Продава се: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

Братле, за да дойда да видя сайта ти трябва да се кача сутринта в колата да пропътувам 300 и кусур километра, да загубя целия си ден, да изхарча с пътните между 70 и 100 лв и да се окаже може би че сайтчето не е в интересна за мен сфера. Според теб заслужава ли си?
За това просто ми пусни тъпия линк да видя за какво става въпрос, и без това е съмнителна работата с този висок CTR. Пък ако ми хареса ще си направя труда да дойда до Софето, пък ако трябва и ще пренощувам у вас, само и само да стане работата. Успех с продажбата ти пожелавам.
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

И за мен един линк ако може
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

Само да уточним, дотук станаха 3 бутилки уиски ли? И каква марка?
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

и аз желая линк моля :) ако ми хареса го взимам :)
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

Прати ми линк и на мен.
Благодаря!
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

Явно колегата прави специален подбор на кой да прати линк, по какви критерии не знам, ако няма време да се занимава да постне линк от блога и това е да не е блог за милиони та го крие.
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

Котка в чувал е това
Не това е чувал в който не знаеш какво има:)
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

Последните коментари оставям на останалите хора от форума да преценят колко са удачни.

Писал съм на Blinky, на който да дам достъп до Adsense акаунта, за да потвърди сумите.

На 2 човека от форума предложих да предоставя сайта срещу бъдещите приходи. Ще попитате как така? Ами струват ми се доста сериозни, затова. Ако искат, могат да потвърдят това тук.

Ако искат и другите, с които съм водил кореспонденция, да пишат дали съм обидил някой, дали съм се отнесъл некореткно и т.н. Въпреки, че някой се отнесоха точно така с мен.
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

Мен защо ме пропусна?
Както ти казах имам интерес за сайта ти + адсенс акаунта на него!
Ако не ме отразиш пак, в такъв случай губиш моето внимание, а като гледам кипят желаещи да купят сайта...
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

Почнахте да ревнувате нещо, наредихте се като на опашка за лотарийни билети пред Лафка
 
От: Сайт в blogger - приходи 50лв. месечно Adsense

Загадката на 21 век. Не искам да купя сайта.
 

Горе