Референдум за/против Пушенето !?!?

От: Референдум за/против Пушенето !?!?

ама ти да не се обиди?
и каква е връзката между педал и наркоман?

само това ли измисли или гънките свършиха?

:lol:

Единия е извън закона и могат да го осъдят и вкарат в затвора за притежаване, а другия не е и е свободен да си е ... трезвеник-хомосекшуъл 8)
Което разбира се, не означава, че аз като не пуша трева и не съм наркоманка съм лесбийка :twisted:

Иначе по темата, хубаво референдум, ама са излишни пари, като може и с една обикновена анкета. Нали се пробваха да има малко улабване декември, ама не мина в парламента. В случая, наистина губят собствениците на заведения, на които им пука, за здравето на здравите клиенти, които пият и с мярка и са надеждата на човечеството.
Докато не си направя заведение ще се съобразявам, а като си направя ще съм на позицията на колегата по-горе.
 
От: Референдум за/против Пушенето !?!?

Пушач съм от над 25 години.В апартамента пуша само на терасата,но аз съм решил така .Когато вечер отида на кръчма ми е хубаво като не се пуши(по малко цигари за вечерта,по малко главоболие сутринта),обаче сутрин ми се ****** майката като не мога да си запаля цигара с кафето.Яд ме е много защо гадните пушачи ме дискриминират и ми казват какво да правя а аз нямам право на избор.Нека има заведения за пушачи и за непушачи в което ми е кеф в него ще отида.Не може само пушачите да се съобразяват с гадините и те трябва да се съобразяват с нас.
 
От: Референдум за/против Пушенето !?!?

@Cassiopeia - нямаше да питам ако има връзка между двете..но то няма и се чудя @боби как го роди това...

@s_dobrev - Управляващите трябва да се грижат за здравето на нацията.
Защо да няма такава забрана, ако това ще помогне на някой да откаже тази вредна зависимост?
 
От: Референдум за/против Пушенето !?!?

Защо тема за и против пушенето е в секция политика, това политическо ли е? Тогава ако толкова ги е грижа за здравето политиците нека забранят тотално вредния навик и да не се продават цигари и държавата да не печели от акцизи. Пак ще сме първи в световен план в рестрикциите и ограничаването. Медал за Бай Ганьо политикь, пък в Швейцария и Холандия нека се тровят да ги ева
 
От: Референдум за/против Пушенето !?!?

Защо тема за и против пушенето е в секция политика, това политическо ли е? Тогава ако толкова ги е грижа за здравето политиците нека забранят тотално вредния навик и да не се продават цигари и държавата да не печели от акцизи. Пак ще сме първи в световен план в рестрикциите и ограничаването. Медал за Бай Ганьо политикь, пък в Швейцария и Холандия нека се тровят да ги ева


Защото е "за" и "против" Референдумът, като начин за решаване демократично и справедливо дори и на такива неща и забрани като тютюнопушенето и колко здрави искаме да умрем :wink:
 
Последно редактирано:
От: Референдум за/против Пушенето !?!?

Защото е "за" и "против" Референумът, като начин за решаване демократично и справедливо дори и на такива неща и забрани като тютюнопушенето и колко здрави искаме да умрем :wink:
Така написаното е едностранчиво, ако е референдум да пише и колко напушени искаме да живейм :rolleyes:
 
От: Референдум за/против Пушенето !?!?

@s_dobrev - Управляващите трябва да се грижат за здравето на нацията.
Защо да няма такава забрана, ако това ще помогне на някой да откаже тази вредна зависимост?
Защото тази забрана няма да ме откаже от вредния навик,само ме нахъсва да мразя мрънкащите непушачи и ме дискриминира.
 
От: Референдум за/против Пушенето !?!?

Защото тази забрана няма да ме откаже от вредния навик,само ме нахъсва да мразя мрънкащите непушачи и ме дискриминира.

Теб няма да те откаже...но други - да.
За дискриминация не ми говори - все едно слушам някой от гей парадите :) никой не те дискриминира.
просто търсиш нещо за което да се хванеш и остава само това да се оплакваш от дискриминация :lol:
 
От: Референдум за/против Пушенето !?!?

@nortand ти пълен трезвеник ли си, не пушиш и не пиеш и третото сигурно
 
От: Референдум за/против Пушенето !?!?

САМО цигарите вредят на околните. Затова съм против.
Иначе какво правя, не е твоя работа ако не ти преча по някакъв начин :wink:

ти у вас може ли да ходиш гол? - МОЖЕ. Защо тогава биха те арестували ако ходиш по същия начин на улицата?
трябва да започнем да мислим и за другите, не само за собствените си задници

един бил дискриминиран, друг напук няма да откаже цигарите и с това се изчерпват тезите
обосновете се поне с 1000 думи и тогава може някой да ви вземе на сериозно
 
От: Референдум за/против Пушенето !?!?

Де да знам щото ми се стори в една тема че казваш, че не пиеш и си помислих че си пълен монах...
 
От: Референдум за/против Пушенето !?!?

пфф, поредния който не може да напише повече от едно изречение...
за обосновка на "мнението" си да не мечтаем
 
От: Референдум за/против Пушенето !?!?

Тая тема не я ли предъвкахме отдавна? Няма да падне забраната, няма да бъде облекчена и няма да има референдум по въпроса, защото е маловажен. Това е.
 
