Сайт на обща тематика и забавление

redkit

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Да надават хора поне с 20 мнения в форума.Хората който нямат нужните мнения и наддават няма да се брой

Сайта е на обща тематика и забавление- L y b i m i . c o m просто слейте буквите за да видите сайта.

Има богато съдържание от игри и статии.Добавил съм, нарочно реклами - рекламирай тук, за да видите местата на рекламите полета.
Сайта е стар, купен от мен преди около 4 години, но аз никога не съм добавял и променял нищо по сайта
По сайта не е правено СЕО, ако не се лъжа преди около две години бях го добавил в 20-тина директории и това беше, не съм имал кой знае колко време да се занимавам с него, затова сайта от доста време има трафик от 300 – 400 посетителя на ден като над 90% са от гоогле .
Системата е Джумла
Давам го заедно с хоста.Сайта използва най малкия пакет хост :
Хостинг план: СуперСтарт
Изтича на: 10.07.2013
Домейн :
Creation date: 24 Sep 2007 13:01:54
Expiration date: 24 Sep 2013 13:01:54
Отдавна не съм въртял реклами в сайта, но съм ползвал преди Адсенс без проблем или казано по друг начин сайта не е наказван или банван за това може да ползвате Адсенс рекламите.
Домейна и хоста са към Суперхостинг и ако имате акаунт там прехвърлянето ще стане за минути.
Първо мислих да продавам сайта за определена цена, но постоянно в форума има хора на които все им се струва много исканата цена и за да избегна излишните коментари. Реших да пусна сайта на търг с начална цена нула лева пък за колкото се продаде.
Само да уточня първо плащате после получавате сайта с хоста.
Начин на плащане Epay.bg.
Друго за сега не мога да се сетя, ако имате въпроси питайте на ЛС, в темата нека само е надаването без излишни коментари.
Начална цена : 0 лв.
Стъпка : 10 лв.
Край на търга : 22:30 24.01.2013 форумно време.
gog13.jpg0113.jpg1112.jpg1212.jpg
 
Последно редактирано:
От: Сайт на обща тематика и забавление

20 лв от мен.

П.С. Има ли някакви продадени линкове или Амур е твой?
 
От: Сайт на обща тематика и забавление

30 лв. от мен.
 
От: Сайт на обща тематика и забавление

Стъпка - 10лв. :D
 
От: Сайт на обща тематика и забавление

Изключително интересни даже.. :lol:
 
От: Сайт на обща тематика и забавление

Последните 5 наддавания са доста интересни...

и какво им е интересното ?

Имаше зададен въпрос към мен : "Ако нямам профил в супер хостинг , как ще стане прехвърлянето "
ето тук е обяснено как ще стане http://help.superhosting.bg/prehvarliane-na-uslugi.html
 
От: Сайт на обща тематика и забавление

150лв. от мен, да малко е странно потребители с малко мнения наддават....но ще се пробвам:) ако мача е нагласен си остава на съвестта на продавача.


П.П имам профил Супер хостинг, плащам Пейпал мигновенно:)
 
От: Сайт на обща тематика и забавление

150лв. от мен, да малко е странно потребители с малко мнения наддават....но ще се пробвам:) ако мача е нагласен си остава на съвестта на продавача.


П.П имам профил Супер хостинг, плащам Пейпал мигновенно:)

Ако кажа, че нямам нищо общо с тия профили ядвали някой ще ми повярва, ако някой има съмнение нека да не наддава.

Не знам да ли е правилно, но нека от тоя момент на татък да надават хора поне с 20 мнения в форума.Хората който нямат нужните мнения и наддават няма да се брой.

Честно да кажа не знам как да процедирам за да няма недоволни.

Само да допълня по горе съм написал Начин на плащане Epay.bg.
 
Последно редактирано:
От: Сайт на обща тематика и забавление

Тука е добре да се намеси администратор с мнение за акаунтите, които са наддавали. Доста нагласено изглежда.
 
Re: От: Сайт на обща тематика и забавление

150лв. от мен, да малко е странно потребители с малко мнения наддават....но ще се пробвам:) ако мача е нагласен си остава на съвестта на продавача.


П.П имам профил Супер хостинг, плащам Пейпал мигновенно:)


ами какво виждам един от купувачите който те вдигна с 20 лв е от плевен, а този след него с двата поста на твоя доставчик....

продавача е на бтк и няма дублаж със доставчик от двата вдигащи ника с малко постове.... толкова дотук от краткото разследване ...
 
От: Сайт на обща тематика и забавление

Бе той форума кат гледам си се саморегулира добре :) Ако някой каже "Аф", друг обезателно ще каже "Даф" :D
 
От: Re: От: Сайт на обща тематика и забавление

ами какво виждам един от купувачите който те вдигна с 20 лв е от плевен, а този след него с двата поста на твоя доставчик....

продавача е на бтк и няма дублаж със доставчик от двата вдигащи ника с малко постове.... толкова дотук от краткото разследване ...

Не съм от Плевен!
 

Горе