Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Специално Бойко да, професията - не. Специално за Бойко не съм сигурен дали е скачал в огъня за някой. :) Все едно да кажем, че Баретата е барета, при положение, че е бил не повече от 1 месец в тази структура и сигурно не е хванал и една акция. ;)

Предпочитанията бате ще може да ги дадеш след 3 години. Ще имаш този шанс. :) Дано това не ти е движещата сила. :) Все пак гласуваш за план, ценности, идеи, личности, и др. ;) За пръв път ще наблюдавам някой да гласува по професия. :)
 
От: Re: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Специално Бойко да, професията - не. Специално за Бойко не съм сигурен дали е скачал в огъня за някой. :) Все едно да кажем, че Баретата е барета, при положение, че е бил не повече от 1 месец в тази структура и сигурно не е хванал и една акция. ;)

Предпочитанията бате ще може да ги дадеш след 3 години. Ще имаш този шанс. :) Дано това не ти е движещата сила. :) Все пак гласуваш за план, ценности, идеи, личности, и др. ;) За пръв път ще наблюдавам някой да гласува по професия. :)
Не гласувам за професия , просто е дразнещо когато някой напише - управлява ни един прост пожарникар. За мен така се обижда не Бойко , а се заявява , че като цяло пожарникарите са прости хора. Това"бате" гледам доста популярно в тоя форум, но все пак не съм ти " бате" . Предпочетанията ще си ги дам когато има избори. И не мисля , че ще е след 3 години.
 
За прост пожарникар, народа има в предвид, че Бойко е посто пожарникар, защото е прост и е бил пожарникар. Никой не връзва определенията прост и пожарникар, а Бойко и пожарникар. :) Извинявай за "бате". Дано не се обиждаш. Боже, дано не ти се даде шанс да гласуваш, че като гледам как разсъждаваш, пак ще го ядем. :) Абе, теб не те ли изядоха в една тема за Апостола? :)
 
От: Re: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

За прост пожарникар, народа има в предвид, че Бойко е посто пожарникар, защото е прост и е бил пожарникар. Никой не връзва определенията прост и пожарникар, а Бойко и пожарникар. :) Извинявай за "бате". Дано не се обиждаш. Боже, дано не ти се даде шанс да гласуваш, че като гледам как разсъждаваш, пак ще го ядем. :) Абе, теб не те ли изядоха в една тема за Апостола? :)
Е добре че сега не го ядем :) С заеми и дигане на майчинските на циганските майки , България върви към просперитет!
В темата за Апосотола , отворена от хора , които подкрепят сегашната коалиция, в която конфигурацията е такава , че Доган се разпорежда с България, не ме изядоха мен. В безсилието си да се аргументират , хората използваха обидни думи , заради което темата беше затворена. Според мен наказанията за обиди в форума трябва да са и по сериозни , но все пак не го решавам аз.
 
От: Re: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Във всяко стадо си има черни овце, не визирам професията като цяло, сигурно има много свестни хора измежду тях, особено в по-големите градове, иначе тук като ги гледам лежат по цял ден на пейките с цигари кафета и тъпчат постоянно. Много малка част от тях биха могли да издържат в обстановка на затруднено дишане или натоварено положение зареди наднорменото им тегло. А, колкото до бойко за него мисля много добре ми знаеш мнението, няма смисъл пак да го коментирам. :)
Не просто се споменава професията / пожарникар/ с някаква насмешка. Все едно щом е пожарникар Бойко е 2ра ръка човек. Това е дразнещото. Предпочитам пожарникар да е начело на държавата не , човек дето чете новини.
 
