаквам от 14ти нататък (ако не ги платят ще е зле за тях - кофти реклама)
 

Горе