Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

^^Нали го знаеш вица "За пари съм се продавала?!! Е, че 5лв пари ли са?!" ахахахах :D
 
От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

Много известно стана това участие, но не знам защо. Той през цялото интервю нищо специално не каза, 95% от българите мислят по същия начин и много от тях са го изразявали публично. Ясно е, че Мариан е актьор и може да се изразява по- добре и по- емоционално, но това не прави мнението му с по- голямо значение, отколкото на другите хора.
 
От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

Тоя много си е повервал, влезнал е в ролята на мутричка :mad:
Как може всяка втора дума да му е братле.....
 
От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

Тоя много си е повервал, влезнал е в ролята на мутричка :mad:
Как може всяка втора дума да му е братле.....

Еми на така бе, братле! Не'шу пру'блем? :lol: Защото е заразителна, като "начи", "нали" и "ей тей"(Търговище). Once you go "brat", you can never go back! 8)

@w1nner Не мисля че всичките тези 95% мислят в дълбочина за тези неща. Тоест... при масата е по-скоро "моят живот е много зле + каквато простотия е модерна в момента (енергото е зле/герб са зле/бсп са зле/вик да го *)". Не мога да се съглася, че на българина като обобщено му пука за останалите сапиенси... особено последните една-две години, всичко е преминало в режим "боли ме за тебе, тебе и тебе" и това е. Пълен непукизъм цари навсякъде. :)

@copypaster Досещам се, а вица за по принцип и дефакто знаеш ли го? :)
 
От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

Е той през цялото време говореше не за него, а за ВАС !! И за секунда не си е помислил за себе си, потеше се за вашето положение и изобщо за мизерията в цялата държава. Не знам как така все го докарвате до пари, филми, и все простотията ви е в очите... ЕМИ ЗНАЧИ СТЕ СЛЕПИ БРЕ!!! Коне с капаци! Човека се е надсмогнал 5 пъти и рискува кариера като се дърви в ефир, вие пак му се огледахте, такъв бил, онакъв...а той просто за вас милее, ама, ама май правилно ни тегли и на нас една майна - ЩОТО ЯВНО СИ ГО ЗАСЛУЖАВАМЕ - гъзолизци, дупедавци, позьорковци и най най-вече СМЕТКАДЖИИ. Е евалата! Живейте си в измисленият свят на финикийските знаци, халал да ви е :rolleyes:

хахах :D
ами аз не изпитвам нужда някой да ме съжалява.

Вместо да ме съжалява, трябва да ни надъхва..аз нищо такова не чух... (но той няма такива възможности..затова не го прави)
значи какво излиза - следобяд по националната телевизия дали половин час на актьор който да казва на всички колко са зле, нищо не става от нас и за капак - показва среден пръст :p

вместо това предаване можеше да пуснат няколко бъллгарски песни или химна дори.


Какви културтрегери, каква Ентелигенция имало тука. :D Циганите викат в ефир "смърт на българите" и "ще ви изколим" - реакция никаква. Ама некой си показал среден пръст - да се обеси. Дайте да не се правим на по-праведни от папата. :wink:

викаш цигани-българи - вече не се различаваме много :D

Много известно стана това участие, но не знам защо.

Казах го още в началото - стана известно защото показа среден пръст...
добре че не е тенденция..но пък като има такъв случай се издига човека на пиедестал...аз пък това не разбирам
 
От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

Той добре го каза Мариан, но както винаги лицемерието е на лице. Излезе човек, който е съвременен проповедник (актьор), да говори за морал и ценности, след като участва във филм в който зрителите плачеха и съчувстваха на наркодилъри, сутеньори и убийци. Някак си не се вързва да участваш във филм в който подземния свят е положителния герой и след това да излезеш и да говориш колко е деградирал народа. Все едно да излезе някоя чалга певиците и да почне да говори за морал и поведение ..
 
От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

Той добре го каза Мариан, но както винаги лицемерието е на лице. Излезе човек, който е съвременен проповедник (актьор), да говори за морал и ценности, след като участва във филм в който зрителите плачеха и съчувстваха на наркодилъри, сутеньори и убийци. Някак си не се вързва да участваш във филм в който подземния свят е положителния герой и след това да излезеш и да говориш колко е деградирал народа. Все едно да излезе някоя чалга певиците и да почне да говори за морал и поведение ..

