Реформаторите показаха истинското си лице

От: Реформаторите показаха истинското си лице

Гледам, нещо не ми отговаряш на въпроса, а сменяш темата. Отговорът притеснява ли те? Както казах, в устава на ДСБ отношението към БСП е формулирано ясно и точно и ДСБ никога не може да влезе в общо управление с БСП, независимо като самостоятелна партия или в друга коалиция. Всъщност, досегашните действия го показват - ДСБ и БСП имат коренно различно отношение към всички големи проекти - Белене, ЮП, към Русия, към данъчната и инвестиционна политика, към всичко. Виж, при Герб и БСП сходството е в повечето от тези теми.
Та въпросът притеснява ли те, че бягаш от него?
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Гледам, нещо не ми отговаряш на въпроса, а сменяш темата. Отговорът притеснява ли те? Както казах, в устава на ДСБ отношението към БСП е формулирано ясно и точно и ДСБ никога не може да влезе в общо управление с БСП, независимо като самостоятелна партия или в друга коалиция. Всъщност, досегашните действия го показват - ДСБ и БСП имат коренно различно отношение към всички големи проекти - Белене, ЮП, към Русия, към данъчната и инвестиционна политика, към всичко. Виж, при Герб и БСП сходството е в повечето от тези теми.
Та въпросът притеснява ли те, че бягаш от него?
Не ме притеснява разбира се . Отношението и на Герб е явно и точно към БСП. И не виждам сходства във позициите им към големите проекти. Герб критикуваха всички действия на БСП по тези проекти. И говориш за кадри в Герб , а Кунева какво прави при реформаторите ?
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Какъв ѝ е проблемът на Кунева с БСП? Да не е членувала там, че не съм чувал?
Иначе отношението на Герб по Белене и ЮП е напълно еднакво. Аз разлика не виждам. Както видяхме тия дни - към Русия също. Не виждат заплаха в Русия.
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Какъв ѝ е проблемът на Кунева с БСП? Да не е членувала там, че не съм чувал?
Иначе отношението на Герб по Белене и ЮП е напълно еднакво. Аз разлика не виждам. Както видяхме тия дни - към Русия също. Не виждат заплаха в Русия.

Фамилия Пръмова е помагала до 89 , след това е станала излишна. Заплаха от Русия, Бойко каза че има икономическа и трябва да се води диалог , не да се поставят санкции и да се демонстрират оръжия. ЮП като го замразиха БСП бяха да правим проекта въпреки Европа. Сляд няколко дни размислиха.
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

За Пръмова не знам. Знам за Кунева, знам и за баща ѝ - Щилян Кунев, актьор, пратен в Белене, и на който му е забранено да играе на сцена. Заедно с баща си, който пък имал западно образование, ужас - възрожденец, юрист. Страшни бонуси са получили от комунягите, нема що.
Думите на Боце: „Русия не е заплаха за България”, категоричен бе вчера лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов. Той подчерта, че руските пазари са изключително важни за икономиката ни :lol: (Ма никак не е комуноидно, нали?)
Цветанов: Зам.-председателят на ГЕРБ Цветан Цветанов коментира в петък, че е доволен от досегашната работа на служебното правителство, но не и от решението на военния министър Велизар Шаламанов да огласи проектодокумента "Визия 2020: България в НАТО и в Европейската отбрана", в който Русия бе посочена като заплаха за страната ни. :lol: ей го и тоя...

Колкото до ЮП, Герб подписаха договора за него още 2012 - http://www.dnevnik.bg/biznes/2012/1...a_poluchava_20_otstupka_ot_cenata_na_ruskiia/

Да видим какво казват комунягите по това време (как си връткате позициите, а?): Според БСП поевтиняването на газа е фикция, а "Южен поток" е неизгоден - http://www.dnevnik.bg/biznes/compan...sp_poevtiniavaneto_na_gaza_e_fikciia_a_jujen/

А ето какво мисли и Европа по темата: EurActiv: Брюксел е озадачен от бързането с "Южен поток" в България - http://www.dnevnik.bg/evropa/novini...iv_brjuksel_e_ozadachen_ot_burzaneto_s_jujen/ - статията е доста интересна и съвсем ясно става как герберчетата бързат с подписването, за да избегнат влизането на Трети енергиен пакет, който е и основния проблем на проекта. Т.е., ако Герб не се бяха пънали, днес нямаше да имаме никаква драма с него.


