Сайтове на руски език за борси и бизнес

От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Понеже виждам, че тая тема си е почти заминала не мисля, че моето мнение ще я "оспами", но пък искам да го изкажа.

Видях офертата минути след пускането и. Прочетох. Усмихнах се. Не се засмях поради нещо объркано от продаващия, а защото бях убеден каква реакция ще предизвика. Ето, тя вече е факт, което никак не е добре.

Едно нещо струва толкова, колкото някой е готов да плати. Продавача посочва цена, както и база, на която тя е сметната. Колко повече? Ако цената беше 100,200, 500лв съм убеден, че щеше да има "Дай на ЛС инфо за приходи, скрийшотове и тн". Да, ама не.

Както фифи по-горе е казала : поглеждам, не ме интересува/не разбирам - подминавам.

Представям си ако реша да си продам един от сайтовете по схемата печалба по 12 и обявя цената от 80к за сайт с приходи+доставчици+начини за доставка+налична стока какво би станало...Никой няма да каже "Ей тоя ми дава контакта с производителя в Китай!", ами всеки ще вика "Ти луд ли си бе? Тва си идва само от Китай и без да ми го кажеш! Я го знам, беее! Скакауеец!", а в същото време през ден има тема как да скатаем мито при ВНОС НА СТОКА под $100. WTF?! Търговия и вносители да откършиш от тях с поръчки по 50$ и треперещи китаеца да пише gift...

Господа и Госпожи(ци), замислете се, че следващият път може и най-вероятно ще сте вие на дръвника и никак няма да ви се хареса!

Оффтопик: Strana, казвал съм ти го - пишеш с тоя сарказъм, който не всеки го хваща. Проблема не е в теб, но знам, че не си бил изненадан от реакцията :)
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

1. Прав си, lqllqlq, не съм изненадан, но това не означава, че я одобрявам.

Кажи ми поне една основателна причина за това тия тримцата да го крепят тука? Не разбират от оптимизация, не разбират от руския пазар, чувстват се в подобна тема като индианци от 16-ти век в Сорбоната и дори не разполагат с парите за покупка (всеки посредствен профайлър може да го потвърди след кратък преглед на тяхната интернет-активност).

Извод: тролове.

Каква е печалбата за форума от тролове? Емоции и "уникално съдържание" за Гугъл, което се монетизира евтино.

Не мога да одобря подобно тролене. Мисля, че нормалните сделки ще са по-печеливши за реномето (респективно, приходите) за форума, отколкото подобно "уникално" съдържание от препирни.

2. Благодаря, Nikolay33, стартът на наддаването е приет, нека се включат и други заинтересувани. Малко съм пообъркал доларите и левовете и вместо 8000 долара съм писал старт 8000 лева, но, mea culpa, това си е мой проблем - да съм внимавал. Успех!

3. За потенциалните кандидат-купувачи:

Можете да задавате всякакви въпроси по офертите в темата или на ЛС, инвеститорите не са длъжни да са наясно с всички технически характеристики. Така че на въпрос 'колко са индексираните страници в Гугъл на едикойси сайт?" ще отговоря уважително. Но на "слънцето е напекло" ще си получите "топлинния" .
 
Последно редактирано:
От: От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

1. Прав си, lqllqlq, не съм изненадан, но това не означава, че я одобрявам.

Кажи ми поне една основателна причина за това тия тримцата да го крепят тука? Не разбират от оптимизация, не разбират от руския пазар, чувстват се в подобна тема като индианци от 16-ти век в Сорбоната и дори не разполагат с парите за покупка (всеки посредствен профайлър може да го потвърди след кратък преглед на тяхната интернет-активност).

Извод: тролове.

Каква е печалбата за форума от тролове? Емоции и "уникално съдържание" за Гугъл, което се монетизира евтино.

Не мога да одобря подобно тролене. Мисля, че нормалните сделки ще са по-печеливши за реномето (респективно, приходите) за форума, отколкото подобно "уникално" съдържание от препирни.

2. Благодаря, Nikolay33, стартът на наддаването е приет, нека се включат и други заинтересувани. Малко съм пообъркал доларите и левовете и вместо 8000 долара съм писал старт 8000 лева, но, mea culpa, това си е мой проблем - да съм внимавал. Успех!