От: Re: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Във всяко стадо си има черни овце, не визирам професията като цяло, сигурно има много свестни хора измежду тях, особено в по-големите градове, иначе тук като ги гледам лежат по цял ден на пейките с цигари кафета и тъпчат постоянно. Много малка част от тях биха могли да издържат в обстановка на затруднено дишане или натоварено положение зареди наднорменото им тегло. А, колкото до бойко за него мисля много добре ми знаеш мнението, няма смисъл пак да го коментирам. :)
Малко известен факт е че когато има тежка катастрофа се викат пожарникарите да изваждат телата от колите. Та хората всекидневно гледат разкашкани трупове и режат сплескани ламарини с органи по тях.
За Бойко ясно, всеки си има мнение. Просто не виждам защо му се е сложила тази значка пожарникар , като даже хората тук викат , какъв пожарникар е той , и че не е спасил никога. Еми не му казвайте прост пожарникар , кажете му прост Бойко....
А и вчера беше ден за прошка , Бойко поиска прошка в фейсбук :D аз лично му простих за грешките , но се надявам да ги оправи като се завърне.
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Аз лично ще гласува отново за Бойко, защото предпочитам пожарникара, през този с без носа и най-подкупния журналист :) Пък да не говорим, че го предпочитам и пред кумунягите и турците :)
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Аз лично ще гласува отново за Бойко, защото предпочитам пожарникара, през този с без носа и най-подкупния журналист :) Пък да не говорим, че го предпочитам и пред кумунягите и турците :)


Много силни и умни аргументи
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Много силни и умни аргументи

Изкажи и твоите.... ако бях циганин , щях да подпкрепя БСП - все пак вдигна детски. Ако бях пенсионер - щях отново да гласувам за тях - вдигнаха с 4 и 50 пенсиите.
Ако бях турчин , щях да гласувам за ДПС - под натиск. Но аз съм българин и ще гласувам за Герб! Ти за кого ще гласуваш и защо ?
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Много силни и умни аргументи

Като човек който плаща данаци искам що/годе да се прави за мен нещо. Бойко и Фандъкова направиха много неща за мен, понеже съм от София, тук нещата коренно се промениха от когато те дойдоха на власт. Улиците бяха потрошени... сега вече дупките са много малко, което значи по-малко пари за поправка на колата. Направиха метро, което може да ти спести много време. Като цяло инфраструктурата е много по-добре от преди, а какво направиха за мен предишните(и сегашните)? Мммм - да те вкараха ЕРП-тата, те продадоха златодобива, те направиха още куп работи против мен(и всички нас, Българите).

Затова аз ще гласува за ГЕРБ! Които поне нещо правят. :)

Очаквам твойте аргумент, защо ще гласуваш за другите, кое ти хареса при тях, какво направиха те? Може пък и да ме накараш да се замисля :)
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

На Бойко грешката му е, че не махна Цветанов, оттам идват повечето негативи, според мен.
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Така и така сте подхванали темата, каква е тази масова чистка в МВР на хора който са в системата от 30 и кусур години, все доказани профисионалисти? Мафията пак ли почна да уволнява?
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Така и така сте подхванали темата, каква е тази масова чистка в МВР на хора който са в системата от 30 и кусур години, все доказани профисионалисти? Мафията пак ли почна да уволнява?

В фонд Земеделие е същото. Всичко което на по ръководни места бива подменяно , няма значение колко е кадърен човека.... ДПС си поставя кадри...
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