От: Референдум за/против Пушенето !?!?

пфф, поредния който не може да напише повече от едно изречение...
за обосновка на "мнението" си да не мечтаем



Ааа засягаш ме, аз съм писател и мога да пиша до утре сабахлян, обаче какво ще рече вредно, за някои хора е вредно да се приближават до казина, за други е вредно да гледат футбол, щото стават заплаха за околните... Айде стига много сме демократични и много морални и ще спасяваме светъ
 
От: Референдум за/против Пушенето !?!?

писател? :D
отивай тогава в откровения.ком или както беше там
 
От: Референдум за/против Пушенето !?!?

САМО цигарите вредят на околните. Затова съм против.
Иначе какво правя, не е твоя работа ако не ти преча по някакъв начин :wink:

ти у вас може ли да ходиш гол? - МОЖЕ. Защо тогава биха те арестували ако ходиш по същия начин на улицата?
трябва да започнем да мислим и за другите, не само за собствените си задници

един бил дискриминиран, друг напук няма да откаже цигарите и с това се изчерпват тезите
обосновете се поне с 1000 думи и тогава може някой да ви вземе на сериозно

Е, това трябва да се докаже в проценти, спрямо замърсения въздух, замърсената вода, вредителите в хранителните продукти и като цяло всички вредности, до катастрофите и неумишленото убийство на хора по пътищата.
А за дразненето от дискриминация или просто от неприятния цигарен дим и миризмата от него, веднъж бях писала в една дискусия, че и мен ме дразнят много неща, които правят хората на обществени места (вкл. изпускането неволно на газове- човещинка), но не са забранени със закон или да има глоби и изрично установени места за тази "дейност".
И ходенето гол, аз пък не виждам каква връзка има с пушенето на обществено място?
 
От: Референдум за/против Пушенето !?!?

писател? :D
отивай тогава в откровения.ком или както беше там

Дай ми напътствия отче и ще се опитам да съм праведен, но в се пак съм грешник, щото си пийвам и пафкам,че и често и млади булки заглявам
 
Последно редактирано:
От: Референдум за/против Пушенето !?!?

Е, това трябва да се докаже в проценти, спрямо замърсения въздух, замърсената вода, вредителите в хранителните продукти и като цяло всички вредности, до катастрофите и неумишленото убийство на хора по пътищата.
А за дразненето от дискриминация или просто от неприятния цигарен дим и миризмата от него, веднъж бях писала в една дискусия, че и мен ме дразнят много неща, които правят хората на обществени места (вкл. изпускането неволно на газове- човещинка), но не са забранени със закон или да има глоби и изрично установени места за тази "дейност".
И ходенето гол, аз пък не виждам каква връзка има с пушенето на обществено място?

от наркотиците, цигарите и алкохола (само за тях сме говорили в тази тема), само цигарите вредят на хората около теб
изреждаш ми някакви небивалици...

относно това каква връзка има между ходенето голи и пушенето - ами връзката ще откриеш когато се поставиш на мястото на околните

Дай ми напътствия отче и ще се опитам да съм праведен, но в се пак съм грешник, щото си пийвам и пафкам,че и често и млади булки заглявам

бляк :mad:
много си голословен...вече няма да чета постовете ти защото са загуба на време.
 
От: Референдум за/против Пушенето !?!?

Какво имаш предвид под голословен, да ти постна снимки как пия и пуша ли, а бе защо те чета, толкова си скучен, че едно изречение не можеш да направиш
 
От: Референдум за/против Пушенето !?!?

от наркотиците, цигарите и алкохола (само за тях сме говорили в тази тема), само цигарите вредят на хората около теб
изреждаш ми някакви небивалици...

относно това каква връзка има между ходенето голи и пушенето - ами връзката ще откриеш когато се поставиш на мястото на околните

Ти си този, който искаш аргументирано мнение в поне 1000 (хиляда-словом) думи. Аз се опитвам с по-малко, защото разчитам, че схващаш някакви елементарни неща. Мога и с хиляда думи, но вместо да квалифицираш думите ми като "небивалици" си погледни твоите "аргументи" в случая, които доста издишат.
Защо?

1. Защото трябва първо да докажеш колко (в проценти) вредят цигарите или изпушените от мен и всички пушачи на околните. Може с проучване, да организираш в заведение и да ми постнеш резултати. Спрямо изпръцканите газове и алкохолни изпарения, вкл. съвсем реални недобри последствия с летален изход, от употребили алкохол и пребили до смърт студент пред дискотека.
2. Защото наркоманите са склонни да ми вредят, като ме ограбват и могат да ми причинят дори и не на мен конкретно, поради някакъв късмет, лоши телесни и други травми вследствие употребата на наркотици.
3. Защото околните не се поставят реално на мое място и няма как, тъй като изпушените цигари вредят в пъти повече на мен, а не на тях, тъй като аз не ги преследвам навсякъде в ежедневието им, за да им пуша и да им вредя косвено. Щом искат да са здрави не ходят по заведения с пушачи. Останалото е риск за тяхна сметка и след техен съзнателен избор. Ограничавайки ми свободата аз да пуша, така утре ще решат, че им пия от водата и им дишам от чистия въздух и трябва да си ги плащам. Хайде друг път, а?!
 

Горе