Продава се: Сайт за доставки от спортсдирект

AMOUN

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
ПРОДАДЕН

Потребителите са предимно от реклама.

Печалба: 2014 Май месец имах поръчки за над 30000 лева от които близо 12% са печалбата.

Системата е така наречената грабер-линк система взима информацията за продукта от линка и го прави твой продукт готов за продажба.

Дизайна е изцяло респонсив дизайн,

Системата е къстъм взима информацията от линк на Спортсдирект(работи перфектно 98% от поръчките са от тук!!!) или Амазон ком(тук трябва да се пипнат някой неща) и създава продукта според зададена надценка от Вас.

При продажба на сайта предлагам всякаква техническа помощ в рамките на 6 месеца след покупката при проблем.


Колкото и да е клише наистина нямам време за него просто имам други нови по-успешни бизнес начинания




Някой ако се захване сериозно ще изкара добри пари от сайта системата е много добра и гъвкава.


Купувача ще получи и бонус Фейсбук странницата.
Естествено ще му кажа всички тънкости на системата защото пак повтарям тя е изцяло къстъм.

За контакти ПРОДАДЕН

Моля не ми пишетена лс, рискувате да не го прочета скоро.

П.п. Сайтът е пуснат за продажба и на друго място, в момента имам реална оферта за над 2к.

П.п.п. Напоследък, нямам много време за интернет и не съм сигурен че ще следя темата, активно.
 
Последно редактирано:
От: Сайт за доставки от спортсдирект

Успех ти желaя! С продaжбaтa и с новите нaчинaния. Знaм, че си рaботлив и предприемчив и ще успееш. Свиркaй, aко ти трябвa пaртньор. Поздрaви!
 
От: Сайт за доставки от спортсдирект

Хех този сайт съм го ползвал, не знаех чее твой
Голям съм мераклия ама не мие по джоба, успех с продажбата ти желая :)
 
От: Сайт за доставки от спортсдирект

Толкоз ли сме изпростели ,че не можем да направим една поръчка сами и са ни нужни посредници?
 
От: Сайт за доставки от спортсдирект

Толкоз ли сме изпростели ,че не можем да направим една поръчка сами и са ни нужни посредници?

Щом въобще задаваш този въпрос - За теб е сигурно
 
От: Сайт за доставки от спортсдирект

Обяснете, аз не стоплям защо да плащам на някой за нещо толкова елементарно.
Щом въобще задаваш този въпрос - За теб е сигурно
 
От: Сайт за доставки от спортсдирект

Защото се печели от мащаба - Доставката до адрес в УК е 4-5 паунда в зависимост от сайта (понякога и безплатно) До БГ обаче няма кой да я пусне за по малко от 10-20 паунда ако ползва услуга с тракинг код.

Идеята на такива сайтове е да ти я докарат по евтино до вас или до техен офис в сравнение с това ако ти си направиш поръчката сам.
 
От: Сайт за доставки от спортсдирект

Обяснете, аз не стоплям защо да плащам на някой за нещо толкова елементарно.

Защото доставката до БГ е около 20 лева (поне преди беше така, скоро не съм поръчвал). Ако си купиш нещо ма 20 лева и дадеш 20 за доставка, ще дадеш 40 лева. Ако поръчаш през фирма посредник, която взима 12%, ще платиш 20 лева за стоката и още 4 лева за доставка (спестяваш 16 лева). Много хора правят групови поръчки и си делят доставката, но на много не им се занимава да търсят хора за всяка една поръчка и предпочитат да дадат тези 12%. Има и такива, които правят големи поръчки, като им излиза по-изгодно да си платят сами доставката. Всеки преценява сам за себе си.
 
От: Сайт за доставки от спортсдирект

Да вметна, че продавам такъв скрипт.
 
От: Сайт за доставки от спортсдирект

Amоune, успех с продажбата! .......и сега като сенародят едни конкуренти, тия 30 бона дето си ги споменал ще разпалят въображението на много хора.
 
