Робърт Ролех - Машина за пари - има още безплатни места

От: Робърт Ролех - Машина за пари - има още безплатни места

Заявих участие, като съм поръчал допълнително и сертификат за участие на стойност 12 лв. Отсега ми става ясно, че няма да имам време да посетя семинара.

Обадих се на организаторите и ги попитах дали не мога да предоставя участието си на познат. Отговориха, че може, като поискаха: име, имейл и телефон на човека, на който предоставям пропуска. Казаха, че ще изпратят пропуска по имейл. Проверявайте си спама, понякога писмата им попадат там.

Подарявам участието си на първия цитирал поста и пратил ми на лично: име, имейл и телефон.

Едно условие: Кандидатът да не свети в червено, да има положителна репутация (поне 10) и поне 200 мнения.
 
Последно редактирано:
От: Робърт Ролех - Машина за пари - има още безплатни места

На практика нямаше никакъв семинар. 5 часа разтягане на локуми, вицове, клиширани финансови историики за бедно детство, последвалите милиони...
Та целият този цирк е просто демо версия на неговия продукт, който всъщност ще бъде представен след няколко месеца в рамките на 2 дни срещу скромната сума от 2000 лева.
Кофтито е, че там всъщност имаше хора, платили по 100лв-150лв.

Поне да имаше някакви реални маркетингови техники, докато се опитва да си пробута брандовете. Промоцията беше тип: отчаяна домакиня vs интернет гуру (старомодните номера със снимки на скъпи коли, къщи и плажове с палми) :cry:
Около мен масово бяха изкарали тетрадки и пишат ли пишат...
 
От: Робърт Ролех - Машина за пари - има още безплатни места

......... (старомодните номера със снимки на скъпи коли, къщи и плажове с палми) :cry:

Ще се учудиш колко много хора вярват на всичко, което прочетат в интернет. :cry:
 
От: Робърт Ролех - Машина за пари - има още безплатни места

А, той продаде ли си някоя от услугите или обученията на самия курс?
 
От: Робърт Ролех - Машина за пари - има още безплатни места

Явно западните гейски истории навлизат все повече :mad:
 
От: Робърт Ролех - Машина за пари - има още безплатни места

човека си направи 5 часова реклама на продуктите, а някои даже бяха платили за да му гледат рекламата

чиста загуба на време.
 
От: Re: От: Робърт Ролех - Машина за пари - има още безплатни места

На някои това им е модела. Докато ти говори как го е направил или стъпките, по които е минал си пробутва брандовете. Идеален пример е и Богатия татко. :) Той и Марк дава от време на време някакви такива изяви, а не е като да не е богат. ;) Аз лично няма да имам време да отида, защото доста бачкане последно време, но определено ако се освободя бих се пуснал. А и някои отиват за да слушат, други, за да се запознаят със себеподобни. ;)
Това ми напомни за един виц :) А може и да се е случвало, кой знае :) Но, не го помня точно, та ще го перефразирам.

Семинар на тема "Как да спечелим 1 милион $ за 1 час". Излиза лектора на сцената. И започва. "Сигурно се чудите, как е възможно да спечелите 1 милион $ само за един час, вие в залата сте 1000 човека, всеки от вас плати по 1000$ за да присъства на този семинар".
 
От: Re: От: Робърт Ролех - Машина за пари - има още безплатни места

Това ми напомни за един виц :) А може и да се е случвало, кой знае :) Но, не го помня точно, та ще го перефразирам.

Семинар на тема "Как да спечелим 1 милион $ за 1 час". Излиза лектора на сцената. И започва. "Сигурно се чудите, как е възможно да спечелите 1 милион $ само за един час, вие в залата сте 1000 човека, всеки от вас плати по 1000$ за да присъства на този семинар".

Ти си 3-тя или 4-тия човек, който го пише в тая тема. :D От любопитство скоро правих търсене за най-скъпите семинари. Имаше такива от порядъка на $10к-$15к. Ей там си е еб*ло майката...
 

Горе