Сайт за доставка на цветя BUKETI.BG 6000 лв.

spy

Active Member
Рейтинг - 100%
20   0   0
Здравейте колеги,

Продавам софтуер + домейн за развиване на онлайн бизнес с доставка на цветя http://buketi.bg
Софтуера е писан от екипа ни и е къстъм като в него е интегриран реален опит в търговията с цветя и са обхванати многото съществуващи казуси.
Практически се продава ноу хау + софтуер + домейн! Трафика към момента е минимален, затова няма да го коментирам.

Цена 6000 лева.

В цената е включено инсталиране на софтуера на ваш сървър, както и интегриране на epay, easypay, Борика, Paypal.
 
Последно редактирано:
От: Сайт за доставка на цветя BUKETI.BG 6000 лв.

Значи продаваш скрипта на flo.bg само за 6000 лева? Че то без пари направо :)
 
От: Сайт за доставка на цветя BUKETI.BG 6000 лв.

биСнес

9f5cbc0d0.jpg
 
От: Сайт за доставка на цветя BUKETI.BG 6000 лв.

Грозно е за един форум когато потребителите си позволяват да се заяждат дори с може би едни от най-успелите online предприемачи тук. Аз лично дори бих се радвал да седна на една маса с колегата spy за да науча нещо и да попия от опита му...
Успех с продажбата! Но по мои наблюдения няма да е тук :)
 
От: Сайт за доставка на цветя BUKETI.BG 6000 лв.

Редактирано. Можеше да използваш и лично...

Няма проблем :-o

Грозно е за един форум когато потребителите си позволяват да се заяждат дори с може би едни от най-успелите online предприемачи тук. Аз лично дори бих се радвал да седна на една маса с колегата spy за да науча нещо и да попия от опита му...
Успех с продажбата! Но по мои наблюдения няма да е тук :)

като си му толкова голям фен - пиши му
сигурен съм, че няма да ти откаже :)

а дали е грозно - въпрос на гледна точка


защо в началото се споменава само за домейн и система?
а след това се включва и "ноу хау" -сигурно защото звучи много хубаво

и някой който не разбира ще вземе да се излъже само заради това - със сигурност ще си помисли, че като купи сайта и благодарение на това "ноу хау" ще започне да печели на другия ден

според мен темата е непълна и трябва да се каже какво се има предвид с това "ноу хау"
дори предполагам, че това води към заблуждение защото в случая нищо не значи

системата на пръв поглед няма нищо общо с flo.bg - поне що се отнася до дизайн, там е страхотен - а в момента се продава отвратителен


1к за инсталиране на cms и готов темплейт, 100 лв за домейн
и останалите за реклама
за начинаещи мисля, че това е по-добрия вариант
 
От: Сайт за доставка на цветя BUKETI.BG 6000 лв.

Не спамете темата на човека заради една правописна грешка. Който има интерес да разпитва и да действа, а който няма, да не пречи.

Мой познат продаде скрипт (само скрипт) за 30 000 евро. Не коментирайте цените, преди да сте се уверили лично за какво става дума.
 
От: Сайт за доставка на цветя BUKETI.BG 6000 лв.

Извинявам се за спама в темата, ама като видя неподготвен трол и ми става лошо :D.

@nortrant преди да пишеш не се ли сети да провериш малко нещата?
Човека притежава и двата сайта, така че защо да не продава това което е негово?
И тъй като е негово определя цената, а не ти, аз или бай Пешо.

И не ми отговаряй, стана много спама.
 
От: Сайт за доставка на цветя BUKETI.BG 6000 лв.

1к за инсталиране на cms и готов темплейт, 100 лв за домейн
и останалите за реклама
за начинаещи мисля, че това е по-добрия вариант

Kато знам повечето какви сайтове имат тук не ми се говори, ще сложат някой бъгава система или wordpress и ще чакат пари да вадят, не става така. Много хейтъри има тук, продава се система която работи перфектно има всички видове функционалности за този вид бизнес, такава е цената за нещо което вади пари, защо пишете тук в темата само глупости, който не му харесва да не пише врели некипели
 
От: Сайт за доставка на цветя BUKETI.BG 6000 лв.

1. Софтуера е писан конкретно за магазин за цветя и отразява опит от 3 години реална дейност на работещ магазин. Казусите, които се появяват в процеса на работа са прекалено много и обхващането на всички представлява именно и ноу хоу как да се ръководи бизнеса. Купувача ще получи и възможност за допълнителни консултации и отговори на въпроси относно управлението на магазина.

2. Знам, че наоколо има суперпрограмисти, които ще го напишат това за две седмици, но реалността е друга. Освен фронтенда има и админ панел и всичко това се пише от добър програмист за поне два и половина-три месеца с изчистване на бъговете. При заплата от 2500-3000 за кадърен програмист може да си направите изводите за цената. Всъщност само за читаво задание на проекта ще ви трябват 2 седмици и пак няма да се сетите и за половината от проблемите освен ако нямате много опит в онлайн търговията с цветя

Продавам софтуер + домейн, а не бизнес. В допълнение купувача получава и насоки как да го развива, т.е. прословутото ноу хау. Казах! Хау!

Цена 6000 лева.
 
От: Сайт за доставка на цветя BUKETI.BG 6000 лв.