Не съм съгласен с теб :) Както всички нас и той е човек, и той работи. Просто такава роля са му дали в сериала. Много добре си го каза, че майка му взима 150лв и че й е трудно. Това че играе нарконякъв си, не значи, че извън сериала не е човечен :)
 
От: От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

хахах :D
ами аз не изпитвам нужда някой да ме съжалява.

Вместо да ме съжалява, трябва да ни надъхва..аз нищо такова не чух... (но той няма такива възможности..затова не го прави)
значи какво излиза - следобяд по националната телевизия дали половин час на актьор който да казва на всички колко са зле, нищо не става от нас и за капак - показва среден пръст :p

Е той точно така ни надъхва, какво по-надъхващо от това да ти теглят една майна, че си суетен кон с капаци дет умишлено се е заклещил като мечката и само чака някой да му го резне :D какво по-надъхващо от това, че право куме в очи ти казват, че дремеш..спиш до като те ограбват?

Тактиката е правилна. И аз имам подобна - когато искам някой да се вслуша внимателно в думите ми, просто го обиждам - човек нали помни най-много обидите :) за добро мое да не се сети, но за обидата винаги :wink:
 
От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

Филма е супер, като изключва факта, че ме викаха в ГДбоп да се обяснявам за под прикритие. Куката също е много добър актьор, гангстера е прав - големи моралисти сте - циганите като викат смърт на българите нищо, а пък тоя среден пръст много ви възмущава, сигурно средните пръсти са ви виновни.
 
От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

Много правилно за пари всеки е готов да продаде и майка си. Няма морал има пари.

Филма няма нищо лошо, но да представят така нещата, че 15 годишни деца да ревът, че е умрял сводник. Не мислите ли, че вече за тези деца е по-красив батко сводник от колкото умното момче в класа?
 
От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

Аз пък ще ви кажа и още нещо. Не всеки, който продава наркотици и се занимава с подземни дейности е неморален, даже мисля, че доста от тях са по-морални от "честните хора". Повечето от хората, занимаващи се с такива дейности, или нямат друг избор (да, да... винаги има, просто не го виждат, ясно) или просто не искат да бачкат за жълти с'тинки при някой "моралист", дето ще им изтрови нервите доживот.

Няма чувства, няма морал, всичко е шах и математика. Get bloody used to it.

PS: Песничка
 
От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

Ами то и мене да ме покажат по телевизията и аз ще размахам среден пръст към политиците...
Писна ми от политическа мафия и купени избори
Днес един комшия пенсионер ми иска един лев да си купел хляб, работеше като пазач на един строителен обект но го махнали
Викам му " Нали взимаш пенсия ...", а той "Двеста лева не ми стигнаха за тока и водата..."
Мамка му мафиотска държава

Пенсионери съдят държавата за оцеляването под прага на бедност
 
От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

На мен пък преди няколко дена един възрастен човек (60г) ми разправяше, как качил момче и момиче на около 20 на автостоп... карал ги 40 км, дал им да му пушат от цигарите, порадил им цветя, които бил набрал от градината си... после даже се смилил над тях, защото те разправяли колко са бедни и нямали даже пари да си купят да ядат за вечерта и им дал 5 лв. След като се прибрал... осъзнал, че са му откраднали от джоба табакерата със сантиментална стойност(пълна с цигари).

Едит: и храна им дал.... забравих.

Беше много разочарован и обиден. Но... явно не само възрастните хора гладуват. Не ми се мисли за младите по малките градове и села.
 
От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

На мен пък преди няколко дена един възрастен човек (60г) ми разправяше, как качил момче и момиче на около 20 на автостоп... карал ги 40 км, дал им да му пушат от цигарите, порадил им цветя, които бил набрал от градината си... после даже се смилил над тях, защото те разправяли колко са бедни и нямали даже пари да си купят да ядат за вечерта и им дал 5 лв. След като се прибрал... осъзнал, че са му откраднали от джоба табакерата със сантиментална стойност(пълна с цигари).

Беше много разочарован и обиден. Но... явно не само възрастните хора гладуват. Не ми се мисли за младите по малките градове и села.

Е то аз на непознати и стопаджии не вярвам, ама този ми е комшия и го знам, на просяци и псевдо каузи с картички не вярвам
 

Горе