3. За потенциалните кандидат-купувачи:

Можете да задавате всякакви въпроси по офертите в темата или на ЛС, инвеститорите не са длъжни да са наясно с всички технически характеристики. Така че на въпрос 'колко са индексираните страници в Гугъл на едикойси сайт?" ще отговоря уважително. Но на "слънцето е напекло" ще си получите "топлинния" .

Ей, ши ма умориш от смех
Не бил писал доларес а лева, пообъркал се бил:lol:
Земи да си видиш и другите оферти, че видиш ли и там може да си се пообъркал, може да си имал предвид швецарски франка или японска йена, па си писал "контингентски" левове
Май сам си съсипваш темата, па след туй нас намисаш

BTW, ма наистина между другуто каква е уникалността на статиите от оферта 4, олигархическата тъй да се каже
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Ае ти недей така да пишеш, че после оня ще почне, че заради теб не го е продал за 12000 :)
Май ще трябва да си остане с 8-те хилки :twisted:


Сега за да не си развевате байраците само и да подмокряте децата излишно, и двамата, в името на сериозността на форума (както сам го каза странО) ние зяпачите ще искаме после доказателство, че тая сделка се е осъществила :) Ахам да, мое да не ти се верва, ама ако се каширате и не докажете пред форумната общност за тази сделка, значи единствената ти идея тук и на всичките ти драсканици е всепознатото АКО МИНЕ
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Има ли нещо лошо да докажете за сделката??
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

1. Прав си, lqllqlq, не съм изненадан, но това не означава, че я одобрявам.

Кажи ми поне една основателна причина за това тия тримцата да го крепят тука? Не разбират от оптимизация, не разбират от руския пазар, чувстват се в подобна тема като индианци от 16-ти век в Сорбоната и дори не разполагат с парите за покупка (всеки посредствен профайлър може да го потвърди след кратък преглед на тяхната интернет-активност).

Извод: тролове.

Каква е печалбата за форума от тролове? Емоции и "уникално съдържание" за Гугъл, което се монетизира евтино.

Не мога да одобря подобно тролене. Мисля, че нормалните сделки ще са по-печеливши за реномето (респективно, приходите) за форума, отколкото подобно "уникално" съдържание от препирни.

2. Благодаря, Nikolay33, стартът на наддаването е приет, нека се включат и други заинтересувани. Малко съм пообъркал доларите и левовете и вместо 8000 долара съм писал старт 8000 лева, но, mea culpa, това си е мой проблем - да съм внимавал. Успех!

3. За потенциалните кандидат-купувачи:

Можете да задавате всякакви въпроси по офертите в темата или на ЛС, инвеститорите не са длъжни да са наясно с всички технически характеристики. Така че на въпрос 'колко са индексираните страници в Гугъл на едикойси сайт?" ще отговоря уважително. Но на "слънцето е напекло" ще си получите "топлинния" .

Льольо, щом фащаш сарказма на страната, па моя не го фащаш, значи нищо не си фанал
Темата е малко преметена от псувните на страната, ма той май няма да се сдържи, щото виждам че пак почва с културните прояви


тази клонка също не допринася.

хайде да идва Blinky, че да ви почвам у устите by default, патки непоръбени.
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Вие ше чукнете рекорда по хранене на огладнелите люде. Някой новодошъл ако иска да продава нещо и види тази тема в секция пазар ще се хване за главата и ше избега далеч. Към темите в пазара трябва да се подхожда сериозно, в противен случай ставаме свидетели на това - за сделка различна от лев-два се изсипва цяла кофа с помия.
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Кой да е жив?

За да махна абсолютно излишния флуд в темата, пояснявам, че ще пускам цените за действащи сайтове съобразно българообразуващите стандарти - месечната им печалба, умножена по 12. Така че не мога да разбера какво толкова се чудите.

Оферта #4 печели около $640-680 на месец само от горепосочените борси. Не броя Adsense, директни рекламодатели и други подобни залъгалки. Съвсем нормално е сайтът да се продава на поне 10 пъти по-висока цена.

Ако пусна за продажба сайта в подписа, то тук вероятно ще трябва да се наемат петима модератори за чистене на охкания и забележки.

