Продава се: Сайтове си търсят нови собственици

pepo_999

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
134   0   0
Невалидна оферта - изтекъл срок
 
Последно редактирано:
От: Сайтове си търсят нови собственици

Започвам да разчиствам сайтове, домейни и хостинги и пускам за продажба неща които нито имам време да поддържам, нито ще намеря време за това, но все пак е добре някой нов собственик да им се радва. Ако нещо от пуснатите по-долу неща Ви хареса направете ми оферта тук или на лично, и ако цената ме устройва ще си имате нова придобивка. Не ми задавайте въпроси за трафик, приходи и т.н. за да не си губим времето, просто не ги следя, ако Ви хареса и смятате че ще го развиете и печелите оферирате, ако не здраве да е, ако са супер печеливши няма да се продават. Като условие бих поставил да не триете вече съществуващи статии тъй като в някои от тях има изх.линкове, а пък и не виждам да имате сметка от деиндексиране на съдържанието освен ако не изтриете всичко и да градите нов сайт. Домейните и сайтовете са хоствани в Суперхостинг.

Сайт за готварски рецепти - 120 публикувани рецепти, ПР1, няма наказания от Гугъл

Сайт за любителите на риболова - 35 публикувани статии, ПР1, няма наказания от гугъл, подходящ за онлайн магазин за такъми или форум

Сайт за хотели - 31 публикувани статии, ПР1 , няма наказания от Гугъл, не е ползван за Адсенс, подходящ за каталог за туризъм или афф.програма на сайтове от типа на Букинг примерно

Блог за мода на английски, 43 публикации, ПР3, няма наказания

Приема заплащане с Ипей или Пейпал

Чрез молба да не се изтриват линковете ли гарантирате тяхният 12 месечен престой на тях? Сори, ако тази тема не е обвързана.
 
Последно редактирано:
От: Сайтове си търсят нови собственици

Не те разбрах напълно, но ще ти дам отговор, имам още 20 на сайта които са обвързани с темата която си дал, естествено след продажба на горепосочените сайтове и отказ на купувача да се ангажира с линкове и т.н. аз като пич ще предложа или възстановяване на сумата за остатъчния срок, или преместване на линковете в други мои сайтове, а и една част ще бъдат премахнати от самия мен защото са към мои сайтове, това устройва ли те като отговор
 
От: Сайтове си търсят нови собственици

Не те разбрах напълно, но ще ти дам отговор, имам още 20 на сайта които са обвързани с темата която си дал, естествено след продажба на горепосочените сайтове и отказ на купувача да се ангажира с линкове и т.н. аз като пич ще предложа или възстановяване на сумата за остатъчния срок, или преместване на линковете в други мои сайтове, а и една част ще бъдат премахнати от самия мен защото са към мои сайтове, това устройва ли те като отговор
Да, разбира се, че ме устройва като отговор. Благодаря, за който. Пожелавам ти успех с продажбата.
Уточнението е на място, тъй като пускането на почти 2 паралелни теми за едни и същи проекти, от които се получава приход веднъж от продажба на линкове, и втори път от продажба на самите проекти, може да възбуди вероятна заблуда у всеки един, а ти си потребител с добър рейтинг и хубави теми, просто новите потребители да не останат с неправилно впечатление.
Та, приеми забележката ми в твой плюс. Още веднъж - успех!
 
От: Сайтове си търсят нови собственици

Приемам забележката и коригирах посочената тема като изключих сайтове за които би се заблудил някой бил той стари или нов потребител.
 
От: Сайтове си търсят нови собственици

1 продаден, остават още 3 сайта
 
От: Сайтове си търсят нови собственици

Прати ми малко повече инфо за риболовния сайт :) мерси предварително
 
От: Сайтове си търсят нови собственици

Сайта за манджите е с нова крайна цена - 50 лева, а модния на 40 лева
 
От: Сайтове си търсят нови собственици

Взимам манджите, вечерта ще драсна повече на лично да се разберем.
Измежду рецептите и техните снимки нещо авторско има ли?
 
От: Сайтове си търсят нови собственици

Само кънтента може ли?

искаш пълнежа без домейните или не съм разбрал правилно, ако е така останаха само рибарите и модата
 
От: Сайтове си търсят нови собственици

Офертата ще важи до края на месеца
 
От: Сайтове си търсят нови собственици

Ако може и на мен да изпратите на ЛС данни за рибарския
 

Горе