И какво от това? Едни крадци сменят други! Разликата за нас е точно никаква.
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Първо да уточним нещо. Не Бойко и Фандъкова с двете си ръце и джобните си пари направиха метрото и магистралите. Те направиха много, което се видя наистина, за да се замажат все пак неизбежните кражби и под тяхно управление. Не казвам, че те са крали, но имаше доста некадърници, които добре се възползваха от статуса на управляващия пролетарий.
Това че ГЕРБ отново не спечели малко ме изненада и в същото време показа, че народа наистина си заслужава управляващите.
При така избраните ... "сладурчета" и създалите се настроения, Бареков и Петров съвсем логично се опитват да яхнат вълната на "алтернативата" :)lol:)- която се явява единствена, предвид, че другите малки партийки и движенийца не могат да намерят общ език и обща кауза (мотив), за да са печелившите с власт.
Имат големи шансове нахалните журналисти и водещи, да се окажат по-силни от всеки стратег и борец за правда и равенство.
В крайна сметка се чудя, кои бяха по-успешни НДСВ или ГЕРБ? И как след всички тях БСП няма мърдане ... Трябва да се замислим, как наистина може да се постигне промяна. С безполезен антагонизъм на база цвят и минало-незабравимо или с далновидност на политици и хора искащи, да стигнат някакви човешки стандарти на цивилизован живот.
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Първо да уточним нещо. Не Бойко и Фандъкова с двете си ръце и джобните си пари направиха метрото и магистралите. Те направиха много, което се видя наистина, за да се замажат все пак неизбежните кражби и под тяхно управление. Не казвам, че те са крали, но имаше доста некадърници, които добре се възползваха от статуса на управляващия пролетарий.
Това че ГЕРБ отново не спечели малко ме изненада и в същото време показа, че народа наистина си заслужава управляващите.
При така избраните ... "сладурчета" и създалите се настроения, Бареков и Петров съвсем логично се опитват да яхнат вълната на "алтернативата" :)lol:)- която се явява единствена, предвид, че другите малки партийки и движенийца не могат да намерят общ език и обща кауза (мотив), за да са печелившите с власт.
Имат големи шансове нахалните журналисти и водещи, да се окажат по-силни от всеки стратег и борец за правда и равенство.
В крайна сметка се чудя, кои бяха по-успешни НДСВ или ГЕРБ? И как след всички тях БСП няма мърдане ... Трябва да се замислим, как наистина може да се постигне промяна. С безполезен антагонизъм на база цвят и минало-незабравимо или с далновидност на политици и хора искащи, да стигнат някакви човешки стандарти на цивилизован живот.
Герб спечелиха последните избори. Просто всички останали се обединиха срещу тях за да могат да си крадат на спокойствие. Щом Атака и ДПС се прегърнаха какво повече може да кажем за чест , морал и ценности.
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Герб спечелиха последните избори. Просто всички останали се обединиха срещу тях за да могат да си крадат на спокойствие. Щом Атака и ДПС се прегърнаха какво повече може да кажем за чест , морал и ценности.

Не не, нека го кажем така, щом реймънда дето имаше аватар със станишеф се отрече от БСП смятайте за кво става въпрос :D
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Каква чест? Става въпрос за Власт. Спечелили, означава те да управляват. Щом са допуснали възможност, да се коалират срещу тях и да не са във властта, жалко, че няма да могат да поопазят и малкото, което направиха. Целта беше, да се детронира БСП. Да се убедят хората, че тази партия вече не е актуална. А какво стана? Предоставиха й белия кон ... А уж експерти по "вътрешни работи". Трябваше отвътре да я разцепят и после останалото щеше да я лесно.

п.п. Това да не се тълкува, че съм поддръжничка на ГЕРБ или Бойко Борисов, а просто като критика към бившите управляващи. Какво са можели и можеха, но им беше слаба (певицата) стратегията. И пак, след готовността на вечно очакващия народ за спасител- НДСВ ... сега ще е логично да си избере и двамата каканижещи смешника.
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Герб спечелиха последните избори. Просто всички останали се обединиха срещу тях за да могат да си крадат на спокойствие. Щом Атака и ДПС се прегърнаха какво повече може да кажем за чест , морал и ценности.

Пак глупости... Просто никой не пожела да се коалира с тях, атака ги подкрепяше, те им ебаха мамата, какво очакват от тях после. На по-късен етап, като видя, че няма на къде, Бойко се моли на Доган за коалиция, ама оня го отряза, като най-долен циганин, щото са лъжци и измамници. Първо ти се мазнят, после ти забиват нож в гърба. За тая структура на парламента най-голяма вина имат именно гроб, никой друг.
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Пак глупости... Просто никой не пожела да се коалира с тях, атака ги подкрепяше, те им ебаха мамата, какво очакват от тях после. На по-късен етап, като видя, че няма на къде, Бойко се моли на Доган за коалиция, ама оня го отряза, като най-долен циганин, щото са лъжци и измамници. Първо ти се мазнят, после ти забиват нож в гърба. За тая структура на парламента най-голяма вина имат именно гроб, никой друг.
Атака са продажни типове дето се прегърнаха с незаконната етническа партия. Затова и отиват към историята.
За структурата в парламента имат вина хората, които не гласуват. Защото ако гласуват всички ДПС няма да влезе даже или ще има нищожно присъсвие.
Сега благодарение на негласувалите ни управляват хора избрани основно от цигани, турци и пенсионери. Пак глупости ,а ?
 

Горе