Рядко се случва да моля за помощ - но се налага.

ktomov

Premium
Познавате ме, знаете какви теми пуска обикновено. Този път е различно, младо момче на моята възраст има нужда от помощ.

Това е адреса - http://helpalex.net/

От сърце ви моля да помогнете с каквото можете, ако не с дарение, поне ударете един шеър на блога или туит.

Благодаря ви!
 
От: Рядко се случва да моля за помощ - но се налага.

Здравей колега, писах в формата за контакт в сайта, защото няма никакви документи доказващи състоянието му.
Имам желание да помогна и ако мога ще го направя.
Не оспорвам състоянието му, просто хората биха били по-отзивчиви, ако има нещо черно на бяло.
Поздрави.
ПП: Не виждам защо не е оставен телефон или каквото и да било! Това пречи на евентуални дарители.
 
Здравей!

Обсъждаме това нещо в момента и в най-скоро време ще има всичко черно на бяло. Аз просто помогнах за сайта, но гарантирам, че няма нищо нередно.

Ще те държа в течение. Благодаря ти много за feedback-а.
 
От: Рядко се случва да моля за помощ - но се налага.

VAsil, your donation is now complete
Дано да се оправи. Ще даря отново.
 
Re: От: От: Рядко се случва да моля за помощ - но се налага.

Toва е ясно. Друго питах...

Не съм напълно сигурен, чакаме отговор от семейството.

@Vask0, още веднъж, искрени благодарности пич!
 
Така. Имам малко яснота по случая. Все още не е напълно ясно каква ще е нужната сума за цялостното лечение на Александър.

В сайта във формата за контакти са поместени имената и телефона на бащата на Алекс. Ако някой има съмнения относно легитимността на кампанията, може да му позвъни.

По въпроса с епикризата - за съжаление, родителите на Алекс не са "на ти" с компютрите, кампанията се провежда от приятели на Сашо. Посъветвахме ги да посетят клон на Офис 1, където да сканират нужните документи за да ги качим в сайта, но не съм сигурен кога точно ще се случи това.

Ако има човек във форума, от Ямбол и може да помогне със сканирането на документите, МОЛЯ да позвъни на телефона: 0899042566.

За хората, които се намират в Лондон в момента, моля погледнете това http://helpalex.net/53/ и ако имате свободно време, посетете събитието!

Благодаря още веднъж на всички отзовали се!
 
От: Рядко се случва да моля за помощ - но се налага.

Колега, не се съмнявам!
Извинявам се, ако е прозвучало така.
Имам познати в Ямбол и ако трябва ще гледам да ангажирам някой, само кажи!
Поздрави!
 
Здравейте отново, както обещах, епикризата вече е качена на сайта. Може да я прочетете на следния линк: http://helpalex.net/90/

Благодаря още веднъж на всички помогнали!
 
От: Рядко се случва да моля за помощ - но се налага.

vladimir, your donation is now complete
Малка е сумата, но пак е нещо.
 
От: Рядко се случва да моля за помощ - но се налага.

vladimir, your donation is now complete
Малка е сумата, но пак е нещо.

Как дарявате? Ще го направя и аз. С каквото можем ще помогнем, братле. Дайте детайли как се случва помоща. Шерът - задължително, това е без киментар.

П.П: С таблет съм. Може от мен да е. Сори.
 
Re: От: Рядко се случва да моля за помощ - но се налага.

Как дарявате? Ще го направя и аз. С каквото можем ще помогнем, братле. Дайте детайли как се случва помоща. Шерът - задължително, това е без киментар.

П.П: С таблет съм. Може от мен да е. Сори.

Туит, фейсбук споделяне, гогул плюс .. на сайта има банкова сметка и пейпал. Всяко нещо е от полза. Дори да нямате финансова възможност, докарването на двама или трима човека на сайта, също са от значение.

Благодаря още веднъж на всички мили хора във форума, които помогнаха с каквото могат! И най-вече благодаря на един колега, който ми доказа, че тук, в тази държава все още има хора!
 
От: Рядко се случва да моля за помощ - но се налага.

Здравей колега, няма ли да е по добре да се направи фб страница, вместо група.
Така може да стигне до повече хора.
Поздрави
 
Re: От: Рядко се случва да моля за помощ - но се налага.

Здравей колега, няма ли да е по добре да се направи фб страница, вместо група.
Така може да стигне до повече хора.
Поздрави

Здравей!

Това не зависи от мен. Организаторите са съвсем различни хора, аз помагам с каквото мога.
 
От: Re: От: Рядко се случва да моля за помощ - но се налага.

Туит, фейсбук споделяне, гогул плюс .. на сайта има банкова сметка и пейпал. Всяко нещо е от полза. Дори да нямате финансова възможност, докарването на двама или трима човека на сайта, също са от значение.

Благодаря още веднъж на всички мили хора във форума, които помогнаха с каквото могат! И най-вече благодаря на един колега, който ми доказа, че тук, в тази държава все още има хора!
Да, сега го видхя. Мерси много.
 
От: Re: От: Рядко се случва да моля за помощ - но се налага.

Вече знам къде ще отидат парите от дарението тази година :)
Купи реклама, помогни на Александър.
Нека всеки, който е направил дарение да ми пише, за да получи реклама!
 
Последно редактирано:
От: Рядко се случва да моля за помощ - но се налага.

И аз пратих, дано се оправи момчето.
 

Горе