Сайтът "Офнюз" е политически ангажиран с партията на Кунева

nortrant

Well-Known Member
https://www.facebook.com/Dvizhenieto/posts/568106133211171

Сайтът "Офнюз" е политически ангажиран с партията на Кунева и зелените, които им плащат и затова оттам обективност и коректност към Гражданската листа няма. Със закъснение от 10 дни ни включиха в анкетата "За кого ще гласувате", след като за останалите се гласува вече в продължение на 10ина дни. Естествено, "случайно" само нас не са изписали с точното ни наименование - Гражданска листа "Модерна България", а само като "Модерна България". Въпреки това, приятели - гласувайте и им натрийте носовете :) покажете им, че силата на Гражданската листа не е в парите и олигархичните зависимости, с които се купуват сайтове и евтини журналистически съвести, а в каузата - смяна на системата и на олигархичната власт! Гласувайте в анкетата на посочения сайт - http://offnews.bg/


и аз подозирах подобно нещо...

какви свободни медии, какви 5 лв.
те сега ако не изкарат достатъчно пари за да се поддържат през следващите години, кога?
 
От: Сайтът "Офнюз" е политически ангажиран с партията на Кунева

След вчерашния разговор между тримата глупаци се разбра, че в България демокрацията е само на хартия ти за свободни медии мечтаеш.:)
 
От: Сайтът "Офнюз" е политически ангажиран с партията на Кунева

След вчерашния разговор между тримата глупаци се разбра, че в България демокрацията е само на хартия ти за свободни медии мечтаеш.:)

По-правилно е да кажеш - "Аз го разбрах".

Щото аз го разбрах, някъде къде 2000 година (демек преди 13 години). После имах някакви надежди при управлението на Царя, ама след това Станишев ми ги разби на пух и прах.

А има хора, дето сигурно са го осъзнали още по-рано, щото са по-дърти и от мен. Ама човек с времето се учи. :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: Сайтът "Офнюз" е политически ангажиран с партията на Кунева

По-правилно е да кажеш - "Аз го разбрах"

Не аз го разбрах много отдавна.Все пак съм бил комсомолски секретар :p и тогава видях как доста "другари" се пребоядисаха.
А и тук съм писал, че хора израсли по времето на Тодор Живков са с повредени мозъци, визирайки и себе си.
Ние сме "повредено" поколение.Само ще кажа,че Цветанов ми е набор.:twisted:
 
От: Сайтът "Офнюз" е политически ангажиран с партията на Кунева

Някой чете ли го този сайт, въобще? В Пиеро можете да видите каква аудитория има и т.н. Аз да си кажа честно, не ми е влизал никога в полезрението. А коя медия кой лансира, това си е ясно. Те, онези хиени, ще се набитат навсякъде, спор в това няма. Даже се учудвам, че са се прицелили в толкова малък сайт. Ама явно толкова могат, милите. :)
 

Горе