Рекламна мрежа garga.biz

От: Рекламна мрежа garga.biz

Дам много интересно :) Сега да видим какво ще отговорят, това късае всички :)
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Здравейте, Гарга
> Поздравления отново за рекламната платформа. Надявам се, дълго време да Ви има.
Имам няколко запитвания:
Какво става с изплащанията на моя акаунт?
Писал съм Ви и ми отговорихте,че до 30 дни след заявяването на дадено плащане.
Тези 30 дни изминаха преди 2-4 дни.
Разбрах,че и други потребители имат този проблем.
Не се съмнявам в коректността Ви, просто е хубаво да внесете по-точна яснота за начина на плащане и съответно ако нещо е възпрепятствало това, да обясните какво и защо, както и до кога ще се наложи да изчакаме!
-----------------------------
Е, хората отговарят - не е да се правят,че не четат:
---------------------------------------------------
Здравейте,
имаме забавяне на сумите поради, което
трябва да забавим и плащането към
издателите. Съжаляваме за неудобството.

Поздрави,
ГАРГА
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Ами то добре, че наистина отговориха де :) Ама това какво означава ??? Поне да бяха казали някакъв ориентировачен срок кога ще извършат плащането. До седмица до дни до месец :) Така пак сме в тъмното и ще чакаме да видим.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Ами то добре, че наистина отговориха де :) Ама това какво означава ??? Поне да бяха казали някакъв ориентировачен срок кога ще извършат плащането. До седмица до дни до месец :) Така пак сме в тъмното и ще чакаме да видим.

Доколкото разбирам, рекламодатели са забавили плащането си и чакат да ни платят на нас. Така тълкувам написаното.
Да, и аз се зачудих,че нищо повече не пише. В смисъл - моето писмо си е съвсем точно, конкретно...хах. А тяхното 2 думи.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Ами не искам да съм лош пророк, но досега, която и платформа да съм ползвал, "началото на края" винаги започва със забавяне на плащанията... И каква е цялата тази анонимност?! Може ли една рекламна мрежа да прогресира, щом даже един телефон не е даден? Какви са тези "Поздрави, ГАРГА" - няма ли имена, фирма?

Просто.... аз лично се чудя, ако съм рекламодател и попадна на техния сайт, и видя една форма за контакт като "Контакт", как бих се навил да рекламирам.. нали човек трябва да е сигурен, че няма да си хвърли парите на вятъра, трябва да има човешко лице насреща...
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Ами не искам да съм лош пророк, но досега, която и платформа да съм ползвал, "началото на края" винаги започва със забавяне на плащанията... И каква е цялата тази анонимност?! Може ли една рекламна мрежа да прогресира, щом даже един телефон не е даден? Какви са тези "Поздрави, ГАРГА" - няма ли имена, фирма?

Просто.... аз лично се чудя, ако съм рекламодател и попадна на техния сайт, и видя една форма за контакт като "Контакт", как бих се навил да рекламирам.. нали човек трябва да е сигурен, че няма да си хвърли парите на вятъра, трябва да има човешко лице насреща...

За телефона си прав, иначе в ОБЩИТЕ УСЛОВИЯ ИМА: ЛИНКОС ООД София, ж-к. „Гевгелийски” бл. 2 вх. Ж ап. 117 Булстат: BG131099405,
с адрес за кореспонденция: София, ж-к. „Гевгелийски” бл. 137 вх. А ап. 3
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Ако на някой платят да пише да видим кога ще стане това.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

momcheto, не ти ли се струва нахално да пренасят техните проблеми и рискове върху теб - т.е като не им плащат на тях, страдаш ти..нали за това са посредниците да поемат отговорността за плащанията...еххх, търпите като магарета вместо да им теглите една. Може ли анонимна фирма с пиратски бизнес да прогресира.... риторичен въпрос...Осъзнаване му е майката :)
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

momcheto, не ти ли се струва нахално да пренасят техните проблеми и рискове върху теб - т.е като не им плащат на тях, страдаш ти..нали за това са посредниците да поемат отговорността за плащанията...еххх, търпите като магарета вместо да им теглите една. Може ли анонимна фирма с пиратски бизнес да прогресира.... риторичен въпрос...Осъзнаване му е майката :)