хах ти бате още не си си оправил мултибайта бе индианец...седят ти маймуни по сайта пуснат преди 2 месеца. Къде излъга 640$ от борси хаха какви борси?? А каква директна реклама - то немаш и кьорав банер - бахти лъжеца. Имаш 40 статии на кръст почнати от края на юни тази година. За каква 2003 пишеш долу и лъжеш?! Взел си дропнат домейн, напълнил си 7 статии и са се скъсваш да лъжеш децата сега... Имаш 30 посещения на ден бе пикльо!!
За това са, кат си толко отворен с твоя френд ще доказвате сделката, щото такива гламари кат теб дет използват форума за да изпържат некой друг заек в бързината....
 
От: От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Вие ше чукнете рекорда по хранене на огладнелите люде. Някой новодошъл ако иска да продава нещо и види тази тема в секция пазар ще се хване за главата и ше избега далеч. Към темите в пазара трябва да се подхожда сериозно, в противен случай ставаме свидетели на това - за сделка различна от лев-два се изсипва цяла кофа с помия.

Точно щото трябва да се гледа на сериозно, и аз щото тоя много добре си го знам и имам истински съмнения за клакьорство, което сваля ощата картинка на форума, сега двамцата да си докажат сделката, да дадът добър пример че форума е арабия и няма шменти капели :)
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Чудно стана....защо всички се държите като малки деца? Ще има сделка, ще си постна коментарите след това..не виждам какъв ви е проблема. Юристите ми ще подготвят договора, ще го подпишем, ще му платя, ще си получа платеното(надявам се според описаното). Ако не е така както го описва продавача си има много кратка съдебна процедура която се казва "бързо производство" все пак съм юрист от доста години и знам как да си вържа гащите!!!
Молба, към всички....дръжте се като възпитани хора а не като диви селяни!
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

За кво да учиме, как да вземем дропнат домейн да му турнем 8 статии и един сенсе...и айде 8К. Тия неща наеш ли кои ги учат - измамниците :)

Пак те питам да те светна ли как да си оправиш мултибайта, че бъркаш на хората в очите с тия въпросителни :)

Кои борси по 600$ на месец бе, то нема афф, нема линкове, нема банери, нема нищо - 30 посещения днес и това е Хех ти верно трее да си магьосник :) Ну паживьом - увидим! Нали така беше бе школницо :D
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

пак ти казвам, внимавай с жаргона, това си е наука. лъсваш като въшка на чело с цялата си тягостна история.

за пред профайлърите да не говорим.
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Ти за 600% на месец нема ли некой фрилансер да намериш за една двайска да ти махне маймуницата по блога :lol: :lol:

ПРОфайлър... ахахахах долен казак :D
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Ей страна, не знам кви сделки си правил и за колко хилки, ма не ставаш за никъф чеп
Пускаш сайт за продажба и се държиш неадекватно
Ко мислише, че нема има коментари ли? че сички ши ти пляскаме ли? че само ти имаш руски сайтове ли? ши са впичатлим от така пусната обява ли?
Голем смешник си, нема значение за къф се мислиш, издишаш кат спукана секс кукла...
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Що смяташ, че не се държа адекватно?

Пуснал съм оферта за нормална цена за нормални хора.

Това, че има суеци като теб, които си нямат никакво понятие от този пазар, и модератори, които смятат, че това уникално съдържание ще им е от полза, не е мой проблем. Рано или късно ще си изпочупите тиквите при по-сериозна сделка.

P.S. на базата на личния ми опит, дори ми е неудобно да го нарека прогноза...
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Много насрана Българска работа, като видите цена на сайт над 500 лева и се насирате да спамите. Незнам защо strana не си пусне сайтовете за продажба в flippa ами тук където такива проекти не се оценяват, или просто като гледам темата стана като играта индианско-руска трупа :beer:
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Можеше да питаш защо не ги пускам във forum.searchengines.ru, където им е баш мястото :)

1. През по- голямата част от годината живея в европейски страни, в които развързването на webmoney си е проблем. Наистина. Продавам WMR на 2/3 от българските оптимизатори и пак не е достатъчно, пазарът е свит. (не ми се занимава с чейндж-борси срещу процент) .

2. Потенциалните потребители в регионален форум са много по-малко, но са много по-таргетирани. Точно знаят какво искат, имат реален бизнес и не им се занимава с чуждоезични посредници.
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Strana в любовна престрелка със своите яростни опоненти:)
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Strana в любовна престрелка със своите яростни опоненти:)

Такава яростна любов рядко се вижда. Но, съберат ли се поне две мъжки подобно изживяване е гарантирано.
 

Горе