Да видим темата Белене: 15 Анкса и два милиарда. 7 Анекса подписани от комунягите, 8 - от Герб. Парите, платени по тях - горе-долу наравно.

Е, къде точно е разликата?
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Бойко и компания дойдат ли пак на власт разказа ни се играта. Пак всичко ще се вдигне, кой знае какви глупости ще измислят, за да ни довършат тотално.
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

То Герб подписали договора , ама при кого се избраха фирмите изпълнители на проекта - БСП. И защо цената на изпълнение е в пъти по-висока отколкото при другите държави в проекта ? Защото са фирми на Доган ага и трябва да се краде затова. И естествено ,че България трябва да е за правенето на Южен Поток , тъй като това спира възможностите на Украйна да врътне крана. Въпросът е да се прави прозрачно и честно - нещо на което БСП не са способни.
Колкото до Русия , не трябват санкции , трябват преговори. С взаимни санкции губят всички, но най-вече дребни страници като нашата на които ни се свива още повече икономиката дето и без това е свита.
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Бойко и компания дойдат ли пак на власт разказа ни се играта. Пак всичко ще се вдигне, кой знае какви глупости ще измислят, за да ни довършат тотално.

Който и да дойде всичко ще се вдигне , тока вече смятат процентите -благодарение на изкуствено задържаните цени от БСП, които се опитаха да си купят малко време на натрупаха огромна дупка в НЕК. Всяко управление на БСП завършва с катастрофа.
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

А Герб способни ли са да го направят честно, след като 2012та излъгаха ЕК и го подписаха въпреки тяхното становище? И кой точно каза, че България трябва да е ЗА ЮП? Къде ни е ползата от това? И къде ни е ползата от търговията с Русия, че трябва да преговаряме с тях по каквато и да била тема?
Щел да пречи на Украйна да врътва крана, господи.. Украйна ли ти е врага в тая ситуация?
 
Стига с този ГЕРБ бе малоумници....тия които се кланят на тия или са тъпо колкото тях или са някакви жалки емигранти, или банчкатори, които не вдигат главите си по-високо от кредита и работата си. Всичко е пари и власт, няма политици, има алчни чичковци. А ГЕРБ е просто поредната формация от такива.
 
От: Re: От: Реформаторите показаха истинското си лице

Къде е трола???

опорна точка на рамадан

Не, но ще пусна празна бюлетина.

няма смисъл, само си губиш времето, а то е пари...

Аз? Откровено. Но в устава на партията, на която симпатизирам изрично е записано, че БСП е основен враг. Същевременно в нея няма бивши комунисти. Затова нямам никакъв душевен проблем да съм привърженик на тази партия и същевременно да не мога да понасям БСП. При теб обаче не е така - Боце с неговото членство, половината Герб са партийни секретари, ченгета.. Не ти ли пречи?

млъкни, ще изгубиш...

2-рия в листата

стефан димитров

още наглост


празните плямпаници на радан "....Днешният му облик е ясна предпоставка за присъствието на истинска модерна дясна национална политическа сила във всички населени места, социални и етнически групи. Само такава политическа сила може:

- Да наложи, .... и да спре рекета върху бизнеса;

- Да отстрани БСП за дълъг период от управлението и разкара червената номенклатура от наследствените ѝ позиции в местната власт, бизнес и ...;"

ЯВНО точка едно НЕ ВАЖИ за Хасково, а точка две НЕ ВАЖИ за Димитровград, където мама му(от БСП) коли и беси.

