Сайт за флаш игри.

cloc

Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Държа да подчертая че темата е Нулед...Преди време взех този домейн и качих тази тема за проба, от тогава не съм се занимавал със сайта, но преди седмица влезнах в админ панела и гледам че има около 30 регистрирани. Давам го защото нищо неразбирам от такъв вид сайтове.
Относно приходи ня зная защото от няколко дни съм качил Адесенс. Давам и базата данни. Домейна е регистриран в Dynadot
Не търся сериозни суми но и не подарявам. Оферти на ЛС.<br /><br /> Домейн Име | URL: www.playnets.eu<br /><br />Приблизителна Цена: 0.00<br /><br />Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 29.06.2011 / 29.06.2012<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100<br /><br />Импресии на Месец:: NA<br /><br />Регистрирани Потребители: 30<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Не<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Приходи: Малко<br /><br />Начини на Плащане: ePay / ПаъПал<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
От: Сайт за флаш игри.

Ами няма да е три цифрена сума.. Поне отчасти за три- четири дена труд по него в началото. Аз съм писал в темата, преценяваш си, казваш една цена на ЛС и ако е нормална... стискаме си ръцете.
 
От: Сайт за флаш игри.

здравей интересувамe се от сайтчето за флаш игри дай някаква цена ако искаш се свържи на скаипа vibrobg утре колегата ще бъде на него може да се разберете с него лeka
 
Последно редактирано:

Горе