Сайтовете на луксозните марки са яко смотани

Друго помислете. Поведението на юзъра се промени. С появата на Фейсбук -- сега всеки скролира, или сканира, наречете го както си искате. Бързото безмозъчно скролване надолу в търсене на секси-тайм картинка на някоя Инстаграмска пичора.

Никой не чете и гледа сайтове вече. Има Ютуб. Там се отделя време.

Сайт в днешно време е достатъчно да ти има контактните данни и нищо излишно.

Губите си времето. До 2 дни си пускам сайта и няма да имам почти нищо поради същата причина.
 
Аз не казвам, че моя е прекрасен, но... има такива, то просто с влизането ме убива и отблъсква. И ако съм клиент, не бих използвам услугите на същия. Колкото до другото, според мен се гледат все още сайтовете. Но по отношение на сайт за услуги, е добре да е възможно най-кратко информативен, един блог ( ако нишата позволява да се ишат много и интересни статии, все още доказано привлича клинети ) и стига толкова.

Но определено потребителя кто цяло се промени. Хлапетии те например посмъртно не биха влезли в новинарски сайт или като цяло да ровят да четът смислена информация, за каквото и да е, само картинки, вицове и велики любовни синтенции да има и толкова.
 
Аз не казвам, че моя е прекрасен, но... има такива, то просто с влизането ме убива и отблъсква. И ако съм клиент, не бих използвам услугите на същия. Колкото до другото, според мен се гледат все още сайтовете. Но по отношение на сайт за услуги, е добре да е възможно най-кратко информативен, един блог ( ако нишата позволява да се ишат много и интересни статии, все още доказано привлича клинети ) и стига толкова.

Но определено потребителя кто цяло се промени. Хлапетии те например посмъртно не биха влезли в новинарски сайт или като цяло да ровят да четът смислена информация, за каквото и да е, само картинки, вицове и велики любовни синтенции да има и толкова.
Теб те отблъсква ама ти кой си? Никой си. Някой инвеститор с милиони дори не ползва интернет. Има служители и секретарки и менежери, които правят това. Гледате от грешната перспектива.
 
Като потенциален клиент не бих... П.П. Аз и реално не го правя, дори съм спрял да пазарувам онлайн. Нито гучи, нито мучи, нито нищо не ме интересува... А и друго, я да видим сайтовете на автомобилни марки ?! Защо са красиви и удобни?! Мисля, че най-скъпите клиенти именно там отиват.. Мерцедес, Бентли, ферари и т.н. Всички са с хубави сайтове... Защо ли ?!
 

Горе