Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

От: Re: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Моля атакистите да се яват в най-близката джамия за молитва! Волен лудия ще чете корана , а вие ще му се прекланяте.
От много време- над 10 години. Толкова ми е трудовия стаж. Излез малко в чужбина и виж как живеят хората тогава ми се обяснявай.
Не съм вярвал , че атакист ще вземе да ми обяснява , че той разбирал много от политика. След като Волен ви изигра като балъци , като се прегърна с ДПС - партия дето всеки националист мрази. Ама Волен взе парите - ти какво взе - големия ?
Колко е това много много... 3 месеца? Ти от два петъка се интересуваш от политика и почна много да ги разбираш. Пак ти казвам, овца си и овца ще си останеш. На бойко зомбитата са най-заблудените и най-наивните, дето приемат всичко за чиста монета и не подлагат нищо на съмнение. Типично за заплатаджия всъщност... каквото му кажат действа без да мисли и задава въпроси.
 
От: Re: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Много съм доволен. Не ми ли личи? :)

Доколкото ми е известно Пеевски не управлява, но щом казваш. Свалиха го, защото тези (колкото и да ги ненавиждам) поне с това се съобразиха. И какви Бат Сали и Бисеров, като цели 3 години и половина те управлява мутра, която държи наркоканалите. И използваше власта, за да рекетира други. Няма ли да питаш защо Галевите напуснаха България по неговори време. Аз ще ти кажа, защото решиха, че няма да му плащат на Бойко. Защо мислиш, че Варна пропадна, защото ТИМ не клекна на Бойко. Не знам в кой свят точно живееш, но ако това ти е на теб алтернатвата, лоша работа.

Аз пич съм десен и гласувам обикновено за нови партии, които изповядват това. Нещо, което малко ми дава надежда. Заблуденият май си ти. Бойко имал поддръжници из младите. Това пък каква болна мисъл беше, не знам. Има логика, ако новото поколение е тъпо като него. Но няма логика да причисляваш всички млади като тъпаци. Защото не ти трябва много мозък, за да разбереш, че той не е бъдещето. Поредният посредствен крадец в политиката.

Бареков нещо не ми е алтернатива, но ти явно знаеш 3-4 партийки и си си гласуваш за тях през всичките години. Няма да пуснат тия кокала, Да не са луди. Чакаха го Бойковината да се наиграе и сега е тяхното време за палане. Освен с някакви преврати и силни протести, нищо няма да се случи. Да ги изнесат както си требва. Ако има такива, може да си сигурен, че съм там. Но ако тия на площада ще връщат Бойко, лично аз ще седят да помагам на полицията да бие. :) :) :)
Кои нови партии ? Говори с имена. Тия нови партии ще минат ли 1 процент подкрепа или само ти и въображаемият ти приятел ше гласуват за тях ? Е Бареков е нов , харесва ли ти какъв честен политик ще стане. Вече има 6-7 процента подкрепа .... поредно доказателство , колко заблуден народ има в тая умираща и изчезваща държавица.
 
Глас народен, Движение 21, Другата България. Ти да не мислиш, че на избори участват 5 парти. Май за това си си за ГЕРБ, защото не четеш друго освен това в избирателния лист. Не е истина. :) Няма да минат този 1%, като изключим Глас народен, мисля, че бяха го минали с малко: Парламентарни избори в България (2013)

Има подкрепа, защото пича освен, че е идиот и клоулн, обикаля и агитира. Не си седи в Банкя или да оди да играе футбол, докато го охранява полиция, от твоите данъци. Ето това вече е да си заблуден тип, да те цакат и ти пак да си симпатизираш. И не говори колко е умираща държавата, защото и ти си част от нея, автоматично влизаш в това число с лумпелите. :)
 
От: Re: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Кви пари е взел бе, стига пръска герберастка пропаганда, всичко живо ти се смее на простотията, сляп ли си. Дай някакви доказателства, с които да подкрепиш твърденията си, какво само празни приказки ръсиш. 100 пъти те подканих да кажеш нещо конкретно, ама ти освен да обясняваш колко са лоши другите, друго не правиш... Типично... Обясни защо искаш да върнеш на власт, бивш престъпник, бивш комунист, бивш агент и не на последно място проводник на чужди интереси в България и радетел на каузата на Турция за възраждане на османската империя? Обясни! Ама без да ми обясняваш колко деца е изял Сидеров на закуска..

Моля атакистите да се яват в най-близката джамия за молитва! Волен лудия ще чете корана , а вие ще му се прекланяте.
От много време- над 10 години. Толкова ми е трудовия стаж. Излез малко в чужбина и виж как живеят хората тогава ми се обяснявай.
Не съм вярвал , че атакист ще вземе да ми обяснява , че той разбирал много от политика. След като Волен ви изигра като балъци , като се прегърна с ДПС - партия дето всеки националист мрази. Ама Волен взе парите - ти какво взе - големия ?
 
