Сайта на Министерството на финансите не работи

От: Сайта на Министерството на финансите не работи

много неща не работят, де да беше само сайта :lol:
 
Както казаха на WebitBg близо сме до електронното правителство. Дано да е така, но нещо не ми се вярва. :) Защо не ангажира едно такова общество като тукашното и да се приключи. За това ел правителство вече години наред слушам и докато слушам, гледам какво реално се случва в други държави. Там не само имат, но и започват да го продават на други държави. Казвал съм, че са аматьори и това пак с пролича в дните когато хората се опитваха на си качат отчетите. Точно седмицата преди крайния срок. Поредната загубена история. :)
 
От: Сайта на Министерството на финансите не работи

на мен ми е интересно, защо едни сайтове работят, а други не- приемрно сайта на НСИ също поема информация за финансовата отчетност на фирмите, но не ми е засичал така през март (когато е най-натоварено), както сайта на Търговския регистър?!? Всеки сайт си е автономна платформа, отделен проект (по който са източени маса пари) и затова няма ел. правителство. Няма обща база данни, няма интерконективност между сайтовете, изобщо пълна трагедия...... :(
 
От: Сайта на Министерството на финансите не работи

още 2001-ва съм им прочел стратегията им за ел. правителство и още го чакам
 
От: Сайта на Министерството на финансите не работи

Според мен в момента на МФ им е забил сървъра и понеже е неделя, няма кой да го рестартира. Като отидат утре на работа и ще тръгне.
Вие да не мислите, че там е като във вашите сайтове - 24/7 мониторинг. Няма такива работи - петък до 5 часа и толкова. АКо събота, неделя стане проблем - чакаш до понеделник.
 
От: Сайта на Министерството на финансите не работи

То и самото министерство не работи.
 
От: Сайта на Министерството на финансите не работи

Какво електронно правителство, след като дори обикновени плащания към бюджета от рода на здравните осигуровки ги отразяват в сайта с една седмица закъснение. Навремето е пътувала с глашатаи и коне информацията и пак е стигала по-бързо.
 

Горе