Реформаторите показаха истинското си лице

От: Реформаторите показаха истинското си лице

Очевидно това му е работата,но само идиот може да му се върже

Работата ми е много различна от това да агитирам предприемачи за кого да гласуват. Изразявам си свободно мнението - мисля съм си в правото. А ти и реминд други мнения в политиката имате ли освен това колко е лош Бойко ? Ей това е агитиране - сигурно ви плащат , но се съмнявам да е повече от стотинки. Успех !
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Не знам кой е идиота, който пуска снимки на бойко в теми, които нямат нищо общо с политиката, тъп трол такъв и призовава за кого да се гласува - тъп трол агитатор
 
От: От: Реформаторите показаха истинското си лице

Не знам кой е идиота, който пуска снимки на бойко в теми, които нямат нищо общо с политиката, тъп трол такъв и призовава за кого да се гласува - тъп трол агитатор

Виж се че не можеш едно изречение да напишеш като хората. Събери пари от тези дето ти плащат да тролиш и се запиши на курс по български. Ще ти е от полза и няма да изглеждаш така смешно отстрани. После като се научиш да пишеш - може да изразиш позицията си.
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Бърнииииии, наиш ли какво ще стане , ако фидосова се залее с кофа вода???

Половин София на воден режим :lol:
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Работата ми е много различна от това да агитирам предприемачи за кого да гласуват. Изразявам си свободно мнението - мисля съм си в правото. А ти и реминд други мнения в политиката имате ли освен това колко е лош Бойко ? Ей това е агитиране - сигурно ви плащат , но се съмнявам да е повече от стотинки. Успех !


Принципно, да агитираш предприемачи да гласуват за Герб или БСП си е загубена кауза както и да го погледнеш...
 
Re: От: Реформаторите показаха истинското си лице

Принципно, да агитираш предприемачи да гласуват за Герб или БСП си е загубена кауза както и да го погледнеш...

Да, и двете претендират да са десни и леви, но реално са само алчни и глупави.
 

Горе