Предлагам: Сайт за дрехи и обувки second hand

deffnews

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
През уикенда ще пусна малък сайт за дрехи втора употреба. С около между 70 и 100-на артикула. Ще му пусна и една реклама в гугъл. Може и да се проточи до средата на другата седмица. Предлагам безплатна "трибуна", ако имате за продаване.
Само едно условие имам - марка, изработка и състояние да е от (включително) 7/10 нагоре. Подусловията са дрехите да са изпрани или минали химическо, да имат прилични снимки и цените на вашите артикули да са съгласувани и одобрени от мен.

Каквото продадете инвойс си е за вас.

Утре ще ви пусна визуално инфо как долу-горе би трябвало да изглеждат снимките.

deffnews

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Значи днес съм взел качество от 7/10 до 9/10:
  1. Тениска KENZO с много сериозна нашивка
  2. Многоцветна ризка GANT
  3. Ръчно рисувана тениска FISHBONE
  4. Къси панталони BILLABONG
  5. Ризка ROBERTO SARTO
  6. Къси панталони ESSENTIALS
  7. Къси панталонки ZARA премиум
  8. 2 ризи ANGELO LITRICO
  9. Риза JOHN DEVIN
  10. Тениска MARINE BLUE
  11. Къси панталонки COAST to COAST
  12. Много яка риза, тя е направо неупотребявана. В интерес на инстината не мога да и разчета марката заради шрифта, не съ м обръщал внимание досега за подобен надпис. Само виждам, че пише made by hands. Тара ли е Сара ли е.. :)
  13. Черно яке RESET
  14. и една ретро поличка, на която не и гледах марката, просто ме накефи изработката и много би паснала на някоя леко пълна жена.

За всичко това съм дал 24 лв.

И смятам 2, 4, 10 12 и 13 да си ги запазя за мен.

pepo_999

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
131   0   0
и колко от тия 24 лева ще изкараш, 60-100, ти само осигуровките за месеца няма да изкараш с тоя сайт

deffnews

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Повтрарям офертата. Вече има сделка за модели мъж и жена. Но изискванията си остават. Идеята е аз да пусна сайт с повече артикули, а вие да си продадете вашите.

M.I.6.

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
@deffnews , не съм сигурен, че разбирам каква е маркетинговата ти стратегия за реализация на идеята. При 100-на продукта, поле за изява на колегите (за което евала) и задържане на 30% от стоката за себе си
И смятам 2, 4, 10 12 и 13 да си ги запазя за мен.
не виждам как ще изплуваш или плуваш изобщо. А като добавя и намерението ти да правиш Google Ads кампании, което почти по default е едно минимум 25лв на ден за този бранш. Дисплейните излизат по-евтино, но са с далеч по-малко CTR и конверсии. Трябва да си измислил някаква страшна "Канзаска врътка". Ти си знаеш де, успех.

deffnews

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
@deffnews , не съм сигурен, че разбирам каква е маркетинговата ти стратегия за реализация на идеята. При 100-на продукта, поле за изява на колегите (за което евала) и задържане на 30% от стоката за себе си

не виждам как ще изплуваш или плуваш изобщо. А като добавя и намерението ти да правиш Google Ads кампании, което почти по default е едно минимум 25лв на ден за този бранш. Дисплейните излизат по-евтино, но са с далеч по-малко CTR и конверсии. Трябва да си измислил някаква страшна "Канзаска врътка". Ти си знаеш де, успех.
И заради това поставих предварителна оферта. // В прав текст потвърждавам условията, които съм споменал, като цената ще е съобразена и може да бъде обсъдена между мен и вас. // След като пусна сайта (а това ще се опитам да го направя преди 13-ти защото след това ще имам няколко пътувания) условията няма да са същите. // В момента съм ви предложил да си обявите артикулите
  • безплатно
И ти може и да не си ми следил мненията, но имам възможност всяка седмица да отбирам дрехи. Затова предложих съвсем прозрачно това - вие с артикулите си ми помагате да пусна сайта с повече стока. Но насреща искам качествени дрехи от вас. След като сайта тръгне нормално всяка седмица мога да добавям по 50-на само мои артикула, защото аз ги вземам на цени от 1 до 4 лв.

Ти запознат ли си колко брак +/- може да ти попадне като купиш на едро а цените обикалят около 10 лв/кг. А аз ти казвам, че отбирам и мога всяка седмица без прекъсване да отбирам.

Добре тогава, аз ще си пусна сайта само с моя стока, но после не си мисли че ще имам технологично време да се занимавам с вашите парцали :)

Последно редактирано:

deffnews

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
500 лв мога да изкарам "на момента" от Remix само че защо да ги давам като то има някои неща, които единично могат да се продадат по 30-40 лв.

deffnews

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Интересно откъде си я измисли тази ваша гилдия. Ако има такава, то явно сте "отбор юнаци". В момента офлайн търговците очакват до месец да има нов локдаун и гледат да си изчистят стоката доколкото е възможно. И продават на изключително ниски цени. Ако наистина разпоредят локдаун ще е добре за онлайн търговците.

След малко ще си регистрирам домейн и ще го споделя, а сайта до края на седмицата най-вероятно няма да го мога да го пусна.

deffnews

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Да, ами ще се опитам да брандирам затова си регистрирах домейн xtrait.one

Горе