От: Сайт за доставки от спортсдирект

А какъв е принципът всъщност? Примерно някой клиент поръчва продукта през сайта по описаният начин. После какво става? Трябва да закупиш всички поръчани продукти от реалните чужди сайтове и ги изпращат до теб в България и ти после ги разпращаш на клиентите примерно? Защо в "цени на доставка" няма посочени такива?
 
От: Сайт за доставки от спортсдирект

Печалбата от къде идва, някаква партньорска програма със спортдирект, амазон и другите ли е това или от доставката някакъв процент...?
 
От: Сайт за доставки от спортсдирект

Печалбата от къде идва, някаква партньорска програма със спортдирект, амазон и другите ли е това или от доставката някакъв процент...?

Може да е и някаква комбинация. Защото 12 % ми се виждат доста. :)
 
От: Сайт за доставки от спортсдирект

Печалбата от къде идва, някаква партньорска програма със спортдирект, амазон и другите ли е това или от доставката някакъв процент...?

До колкото разбрах :


Защото доставката до БГ е около 20 лева (поне преди беше така, скоро не съм поръчвал). Ако си купиш нещо ма 20 лева и дадеш 20 за доставка, ще дадеш 40 лева. Ако поръчаш през фирма посредник, която взима 12%, ще платиш 20 лева за стоката и още 4 лева за доставка (спестяваш 16 лева). Много хора правят групови поръчки и си делят доставката, но на много не им се занимава да търсят хора за всяка една поръчка и предпочитат да дадат тези 12%. Има и такива, които правят големи поръчки, като им излиза по-изгодно да си платят сами доставката. Всеки преценява сам за себе си.
 
От: Сайт за доставки от спортсдирект

Може да е и някаква комбинация. Защото 12 % ми се виждат доста. :)

Кое ти се вижда доста - Поръчваш фанелка за 4 паунда - 10лв - отиваш да си я вземеш от техният офис - платил си 11.2лв - Ако си поръчаш Еконт ще ти вземат още 2.40лв за пощенска пратка тоест за 3.60лв и ще ти пристигне в къщи

На мене най близкият ми Спорт Директ ми е на 5 минути с колата - горивото ми до там и обратно ми е 1 паунд и паркига ми е 2 паунда - общо около 7-8лв

ако го поръчам с доставка ще ми е 4-5 паунда - тоест около 10лв

Реално получаваш по ниска цена за доставка в БГ от колкото аз в УК за дребните неща - Чак когато направиш по голяма поръчка от около 100лв ще ти излезне по скъпо от на мене.

Но ако пък все още ти се струва че е скъпо палиш самолета до Лондон 150 паунда в двете посоки - После такси до Спорт Директа - 40 паунда в двете посоки - 40 паунда хотел за една нощувка - пазаруваш стока за 10 000 паунда плащаш транспорт до БГ и ще постигнеш доставка под 1%

Като с замисля не мога да се сетя бизнес в който надценката да е под 15% - това е най ниският процент който съм виждал в БГ на един познат с хранителни стоки.
 
От: Сайт за доставки от спортсдирект

Сайта е продаден.
 
От: Сайт за доставки от спортсдирект

РАЗБРАХ ЧЕ ИМА НЯКАКВИ ПРОБЛЕМИ С КУПУВАЧА НА САЙТА.

Ако е удобно, да сподели тук за какво става на въпрос и какви са тия заплахи че ще ми срине авторитета, заплахи за лична саморазправа т.н. ?

Интересно ми е да чуя неговата гледна точка.
Бил е излъган? Чувства се прецакан?
Или само защото както той е казал е загубил интерес?

Понеже не съм се занимавал със сайта и с продажбата лично бих искал да чуя версията му.

Доколкото съм запознат със случая, базите данни и файловете на сайта са бекъпнати и изтеглени от купувача.
Та ми е сложно да разбера какво точно иска купувача и защо заплашва с Бинки и Кулис колко били гъсти с тях и щял да ме съсипе ми е интересно, забавно и заядливо :)

Ако може да изложи тук гледната си точка публично и да разбера, защо изведнъж си промени така отношението?
 

Горе