От: Re: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Глас народен, Движение 21, Другата България. Ти да не мислиш, че на избори участват 5 парти. Май за това си си за ГЕРБ, защото не четеш друго освен това в избирателния лист. Не е истина. :) Няма да минат този 1%, като изключим Глас народен, мисля, че бяха го минали с малко: Парламентарни избори в България (2013)

Има подкрепа, защото пича освен, че е идиот и клоулн, обикаля и агитира. Не си седи в Банкя или да оди да играе футбол, докато го охранява полиция, от твоите данъци. Ето това вече е да си заблуден тип, да те цакат и ти пак да си симпатизираш. И не говори колко е умираща държавата, защото и ти си част от нея, автоматично влизаш в това число с лумпелите. :)
И като си дадеш гласът за партия , която няма никакъв шанс да влезе в парламента , какво точно променяш в страната ? Така просто се разпилява вота.
Идиот и клоун е Бареков , но как може такъв човек да има 7 процента подкрепа ? Това какво говори за симпатизантите ?
Аз не съм част от държавата , аз съм емигрант по неволя. Всичко в БГ ми харесва , само заплатите да бяха по европейски , щяхме да живеем райски.
 
От: Re: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Кви пари е взел бе, стига пръска герберастка пропаганда, всичко живо ти се смее на простотията, сляп ли си. Дай някакви доказателства, с които да подкрепиш твърденията си, какво само празни приказки ръсиш. 100 пъти те подканих да кажеш нещо конкретно, ама ти освен да обясняваш колко са лоши другите, друго не правиш... Типично... Обясни защо искаш да върнеш на власт, бивш престъпник, бивш комунист, бивш агент и не на последно място проводник на чужди интереси в България и радетел на каузата на Турция за възраждане на османската империя? Обясни! Ама без да ми обясняваш колко деца е изял Сидеров на закуска..
Герб построиха метро(което се строеше 20 години) , направиха магистрала (дето и тя много години седеше така недоправена) , изградиха болници и детски градини (много му се подигравахте , че ходи да реже лентички. сега няма лентички вече). Това са неща които пряко съм ги усетил - ходих и до морето по магистралата , ползвам и метрото като съм в София.
Волен ти обясних вече - взе парите на Доган , защото преди това по митинги и телевизии говореше как ДПС са турци и неконституционна партия. Как така ги подкрепи за правителство ? Промени си мнението изведнъж или му добавиха към банковата сметка нещо ?
Друг радостен факт е как правителството си гласува увеличение на заплатите със над 300 лева. по време на Герб бяха замразени. За пенсионерите 4 и 50 увеличение , за депутати над 300 лева. Ама като имаш стадо с овце стрижеш - и ето те пак те подкрепят...
 
От: Re: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

И като си дадеш гласът за партия , която няма никакъв шанс да влезе в парламента , какво точно променяш в страната ? Така просто се разпилява вота.
Идиот и клоун е Бареков , но как може такъв човек да има 7 процента подкрепа ? Това какво говори за симпатизантите ?
Аз не съм част от държавата , аз съм емигрант по неволя. Всичко в БГ ми харесва , само заплатите да бяха по европейски , щяхме да живеем райски.


Ама ти изобщо не си тука ли бе гугутко... Ама много лесно отстрани да гледаш и да обясняваш, ебати нахалството! Продължавай да си миеш чиниите където си и не ни се меси повече в работи, които не те засягат. Бил емигрант по неволя... Плъховете първи напускат кораба:)
 
От: Re: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Ама ти изобщо не си тука ли бе гугутко... Ама много лесно отстрани да гледаш и да обясняваш, ебати нахалството! Продължавай да си миеш чиниите където си и не ни се меси повече в работи, които не те засягат. Бил емигрант по неволя... Плъховете първи напускат кораба:)
Миеш чинии ти не аз :) Не съм доволен от заплатите в БГ защо да не си намеря работа другаде ? И освен това се връщам в бг от време на време. Гласувай си за лудия ти лидер и не ми давай тон в живота.
 
Re: От: Re: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

И като си дадеш гласът за партия , която няма никакъв шанс да влезе в парламента , какво точно променяш в страната ? Така просто се разпилява вота.
Идиот и клоун е Бареков , но как може такъв човек да има 7 процента подкрепа ? Това какво говори за симпатизантите ?
Аз не съм част от държавата , аз съм емигрант по неволя. Всичко в БГ ми харесва , само заплатите да бяха по европейски , щяхме да живеем райски.

Пич ти гласуваш, за да си дадеш гласа. Не да правиш статистики на други, Щото всички такива умни стратези като правят тия статистики на големите партии. По-добре да гласувам за партия, която има шанс, аре и да е за по-малкото зло. После ходи обяснявай, че сме тъпи. Да, примера е на лице. :)

Като си емигранд, ела тук, поживей и пак ми обяснявай, патриоте. :)
 
От: Re: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Миеш чинии ти не аз :) Не съм доволен от заплатите в БГ защо да не си намеря работа другаде ? И освен това се връщам в бг от време на време. Гласувай си за лудия ти лидер и не ми давай тон в живота.

