СЕО тайната на Предприемач.ком :)

да става дискусята инач таина няма а като постарее нащата тема ще позипаднеи ти ще си се ранкваш


Иначе ако си измислиш някакъв плъгин за таитълите и си ги оправиш както ти казах вероятно ще излезеш пръв
 
:)

Не бе нямаш грижи тва е форум обсъждаме големи хора сме нищо лично AxCx си каза мнението аз моето и толкова, ако смята че знае неща които ние незнаем нека да ги сподели нали затова сме тука живи и здрави и много кинти
 
форум; лючови думи/фрази; маркетинг

Бате, нека да се трупа контент. :lol: Така ще почне форума да излиза за още ключови думи/фрази - виж че сме по темата. :) А и SEO оптимизацията на всеки форум е нещо, което не се прави кодово - то просто си гролва от само себеси - естествено слагаш някой друг bold, сменяш тайтъли, линкваш на вътре във форума. И всичко това го правиш върху уникален контент. Аз лично мисля че статията ти е много добра, и се кефя че като маркетингер оспяваш да подбудиш такива мнения - това говори добре. :)

И за да не говоря напразно искам да видите това: СЕО тайната на Предприемач.ком :) - кой знае, може и да ни намери някой с този куирд. :wink:
 
@AxCx
хмм....
Нямало сео на Форума викаш...
Че ти само ако отвориш една страница и сравниш с друг phpBB2 форум ще забележиш десетки разлики... Според теб в какво се изразява сео-то ? Би ли обяснил, за да можем да поспорим по-обстойно, като ми споменеш какво е сео според теб и кой от критериите за "добро" сео не е изпълнен в предприемач.ком...

Смея да твърдя, че форума е доста добре оптимизиран... Като се има предвид колко трудно се оптимизира форум. Мисля че в ДП бяха останали възхитени от оптимизацията на форума. Тук отварям скоба - не съм сигурен дали бепе в ДП, но беше някой чужд форум :)

Та така бат, бръщолевиш ги и ти едни, без да знаеш за какво говориш... Ако искаш да поспорим - дай конкретни факти и обосновки и аз ще те опровергавам ;) После аз давам факти - ти ме опровергаваш... Че иначе става една такава - никаква...

Наздраве !
 
Щеше да е добре някъде след <body> да се сложи <h1> със заглавието на темата, винаги може да се намери някъде място и за <h2> , не видях никъде да има Meta Keywords & Description, ... по един такъв сайт винаги има какво да се направи което да е много по-полезно от уникалния контент. Наздраве и от мен ;)
 
Оптимизация за търсачки ала бала

В бг положението не е толкова тежко че да трябва да си хардкор оптимизиран освен може би за думите за които играят някои от сео фирмите и фрилансъри които са добри :wink: Оптимизация за търсачки ала бала отначало бях много учуден колко е лесно за бг :) трол :D
 
AxCx каза:
На кой му пука за алгоритъма, никога не съм се интересувал и почти нищо не съм чел за SEO, напълно достатъчно ми е да знам, че търсачките работят логично и адекватно, защото зад тях работят хора мислещи логично и адекватно.
@ZzZaPyr няма смисъл да спорите, имате различни гледни точки.
 
@Матеев, жалко че не си разбрал какво съм искал да кажа, когато човек може сам да си прави изводи (от опити и грешки) не е необходимо да чете някъде че 2+2=4, нямам представа откога датира понятието SEO, но винаги хората са знаели какво могат да направят за сайтовете си за да получат някакъв успех. Не мисля че са много нещата до които не може да се стигне по логически път, обикновено това са проценти, числа и т.н. Съжалявам много ако съм нагорещил обстановката.
 
Не, в никакъв случай. Моята позиция е някъде по средата между вашите, но просто от опит знам, че когато двама човека гледат от различен ъгъл на едно нещо и двамата са прави за себе си, няма смисъл от спор, а от тиймуърк ;)
 
А иначе по въпроса на темата: може би "тайната" е в самия сайт, съдържанието му и юзърите. Колкото и да се набива на очи по реклами, сайт с лошо качество и content, не мисля че ще може да изгради тази популярност. Лошо, че за думата предприемач форума изостава в топ 10 .бг, а за predpriema4 го няма. Дерзайте
 

Горе