Извинявам се за спама в темата, ама като видя неподготвен трол и ми става лошо :D.

@nortrant преди да пишеш не се ли сети да провериш малко нещата?
Човека притежава и двата сайта, така че защо да не продава това което е негово?
И тъй като е негово определя цената, а не ти, аз или бай Пешо.

И не ми отговаряй, стана много спама.

ще ти отговоря
това не е спам, а дискусия

не съм проверявал нищо защото знам от преди
че фло е негов

а относно цената - аз не съм я коментирал
твоя пост е спам


@spy - аз цената не я коментирам
за писан софтуер (и то онлайн магазин) - тя е напълно нормална

мен (а и всеки друг - освен тези които ще бъдат заблудени) по-скоро ме интересува какво е това "ноу-хау" - как ще го получа него (на ЛС ли :shock:)
какво включва
ако не получа това което очаквам (ноу хау-то визирам) - ще възстановиш ли парите?
сам казваш - не се продава бизнес, а само домейн и скрипт
щом в цената не включваш "ноу хау-то", значи то не струва толкова скъпо
офертата щеше да е доста по-впечатляваща ако беше - домейн и система за 1000 + "ноу хау" за 5000 :-o

разбира се в това ноу хау освен да се спомене, че ще трябват минимум 4-5 цифрени суми всеки месец за реклама, а и нещо друго :)
 
От: Сайт за доставка на цветя BUKETI.BG 6000 лв.

@spy - аз цената не я коментирам
за писан софтуер (и то онлайн магазин) - тя е напълно нормална

Благодаря за UP-a на темата
 
От: Сайт за доставка на цветя BUKETI.BG 6000 лв.

цената няма кво да и коментирам - дори да седна и да го напиша с краката си ще ми отнеме месец аз за под два бона извинявам се ама на месец нбачкам а има програмисти дет за толкоз са склонни само да седят в отпуска

туй жиотну ноу хау може и да е на една страница ама важното е не колко е а кво пише вътре. Аре няколко прости идеи за тия китки дето ако не ги знаеш шса озъбиш първите месеци:
- отде идат китките, винаги пресни винаги навреме?
- с какво се возят че да не се изпочупят и да не приличат на парцал за под като ги доставят
- ами зимата как пътуват при минус 15? с отопление?
- ами лятото при +35 как пътуват така че да не мязат на медуза?


начи един бизнес за продажба на какво да е си има разни дребни тънкости дето месеци ще ти отнеме да ги научиш и ако си калкурираш индиректните загуби ще разбереш, че и пет бона да е само един лист ноухау си е струвало. не може да набуташ хиляди и на 14 февруари като стегне минус 20 градуса да връщаш пари и се оправяш с бесни клиенти щото розите мязат на ескимо

аз от флото редовно съм пазарувал и знам кво значи да гриза нокти дали ше дойде цяло букетчето или наконфети, до момента не са ме дънили - поздрави за което и баш за това казвам, че ноу хау не е важно колко е дебело а кво има вътре. цената изглежда дебела ама кат се замислиш малко изобщо не е чак толкоз дебела.
 
  • Like
Реакции: spy
От: Сайт за доставка на цветя BUKETI.BG 6000 лв.

Съгласен съм със spy и kreten. Имам досег и наблюдения в това отношение и даже мога да кажа, че цената от 6 000 лв. е ниска. Който иска - плаща, който не иска - намира кусури.
 
От: Сайт за доставка на цветя BUKETI.BG 6000 лв.

Съгласен съм със spy и kreten. Имам досег и наблюдения в това отношение и даже мога да кажа, че цената от 6 000 лв. е ниска. Който иска - плаща, който не иска - намира кусури.

що бе? койт не иска може да ме кандардиса да му го напиша - горе съм писал за кви пари с кой крайник ще го направа
 
От: Сайт за доставка на цветя BUKETI.BG 6000 лв.

Съгласен съм със spy и kreten. Имам досег и наблюдения в това отношение и даже мога да кажа, че цената от 6 000 лв. е ниска. Който иска - плаща, който не иска - намира кусури.

кой коментира цената?? :shock:
цената на скрипта е повече от добра
 
От: Сайт за доставка на цветя BUKETI.BG 6000 лв.

ха, сега е момента - съберете се 5 човека за групова поръчка по 800-1000 лв. на човек и за 2 седмици ще ви направим същия скрипт без проблем.
Чак да е толкова сложен - а дано, ама надали.
Бъговете ще ги чистим в процеса на работа, знаете как е :D

Иначе не спамете темата, човека си е прав да определя цената. Не знам дали има скрипт, специално за цветя и верно многото възможни тънкости в системата, така че може и да струва толкова, все пак може да се направи сайт и за 200 лв., може и за 20 000...
 
От: Сайт за доставка на цветя BUKETI.BG 6000 лв.

Spy, само за протокола - ти тоя пребит от бой маж у замундата няма ли да го смениш, че се врътка вече към 2 години:)
 
От: Сайт за доставка на цветя BUKETI.BG 6000 лв.

Spy, само за протокола - ти тоя пребит от бой маж у замундата няма ли да го смениш, че се врътка вече към 2 години:)

Няма :) Човека... съм аз и поради нарцистични пориви дълбоко в мен ще си го държа до откат :) Или докато не продам flo.bg!
 

Горе