Дали миеш чинии, береш ягоди или нещо друго подобно не ме интересува, то си е твоя работа.
 
От: Re: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Дали миеш чинии, береш ягоди или нещо друго подобно не ме интересува, то си е твоя работа.

Работя по ИТ проекти за компании като Дел ,Майкрософт и Нокиа. Верно не е твоя работа , няма и да бъде. Градовете които съм посетил и видял , ти само си ги учил по география. От това че съм видял как е по света мога да съдя за нивото на живот в БГ. А ти чакай на крадливата коалиция и на юруш да тръгне страната нагоре.
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Е какво му е различното сега по Пеевско време, да не би да се прави по-лесно бизнес?
Аз чакам дудука той ше оправи системата:D

Нищо няма да оправи. Само лаладжия сме нямали за управляващ. Един военен на нас ни трябва! Казармата да върне и ще видят тогава ...

Като гледам, хората тук обсъждат и анализират политическата обстановка и още повече излиза, че няма достойни да ръководят бедната ни държава.

Аз лично имам аспирации към Мария Капон :|
 
Еми няма, то за това тънем така в мизерия. Няма нормални, няма и да има. Влезнат ли в политиката и прещракват всички. На никой за нищо не му пука, освен да си прави крадливите врътки и да прецаква другите партии. Абсолютна изродия. Даже се чудя как не сме потънали в анархия, защото тяхното в парламента е точно такова. Никакви правила, никаква планове, никаква креативна мисъл (даже не им идва идеята да купират някой чужд модел и да го адаптират за тук), никакъв морал, никаква човечност. Все едно гледаш как ада е изсипал най-големите си изчадия в парламента и ги върти едни и същи през годините. Хем не стават, и хем пак се бутат да управляват. И всичките партии с едно и също управдание "Това ни завещаха от ...". Щом целия ти мандат ще мине с такова управдание, не знам за какво претендираш.

С всяка една година става все по-зле и по-зле. Щом такива като Бойко минаха през властта, значи не вървим към по-добро. Лош сигнал е откъдето и да го погледнеш. Тези също ще сринат всичко, а след няколко години, може би не скоро ще го докарат като в Украйна. С камани да ги вадим от парламетна.

Абе отиди кради, нямам против. Все пак нерви хабиш, хора разчитат на теб, сигурно не караш нормален работен ден. Но айде поне нещо да се свърши. Нещо на някъде да тръгне. Това не можело, защото такова, онова не можело, защото еди си какво. Това говори, че говорим за пълна аматьори и хора, които не само се учат в движение, но и не вдяват, а греките им са резултата, който наблюдаваме в момента. Отделно едно 80% от тези хора с простаци и в живота, което не ги прави по-добри и на работното им място. ;)
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Това пожарникарче от 8 години бие БСП 7 пъти...Прави си сметка за БСП.

и следващия път ще ги бие!


някой знае ли историята за носа на Росен?
 
От: Re: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

...



... Но айде поне нещо да се свърши. Нещо на някъде да тръгне. Това не можело, защото такова, онова не можело, защото еди си какво. Това говори, че говорим за пълна аматьори и хора, които не само се учат в движение, но и не вдяват, а греките им са резултата, който наблюдаваме в момента. Отделно едно 80% от тези хора с простаци и в живота, което не ги прави по-добри и на работното им място. ;)

Като прочетох "аматьори" и се сетих за най-младия ни депутат ... 20 годишен. Току-що завършил гимназия . Бях онемяла от изненада, как някакъв пикльо ще ми гласува закон за майчинските, смъртното наказание или вноса и износа на горива и стоки. Както и една жена от с. Вълчи дол (примерно). Нямам нищо против хората от селата. И отрудени и заслужили по-достойни пенсии, като цяло инфраструктура и човешки живот, но нали не мислите, че тази жена някога ще се изкаже в парламента, ще внесе законопроект или ще е от значение, ако трябва да се гласува нещо са бежанците и външната политика. И то хубаво отиваш да гласуваш, но реално знаеш ли за кого всъщност си гласувал.
Аз тая Федосова като я зърна и ... ми идва не в Нова Зеландия , ами съвсем от където съм си в Орион, да си се прибера :twisted:
 
От: От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

и следващия път ще ги бие!


някой знае ли историята за носа на Росен?

Официалната е, че при боксов спаринг, противника му счупил носа и оттам усложнения....
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Росенчо какво казва за това - Новият политик Бареков с нова луксозна вила

Интересно как е успял да си я купи след като преди месеци показа трудовия си договор с тв7 по който взима заплата от 8 бона. Голям спестовник бил тоя бюрек :)
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

А за часовниците си за по 30 000лв? :)
 
Re: От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

А за часовниците си за по 30 000лв? :)

Кво се угледахте у човека. И ти да имаш такъв спонсор и ти щеше да си с такива придобивки. Питайте Цветелина Янева, ако не вервате. :)
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Прасчо Пеевски и Доган вдигат стандарта на живот на новия политик Бареков :) честно изкарани пари, да се прави на маймуна пред цяла България.
 

Горе