Продава се: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

От: От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Въпросният бизнес не е незаконен, но е неморален. Не бих пожелал успех на такъв "бизнесмен"!
Примера с ножа е неуместен- никой продавач на такива не публикува клипове с неправилна употреба, а на продаваният сайт има точно това. Създава се предпоставка за престъпление- безнаказано превишаване на скоростта!
Ако имах модераторски права, бих разкарал тази изродщина!
А ако някой с подобно нещо нарани член на семейството ми- тогава не ми се мисли!

+реп, ей това е сериозно мнение
Упс, спирам да пиша къкто обещах :|
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Blastera ако не осере някоя тема няма да може да спи спокойно. Типичния форумен трол, не знам за какво Блинки и Кула го търпят...

Сори за офтопика, не издържах :)
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Blastera ако не осере някоя тема няма да може да спи спокойно. Типичния форумен трол, не знам за какво Блинки и Кула го търпят...

Сори за офтопика, не издържах :)

Нещо против мени ли имаш аа
Купувай сайта нали си тарикат, ако не ти стигат парите щи услужа с процент като заложната къща
Давай ти си, трява си смел, не само на думи

ПС: Ей неме оставяте да се оттегля от темата, що пишете за мени, аа
Договаряйте се с Кивито за цината и плащайте, инак шиви зема и язе пруцент даго ева
 
Последно редактирано:
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Нямам интерес и за това не съм писал в темата, а ти спамиш всяка тема, без да съм те видял да продаваш/купуваш нещо или пък да предлагаш някаква услуга/нещо полезно за форума. Само тролски, неграмотни и безсмислени коментари, май ти липсват социалните контакти in the real life :mad:
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Хаха чак и червена ряпа ми дава смешника :D

Нямам интерес и за това не съм писал в темата, а ти спамиш всяка тема, без да съм те видял да продаваш/купуваш нещо или пък да предлагаш някаква услуга/нещо полезно за форума. Само тролски, неграмотни и безсмислени коментари, май ти липсват социалните контакти in the real life :mad:

Дал съм ти червен картон заслужено, друг път чети преди да пишеш
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Прочетох цялата тема преди да пиша и какво? Тук някакви морални стожери ли сте, катаджии ли сте, прокурори ли? Човека е описал какво продава, продукта е уникален, няма значение законен ли е, морален ли е какво е? Продуктите за отслабване законни ли са, морални ли са? Бичат ви някви билки от поляната на село и дори не знаете какви са, що са. Айде стига се правихте на разбирачи, като нямаш пари да купиш нещо, поне не се излагай.

Утре отиди на женския пазар и почни да се караш на всички продавачки, че стоките им били неморални и някой може да хване алегрия от потни чорапи или цигари без бандерол. Толкова от мен, че и тази тема скоро ще бъде заключена и момчето ще си пусне обявата в нормален сайт, където няма да я спамят
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Хаха чак и червена ряпа ми дава смешника :D

Прочетох цялата тема преди да пиша и какво? Тук някакви морални стожери ли сте, катаджии ли сте, прокурори ли? Човека е описал какво продава, продукта е уникален, няма значение законен ли е, морален ли е какво е? Продуктите за отслабване законни ли са, морални ли са? Бичат ви някви билки от поляната на село и дори не знаете какви са, що са. Айде стига се правихте на разбирачи, като нямаш пари да купиш нещо, поне не се излагай.

Утре отиди на женския пазар и почни да се караш на всички продавачки, че стоките им били неморални и някой може да хване алегрия от потни чорапи или цигари без бандерол. Толкова от мен, че и тази тема скоро ще бъде заключена и момчето ще си пусне обявата в нормален сайт, където няма да я спамят

Ами като си прочел, не виде ли че имам позиция по въпроса,,, Твойта позиция ли е по важна от мойта, къф си ти
Толко като те кефи купувай ти казах, ама за тебе не било интересно.
И кво е интересно за тебе, да се фанеш да оплюйш мени ли, ами веднага ти сипвам разбирателю И винаги ще имаш мойто фнимание
Хем нема пари хем му харесва сайт, предлагам му на лихва, а го е страх,,, дееба и шубенцето даева
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

В случая момчето може само да се кефи, че неговата тема всява раздор.
Няма как да сравняваме билкови хапчета с потенциално убийство/а на пътя!
Тук бластера има право!
И не става въпрос дали някой има исканите пари, а дали има балама с толкова пари?! :wink:
Извинявам се, но съм убеден че ще мога да открия производителя на въпросното фолио макс за 3 дни!
 
От: От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Аре па чак топлата вода да е открил! Имам спомен че това фолио съм го гледал преди две три години някъде, но ми се стори простотия и не съм си го купил да пробвам. Първо е само за нощеска и второ си имах карта хехехе. Но подкрепям бластера в морално отношение! Прав е човеко на иляда процента!
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

не се карайте :)
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Дайте Mute на Blaster за известен период от време, за да проумее какви нелепи работи пише ....................
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Добре, как си го представяш - може ли да забранят за продажба ножове примерно? Или бял лист хартия, защото аз мога да си сложа един бял лист и да си скрия номера докато си карам? Говорите глупости.

Ако направиш сайт, в който продаваш ножове за убийства и описваш как може да станат най-добре, мислиш ли, че ще е много законен :)
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Половината сайтове са неморални. И продават неморални неща. Както и вредни и опасни за здравето и живота.

А бластерчето си го турете на дедовия. Пардон, в игнор листата.
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Добре де като се пусне тук тема за продажба на реплика на некоя марка дрехи се почва а у темата в кофата и т.н демек мноо сме куул, а за сайт който продава нещо да се избегне наказание и поощрява келешите - нема проблеми!
П.с: Киви ма ти от Бургас ли си бе маняк? Чуьек ся сичко ми се изясни
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

А продаде ли сайта или искаше да са пофалиш

Не, но имаше добри предложения. Намерих каквото трябваше :)
Мога да ти сваля цената на половина :D
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Не, но имаше добри предложения. Намерих каквото трябваше :)
Мога да ти сваля цената на половина :D

На мен ми е интересно, даваш ли гаранция, че сайта ще си остане уникален след продажбата и няма да се появи още един такъв няколко месеца след това.

Ако е това което си мисля това фолио не се ли вижда, че е залепено вечер като се кара на фарове? Ако съм прав кукерите доста лесно ще се усетят.
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

На мен ми е интересно, даваш ли гаранция, че сайта ще си остане уникален след продажбата и няма да се появи още един такъв няколко месеца след това.

Ако е това което си мисля това фолио не се ли вижда, че е залепено вечер като се кара на фарове? Ако съм прав кукерите доста лесно ще се усетят.

Не мога да дам такава, защото всеки може да си направи сайт, подобен на този, но това значи, че аз няма да експлоатирам идеята повече :)
Вижда се от някой специфичен ъгъл, но ако не знаеш и не гледаш от 30 градуса няма да разбереш, че има нещо, но това не е проблем на продавача като цяло..
 

Горе