Продава се: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Re: От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Ако не съм аз, ще е друг. Бизнеса е бизнес. Продават и ножове, с които убиват хора.

Съпоставката с ножовете никак не е уместна, понеже тяхното основно предназначение НЕ е убиване. А целта на фолиото е само една - да "спести" глобата на поредния джигит, който се има за голям тарикат.
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб


чети статията, пич. работи точно по описания начин и дори от КАТ според статията са го потвърдили, само са забравили да кажат за мобилните вечер, на които също работи

На дневните мобилни естествено, че не работи, ако работеше щеше да е вълщебно и щях да го продавам по 1000 на символ :) Всичко е точно така, както е написано в сайта :)

Иначе, за знаещите: седмица:

AZ0pwXR.png


Цената остава :) Дори ще се качва, майна.
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Не искам да си мислиш, че те нападам, но наистина си изглежда странно. Продаваш бизнес, който според картинката по-горе ще изкара цената, която му искаш даже повече за месец. (ако продажбите вървят в същия дух)
 
От: От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Не искам да си мислиш, че те нападам, но наистина си изглежда странно. Продаваш бизнес, който според картинката по-горе ще изкара цената, която му искаш даже повече за месец. (ако продажбите вървят в същия дух)

Няма нищо странно, първото мнение е когато имаше 3-4к на месец, просто сега има афилиейти, трафик и т.н. но си държа на думата. Човек ще си избие инвестицията за точно месец.
Имам друг бизнес като цяло, в момента ми отнема доста време цялата работа, защото е много пипкава и специфична. Изисква си доста време, но пък парите са доста добри. Цаката е да продаваш, за да изкарваш пари, правиш ли го - до октомври може да утроиш инвестицията. Получих запитвания, но няма още сериозен кандидат.
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

А от къде да сме сигурни че скрийн шота е на пратки точно от този сайт?!
Казваш че нямаш време да се занимаваш, а за 50лв на ден ще намериш една дузина желаещи да вършат всичко и така тройната ти избивка ще остане за теб!!
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

По пратките се вижда колко цифри са поръчани, виж сумите
Няма кой да го прави за 50 лв. защото има много специфични неща, както и не може да се доверя на всеки. Но за всички въпроси, сериозни имам в предвид, на лично, след това се виждаме и говорим като пичове. Стига с тия глупости да ми обяснявате нещо и някакви конспирации. Прочети първите мнения, никой не му се вярваше и си мислеха, че си измислям. Сега млъкнаха като насрани, защото показах как се прави, и че не говоря празни приказки :)

Поздрави
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Че има балъци да купуват- има. Ама че няма кой да ти купи сайта също е ясно, просто искаш да покажеш как правиш пари.
За 10% от търсената сума, всеки може да си намери същото фолио и да раздели продажбите с теб. А тези които са способни на това, не го правят заради съвестта която имат.
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Е бизнеса си е перфектен в държава без закони и пълна със селски тарикати. +безплатна медийна реклама :)
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Като се има предвид колко често се менят законите, този бизнес модел е тънък лед, а и от чисто човешка гледна точка не е добър
Виждам, че в момента прави пари, но няма гаранция
Пък и не всичко е пари и бизнес модел, когато става въпрос за превишена скорост и вероятни произшествия със жертви
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Че има балъци да купуват- има. Ама че няма кой да ти купи сайта също е ясно, просто искаш да покажеш как правиш пари.

Бе тва пари ли са......семки и бонбонки
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Е, ко? Бедна работа е тоя форум, а? :D
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Аз пък ти се кефя.......харесвам хората които от "пръдня боя правят" както се казва.Можеш ,правиш го...това е.Голяма част от хората ти завиждат за това не им се връзвай.Каква съвест бе алоооо?то по тая логика производителите на коли трябва да ограничат скороста на 40км щот видиш ли на скоростомера 260 км макс те подтиква да ги вдигнеш .Всеки си има глава на раменете.Ако беше мой този бизнес нямаше да го продам и за 40000 евра не лева.Но си прав че форума е бедна работа за това не се хаби.Тука тея пари забрави да ги вземеш.Тука и OLX да го обяват за 40000 лв пак ще му намерят кусури и ще се пазарят щот нямат пари :) Поздрави от мен и успех все пак
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Може да е негов и този
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Негов е на 99%.
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

При кои случай може да бъде заснета обработената цифра ?
 

Горе