Предлагам: Сайт за дрехи и обувки second hand

deffnews

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
През уикенда ще пусна малък сайт за дрехи втора употреба. С около между 70 и 100-на артикула. Ще му пусна и една реклама в гугъл. Може и да се проточи до средата на другата седмица. Предлагам безплатна "трибуна", ако имате за продаване.
Само едно условие имам - марка, изработка и състояние да е от (включително) 7/10 нагоре. Подусловията са дрехите да са изпрани или минали химическо, да имат прилични снимки и цените на вашите артикули да са съгласувани и одобрени от мен.

Каквото продадете инвойс си е за вас.

Утре ще ви пусна визуално инфо как долу-горе би трябвало да изглеждат снимките.
 
Забранено е да се продават употребявани обувки :)
Още по-добре тогава. Аз и без това такива нямам, освен моите :)
 
Значи днес съм взел качество от 7/10 до 9/10:
  1. Тениска KENZO с много сериозна нашивка
  2. Многоцветна ризка GANT
  3. Ръчно рисувана тениска FISHBONE
  4. Къси панталони BILLABONG
  5. Ризка ROBERTO SARTO
  6. Къси панталони ESSENTIALS
  7. Къси панталонки ZARA премиум
  8. 2 ризи ANGELO LITRICO
  9. Риза JOHN DEVIN
  10. Тениска MARINE BLUE
  11. Къси панталонки COAST to COAST
  12. Много яка риза, тя е направо неупотребявана. В интерес на инстината не мога да и разчета марката заради шрифта, не съ м обръщал внимание досега за подобен надпис. Само виждам, че пише made by hands. Тара ли е Сара ли е.. :)
  13. Черно яке RESET
  14. и една ретро поличка, на която не и гледах марката, просто ме накефи изработката и много би паснала на някоя леко пълна жена.

За всичко това съм дал 24 лв.

И смятам 2, 4, 10 12 и 13 да си ги запазя за мен.
 
и колко от тия 24 лева ще изкараш, 60-100, ти само осигуровките за месеца няма да изкараш с тоя сайт
 
Повтрарям офертата. Вече има сделка за модели мъж и жена. Но изискванията си остават. Идеята е аз да пусна сайт с повече артикули, а вие да си продадете вашите.
 
@deffnews , не съм сигурен, че разбирам каква е маркетинговата ти стратегия за реализация на идеята. При 100-на продукта, поле за изява на колегите (за което евала) и задържане на 30% от стоката за себе си
И смятам 2, 4, 10 12 и 13 да си ги запазя за мен.
не виждам как ще изплуваш или плуваш изобщо. А като добавя и намерението ти да правиш Google Ads кампании, което почти по default е едно минимум 25лв на ден за този бранш. Дисплейните излизат по-евтино, но са с далеч по-малко CTR и конверсии. Трябва да си измислил някаква страшна "Канзаска врътка". Ти си знаеш де, успех.
 
@deffnews , не съм сигурен, че разбирам каква е маркетинговата ти стратегия за реализация на идеята. При 100-на продукта, поле за изява на колегите (за което евала) и задържане на 30% от стоката за себе си

не виждам как ще изплуваш или плуваш изобщо. А като добавя и намерението ти да правиш Google Ads кампании, което почти по default е едно минимум 25лв на ден за този бранш. Дисплейните излизат по-евтино, но са с далеч по-малко CTR и конверсии. Трябва да си измислил някаква страшна "Канзаска врътка". Ти си знаеш де, успех.
И заради това поставих предварителна оферта. // В прав текст потвърждавам условията, които съм споменал, като цената ще е съобразена и може да бъде обсъдена между мен и вас. // След като пусна сайта (а това ще се опитам да го направя преди 13-ти защото след това ще имам няколко пътувания) условията няма да са същите. // В момента съм ви предложил да си обявите артикулите
  • безплатно
И ти може и да не си ми следил мненията, но имам възможност всяка седмица да отбирам дрехи. Затова предложих съвсем прозрачно това - вие с артикулите си ми помагате да пусна сайта с повече стока. Но насреща искам качествени дрехи от вас. След като сайта тръгне нормално всяка седмица мога да добавям по 50-на само мои артикула, защото аз ги вземам на цени от 1 до 4 лв.

Ти запознат ли си колко брак +/- може да ти попадне като купиш на едро а цените обикалят около 10 лв/кг. А аз ти казвам, че отбирам и мога всяка седмица без прекъсване да отбирам.

Добре тогава, аз ще си пусна сайта само с моя стока, но после не си мисли че ще имам технологично време да се занимавам с вашите парцали :)
 
Последно редактирано:
А бе ти си 100% ташак, я БЯГАЙ, стига излага гилдията..
@Noke ще се изяде от яд като види каква риза съм му поръчал, но ще я получи само на картинка.
 
500 лв мога да изкарам "на момента" от Remix само че защо да ги давам като то има някои неща, които единично могат да се продадат по 30-40 лв.
 
Интересно откъде си я измисли тази ваша гилдия. Ако има такава, то явно сте "отбор юнаци". В момента офлайн търговците очакват до месец да има нов локдаун и гледат да си изчистят стоката доколкото е възможно. И продават на изключително ниски цени. Ако наистина разпоредят локдаун ще е добре за онлайн търговците.

След малко ще си регистрирам домейн и ще го споделя, а сайта до края на седмицата най-вероятно няма да го мога да го пусна.
 
Да, ами ще се опитам да брандирам затова си регистрирах домейн xtrait.one
 

Горе