а за господина Иванов мога да кажа само, че критериите за избирането му за водач на листата са 1:1 с тези - за избиране на Пеевски за шеф на ДАНС - син на баща си който е превърнал общината в ЕООД
 
Последно редактирано:
Re: От: Реформаторите показаха истинското си лице

Който и да дойде всичко ще се вдигне , тока вече смятат процентите -благодарение на изкуствено задържаните цени от БСП, които се опитаха да си купят малко време на натрупаха огромна дупка в НЕК. Всяко управление на БСП завършва с катастрофа.

Едно е да те управлява малоумен, друг умен. Единият поне знае какво прави. :)

Ето го и вирала на деня: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.metaio.GERB

Теглете фенове и фенки. :D :D :D #fail #epic_fail
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

How it works??!! After starting it -it simply starts my webcam and nothing happen

ахах, цецо вече инсталирал подслушващите подпрограми
 
Re: От: Реформаторите показаха истинското си лице

How it works??!! After starting it -it simply starts my webcam and nothing happen

ахах, цецо вече инсталирал подслушващите подпрограми

Новата джитка Angry Ceco & Boko :) Тия ще ме строшат от смях. За Бога хора, гласувайте. :)
 
От: Re: От: Реформаторите показаха истинското си лице

Едно е да те управлява малоумен, друг умен. Единият поне знае какво прави. :)

Ето го и вирала на деня: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.metaio.GERB

Теглете фенове и фенки. :D :D :D #fail #epic_fail

Знаят ли какво правят ? - > http://www.vesti.bg/pari/biznes/shtonov-29-mlrd.-lv.-sa-dylgovete-v-energetikata-6021491
2,9 милиарда дълг , а ако няма промени до края на 2015 -5 милиарда. Гарантирано от БСП Бюлетина 22 - Слаб 2.
 
Re: От: Re: От: Реформаторите показаха истинското си лице

Знаят ли какво правят ? - > http://www.vesti.bg/pari/biznes/shtonov-29-mlrd.-lv.-sa-dylgovete-v-energetikata-6021491
2,9 милиарда дълг , а ако няма промени до края на 2015 -5 милиарда. Гарантирано от БСП Бюлетина 22 - Слаб 2.

Бате, ти скоро заминаваш за чужбина, какво те клати теб това? Нищо ще е от твоите данъци, нито ще им гледаш селенията по принуда. Казвам по принуда, защото медийките мазни пак ще им лижат задниците.
 
От: Re: От: Re: От: Реформаторите показаха истинското си лице

Бате, ти скоро заминаваш за чужбина, какво те клати теб това? Нищо ще е от твоите данъци, нито ще им гледаш селенията по принуда. Казвам по принуда, защото медийките мазни пак ще им лижат задниците.
Аз отдавна съм по чужбина но се връщам в БГ за определени периоди и си харча парите тук.
 
Re: От: Re: От: Re: От: Реформаторите показаха истинското си лице

Аз отдавна съм по чужбина но се връщам в БГ за определени периоди и си харча парите тук.

Respect тогава. Но действайте умно. Как за кого, за батцали. :) Ще си намерите някой, някой който няма да ви блъска 4 години в дувара. :)
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Всяка тема се превръща в Бойко vs. "Останалия свят", мача на века!

Сериозно си мислех след 20 годишно отсъствие, да се явя на избори и да гласувам за реформаторите.
Но нещо хич не искам да ме "реформират" Хасан, Юсуф, Ариф и Мюмюн. Отлюспени и от ДПС.... представете си какви са тия.


превръща се, понеже има един агитатор бърнХИКС, който във всяка тема агитира , ако се опита да каже, че не агитира, това е агитация:

Бюлетина 9 - Време е!

Друг в целия форум няма, който да призовава така като него, вие си правете изводите :) Не виждам никой да агитира в този форум така явно и видно като него, болен и промит мозък.
 

Горе