Робърт Ролех - Машина за пари - има още безплатни места

От: Робърт Ролех - Машина за пари - има още безплатни места

Организатор ли си?

Можеш ли да кажеш какво означава "Безплатна регистрация"?

78 лв. с ДДС*
*БЕЗПЛАТНО за първите 199 участника
 
От: Робърт Ролех - Машина за пари - има още безплатни места

Не, не съм организатор. Там където пише 78 лв. с ДДС, избираш запазвам място. Попълваш си формата за регистрация, избираш начин на плащане БАНКОВ превод и не плащаш нищо, след което получаваш потвърждение на регистрацията.
Аз избрах плащане с epay, но тъй като epay не ти позволява да правиш превод за 0 лв. пуснах 1 ст.

След което писах на организаторите и ми повтърдиха, че регистрацията е успешна - БЕЗПЛАТНО.
 
От: Робърт Ролех - Машина за пари - има още безплатни места

Преди да се запишеш на какъвто и да е подобен семинар, трябва първо да се запиташ - Ако тези хора знаят и могат толкова много, защо не си печелят милиардите, ами се занимават да обикалят малките държавици и да си губят времето за жълти стотинки да се обясняват на разни случайни.
 
Re: От: Робърт Ролех - Машина за пари - има още безплатни места

Преди да се запишеш на какъвто и да е подобен семинар, трябва първо да се запиташ - Ако тези хора знаят и могат толкова много, защо не си печелят милиардите, ами се занимават да обикалят малките държавици и да си губят времето за жълти стотинки да се обясняват на разни случайни.

На някои това им е модела. Докато ти говори как го е направил или стъпките, по които е минал си пробутва брандовете. Идеален пример е и Богатия татко. :) Той и Марк дава от време на време някакви такива изяви, а не е като да не е богат. ;) Аз лично няма да имам време да отида, защото доста бачкане последно време, но определено ако се освободя бих се пуснал. А и някои отиват за да слушат, други, за да се запознаят със себеподобни. ;)
 
От: Re: От: Робърт Ролех - Машина за пари - има още безплатни места

На някои това им е модела. Докато ти говори как го е направил или стъпките, по които е минал си пробутва брандовете. Идеален пример е и Богатия татко. :) Той и Марк дава от време на време някакви такива изяви, а не е като да не е богат. ;) Аз лично няма да имам време да отида, защото доста бачкане последно време, но определено ако се освободя бих се пуснал. А и някои отиват за да слушат, други, за да се запознаят със себеподобни. ;)

Е, бате то семинара е чак на 31.03, запиши се, а пък ако нямаш време- според правилата можеш да бъдеш заменен от друг участник. Все някой от форума ще се навие да отиде и мястото ще се оползотвори.

P.S. Dimitkoster, мерси за темата, вчера се записах, но вместо 0 лева, платих 12, защото си поръчах и сертификат за участие.
 
От: Re: От: Робърт Ролех - Машина за пари - има още безплатни места

дублирано мнение.
 
Последно редактирано:
Re: От: Re: От: Робърт Ролех - Машина за пари - има още безплатни места

Е, бате то семинара е чак на 31.03, запиши се, а пък ако нямаш време- според правилата можеш да бъдеш заменен от друг участник. Все някой от форума ще се навие да отиде и мястото ще се оползотвори.

P.S. Dimitkoster, мерси за темата, вчера се записах, но вместо 0 лева, платих 12, защото си поръчах и сертификат за участие.

Да, сега ще се запиша пък каквото се случи тогава като планове. :)
 
От: Робърт Ролех - Машина за пари - има още безплатни места

и аз се записах. да видим.

мерси за информацията.
 
От: Робърт Ролех - Машина за пари - има още безплатни места

Далече ми е...иначе бих го посетил

+ за информацията
 
От: Робърт Ролех - Машина за пари - има още безплатни места

Това са поредните манипулации ( лично мое мнени ) :beer:
 
От: Робърт Ролех - Машина за пари - има още безплатни места

Не му ги разбирам кви ги плещи...некъв български или поне руски превод в ефир ще има ли :lol:
 
От: Робърт Ролех - Машина за пари - има още безплатни места

Не знам дали някой отива с нагласата, че ще хване златната рибка от един семинар. Личното ми мнение е, че ако има възможност човек трябва да посещата такива събития. Идеите могат да ти хрумнат навсякъде. А още по важното, може да създадеш много ползотворни контакти.
Не знам дали ще ми е полезно, но със сигурност няма да ми навреди.
Всеки сам решава за себе си. Не агитирам никой, просто споделих инфо.
А пък ако има хора от форума, може и по кафе да пием да видим кой стои зад никовете ;-)
 
От: Робърт Ролех - Машина за пари - има още безплатни места

Добре говори, ама нищо не говори как да си защитиш богатството в идващата лайняна буря - а като гледам ще налага модел с фин. инструменти а.к.а. хартийки ...
 
Така момци и девойки, тъй като форумът е медиен партньор, в темата ще раздадем 3 ВИП покани и 5 стандартни. Първите 3ма взимат ВИП-а, а другите 5-ма - стандартните. Може да ми пишете на лично, пращайки имена и това коя фирма представяте или без, ако работите за себе си. :) Айде успехи и ще ви очаквам, дано да ви хареса също така. Знам, че има време, но мен ме натиснаха до края на седмицата да пратя имена. ;)
 
Така момци и девойки, тъй като форумът е медиен партньор, в темата ще раздадем 3 ВИП покани и 5 стандартни. Първите 3ма взимат ВИП-а, а другите 5-ма - стандартните. Може да ми пишете на лично, пращайки имена и това коя фирма представяте или без, ако работите за себе си. :) Айде успехи и ще ви очаквам, дано да ви хареса също така. Знам, че има време, но мен ме натиснаха до края на седмицата да пратя имена. ;)

Двете ВИП покани са вече ангажирани. Остават 1 ВИП и 5 стандартни. :) Очаквам ви народе. ;)
 
Re: От: Робърт Ролех - Машина за пари - има още безплатни места

Здравейте! Аз се интересувам от предложението, ако все още е валидно. :)

Ще проверя в раб. дни дали не са приключили с гостите, че не ми дадоха краен срок. И ще пиша. ;)
 

Горе