Не, на мен ми е интересно след колко време ще си изпълнят задълженията. Иначе към мен постоянно задълженията им нарастват...
До момента им имам доверие...но всяко нещо се променя. А моето търпение и доверие скоро няма да го има. И тогава няма да седя и да пиша философски разсъждения в тази тема.
В крайна сметка, в интерес на двете страни е, задълженията на Гарга да бъдат изплатени.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Не, на мен ми е интересно след колко време ще си изпълнят задълженията. Иначе към мен постоянно задълженията им нарастват...
До момента им имам доверие...но всяко нещо се променя. А моето търпение и доверие скоро няма да го има. И тогава няма да седя и да пиша философски разсъждения в тази тема.
В крайна сметка, в интерес на двете страни е, задълженията на Гарга да бъдат изплатени.
Сега ти прегледах сайта и останах с впечатление, че от тяхната система рекламираш САМО ТЯХ, ако е така за какво забавяне за кви 5 лв ти говорят?
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Сега ти прегледах сайта и останах с впечатление, че от тяхната система рекламираш САМО ТЯХ, ако е така за какво забавяне за кви 5 лв ти говорят?
Нямам на идея. Имат около 500 лева вече висящи само към мен за последния месец и нещо. Не ме интересуват причините.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Аз днес също им писах защото чакам 3 плащания от тях.
Минаха 30 дни а нищо все още. Чакам отговор от тяхна страна
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

колеги, предполагам, че Гарга / garga.biz реално няма никакви приходи, тъй като много рядко се срещат там рекламодатели и съответно всички пари, които се трупат от авторекламата им са за тяхна сметка. Вероятно се финансират от продажбата на реклами на сайта zamunda.net (който очевидно има много общо с въпросната фирма Линкос), особено от платените препратки към сайтовете на MSK - woman.bg, sport.bg, sportal.bg и други. Като забавят някои фирми плащанията за рекламата в Замунда, забавят се и вашите пари... това е само предположение...
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Ами аз до колкото си спомням - Линкос = Zamunda. За едни и същи хора говорим и аз именно заради това се регистрирах. Сега ще си чакаме, пък дано ни огрее :\
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Ето вече има яснота :)

Здравейте,
за съжаление се получава забавяне от
страна на рекламодателите, които
рекламират при нас и поради тази причина
се наложи да забавим плащанията към
издателите. Съжаляваме за неудобството,
очакваме до края на месеца да получим
сумите, които трябва, и да преведем
парите към издателите.

Поздрави,
ГАРГА
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Ето вече има яснота :)

Здравейте,
за съжаление се получава забавяне от
страна на рекламодателите, които
рекламират при нас и поради тази причина
се наложи да забавим плащанията към
издателите. Съжаляваме за неудобството,
очакваме до края на месеца да получим
сумите, които трябва, и да преведем
парите към издателите.

Поздрави,
ГАРГА
E, това е пълен отговор. Надявам се и имам надежда и доверие в тях,че ще изпълнят казаното.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Аз на пирати не вярвам и според мен пари няма да видиме скоро от гаргите ...
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Ама мен к'во ме топли, че те не си били получили парите. Някой кара ли ги да дават на вересия? Нали са фирма? Кой знае колко печатат, пък се правят тука пред нас. Да вземат да си разчистят борчовете, пък като им платят(на тези, които по принцип трябва да плащат...), тогава да плющят кебапчета и кюфтета!
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Като гледам имат да плащат към 30 заявки. Дано тази седмица да получим плащания вече.
 

Горе