Сайтът на боклукТВ против пиратството

От: От: Сайтът на боклукТВ против пиратството

Само дето не е никак съвременен ... Наааай-много се дразня като чета некомпетентни мнения.

м? извинявам се ма тоз млидеш не е ли на 24 години? понеже сефте чувам за съществуването на този ъммм творец наистина не съм запознат с творчеството му. Доколкото разбрах то няма и много за запознаване, но какво ще рече "никак не е съвременен" - за кво пее криско?
 
Това е протеже на Миро от Каризма, за това сефте го чуваш. Ако трябва да бъда честен чували сме го само хора, които още таят малко симпатии към БГ музиката, защото хора като Графа и някой друг, държат още ниво. И дано да продължават да го правят. Но такива кретенчета, не знам още колко ще ги има. Особено като вече и интернет не работи за тях. :)

Графа си продаде правата за реклама (Pepsi), а тоя смешник участва в кампания на най-мразената медия в БГ с кретения. Вие ми кажете, кой е творец и кой заслужава да остане на сцената. Няма за запознаване с него, брат. Това е ново попълнение на бг сцената. Няма албум, няма диск, няма стил, няма нищо, брат. Още е пресно-пресно, като викат на плажа - още парат. :) Сега ще участва на някакъв концерт, а да и спи с хубава жена - Deep Zone Надя. Това е всичко. Ако има нещо друго, да ме прощават феновете му. :)
 
От: Сайтът на боклукТВ против пиратството

Понеже на доста места се коментира въпросният клип си позволих да го изгледам, както и нещо като интервю с него по темата във въпросната медия и останах с впечатлението, че и той не е много уверен в тезата, която уж трябва да защитата :) Просто ми намирисваше на натиск да бъде лице на кампанията, понеже в нея са включени все телевизии по които се въртят парчетата в които участва под една или друга форма, а понеже тепърва започнаха да нашумява и "новият му хит" си ми изглежда точно като, че са го изнудили.

Дори в самият репортаж си признава, че тегли пиратска музика и филми. Дори ми направи впечатление, че когато го попитаха колко е изгубил от разпространените негови клипове в Интернет, той си каза - "Ами не, че съм на загуба...", просто е можело да спечели пари с които да прави нови клипове и музика. Наблегна и на факта, че освен като певец се изживява и като продуцент, а факта, че все пак може да си позволи клип и да прави някакви парчета, явно има от къде да изкара пари за музика. В общи линии ми се доказа мнението, че въпроса не е в това, че хората които теглят музика и филми ощетяват твореца, а по-скоро му пречат да "забогатее" :)

И едно не ми е ясно... хората навън намериха и продължават да откриват гъвкави начини да печелят от своите продукти, само в България не спряха да ревът, че все са на загуба и затова нищо качествено и родно не излиза на пазара. Щом навън се случват нещата, вероятно и тук може да се получи, но просто е по-лесно да седнеш да мислиш как да изнудваш хората, вместо да измислиш по-гъвкав начин за печалба.

И за финал.. Много странно, как се появи тази кампания, веднага след като въпросната телевизия(няма да споменавам името, за да не би да претендират за авторско право ;) ) пусна в експлоатация платформата си за платено гледане на филми и видя, че никой не проявява интерес към сайта. Именно това доведе до маса репорти за авторско съдържание, разни кампании и подкрепи за авторско право.. уж защото било така честно :)
 
В няколко форума са обсъдили, че това е подсъдимо. И какво утре по улиците некъв дрисльо ще извади нож на друг и ще го използва, защото е видял, че оня пишман рапър-наркоман Дриско, че саморазправата е начина. И тъпаците от БТВ грам не осъзнават, че нещо такова вграждат в съзнанието на хората, поне на тези с недоизградено.

След дискусията тук, вече има две жалби спрямо рекламите с Блатечки и Криско. Няма как да не се радвам, че има и други хура мислещи по начин, по който аз мисля. Сега ще се чака отговор от комисията ;)
 
От: Сайтът на боклукТВ против пиратството

Само аз ли не знам каква кампания е рекламирал, че толкова са го нападнали..
Уви за Асен Блатечки знам.. ама за Криско никва идея..
Дайте да видя бе.. нищо не намерих..

А тази статия в днес.бг просто убива всичко.. разцепих се на макс, като я прочетох :lol: :lol:
 
Re: От: Сайтът на боклукТВ против пиратството

Само аз ли не знам каква кампания е рекламирал, че толкова са го нападнали..
Уви за Асен Блатечки знам.. ама за Криско никва идея..
Дайте да видя бе.. нищо не намерих..

А тази статия в днес.бг просто убива всичко.. разцепих се на макс, като я прочетох :lol: :lol:
Как така не го знаеш този шедьовър:

[video=youtube;d1svd87vaPM]http://www.youtube.com/watch?v=d1svd87vaPM[/video]

Последно време доста я въртят и телевизиите. Направо разцепва мрака, особено като се има в предвид, че човек това е личност, която отскоро е на сцената, да не говорим за неговата известност и т.н.

@ktomov, и аз се радвам много за това. Тази група от доста време ми е привлякла вниманието с адекватните си позиции, защитаващи не само своите, но и интересите на обществото. Има ли по-тясно специализирана тема по този случай, за да ни я шернеш.
 
От: Re: От: Сайтът на боклукТВ против пиратството

Как така не го знаеш този шедьовър:


Последно време доста я въртят и телевизиите. Направо разцепва мрака, особено като се има в предвид, че човек това е личност, която отскоро е на сцената, да не говорим за неговата известност и т.н.

@ktomov, и аз се радвам много за това. Тази група от доста време ми е привлякла вниманието с адекватните си позиции, защитаващи не само своите, но и интересите на обществото. Има ли по-тясно специализирана тема по този случай, за да ни я шернеш.

O БОЖЕ..
Да.. заслужава си всички бъзици по фейсбук, определено.. :lol:
Бахти тъпата реклама хахахахах
 
От: Сайтът на боклукТВ против пиратството

сега разбрах, че се спрели рекламата на ДЗП - супер
но трябва да се преглеждат преди да се пуснат..а не след това :cry:
 
Еее, то как ще има лапачка за всички, ако тази реклама не се врътне поне на едно място, пък колко е Ок, никой не му пука последно време в тази мизерия. :)

Не само е тъпа, но и големи греди с нея ще видят. Само където нашите комисии за нищо не стават. Щом влизането с взлом, за да ти опразнят хладилника е Ок, значи и краденето на коли ще мине. Но какво ви пука, нека изродия да има, пък после нека пак да си раздадат бонуси за добре свършена работа. :)
 
От: Re: Сайтът на боклукТВ против пиратството

Ако трябва да бъда честен чували сме го само хора, които още таят малко симпатии към БГ музиката

бе то и аз тая симпатии към българската музика ама явно в разбиранията ми за музика разни дрисковци изобщо не се вписват

Благодаря за пояснението, блинки.
 
От: Сайтът на боклукТВ против пиратството

Цялата данданияи всичко около тази кампания ми даде една готина идея. :)

Идеята може да разгледате на: http://zabavni.info/

А първата битка заслужено е спечелена от "Бунак тв" http://zabavni.info/блатечки-криско-кой-е-по-голям-крадец-battles-1.html

Може да подкрепите вашият колега с малко шерване и някой друг коментар като при коментарите получавате нофалоу линк. Проекта е все-още бета така, че може да има бъгове, за което ще се радвам да ги съобщавате.
 

Горе