Сайт на обща тематика и забавление

От: Сайт на обща тематика и забавление

Тука е добре да се намеси администратор с мнение за акаунтите, които са наддавали. Доста нагласено изглежда.


Промених в условието " Да надават хора поне с 20 мнения в форума.Хората който нямат нужните мнения и наддават няма да се брой." не знам друго какво мога да направя.Който се съмнява моля да не наддава.Търга като приключи в 22:30 ще обявя победителя и ще му пиша ЛС да се разберем
 
От: От: Сайт на обща тематика и забавление

Ако кажа, че нямам нищо общо с тия профили ядвали някой ще ми повярва, ако някой има съмнение нека да не наддава.

Не знам да ли е правилно, но нека от тоя момент на татък да надават хора поне с 20 мнения в форума.Хората който нямат нужните мнения и наддават няма да се брой.

Честно да кажа не знам как да процедирам за да няма недоволни.

Само да допълня по горе съм написал Начин на плащане Epay.bg.

Какво общо имат мненията във форума с офертата? Това с 20те мнения си е чиста дискриминация ,не мислиш ли?
 
От: Сайт на обща тематика и забавление

Промених в условието " Да надават хора поне с 20 мнения в форума.Хората който нямат нужните мнения и наддават няма да се брой." не знам друго какво мога да направя.Който се съмнява моля да не наддава.Търга като приключи в 22:30 ще обявя победителя и ще му пиша ЛС да се разберем

Аз не мисля, че мамиш, но така изглежда отстрани. Ако имаше нещо съмнително кулайс щеше да го хване.
 
От: От: Сайт на обща тематика и забавление

Какво общо имат мненията във форума с офертата? Това с 20те мнения си е чиста дискриминация ,не мислиш ли?

Не това е , допълнително условие към участниците на търга, за да разсея съмненията за честността на търга.До сега не бях пускал търг и не ми дойде на ум, че това може да се окаже проблем и да буди съмнение, като надават хора с малко мнения в форума.
 
От: Сайт на обща тематика и забавление

последна оферта от мен 250лв. Надявам се " redkit" да си промени условията.

За мен не всичко е пари, повече държа да се знае че търга е честен. За момента е валидна офертата на @Nikolay33 от 150.
 
От: Сайт на обща тематика и забавление

И не можа ли да наджаскаш 20 мнения...тоест 10 ти остават :) Ако искаш сайта това едва ли ще ти е проблем. В случая неудобството е за
redkit, че трябва да се кине на две страни
 
От: От: Сайт на обща тематика и забавление

За мен не всичко е пари, повече държа да се знае че търга е честен. За момента е валидна офертата на @Nikolay33 от 150.

@redkit - приеми офертата на @svetliojs
няма нужда да я отказваш само и само да ни докажеш, че си коректен.

И бъди внимателен при прехвърлянето на сайта - особено, ако човека спечелил го, е някои от тези с малкото мнения.
 
От: От: От: Сайт на обща тематика и забавление

@nortrant като приключи търга ще ти пиша едно лично да ти обясня някои неща!
 
От: Сайт на обща тематика и забавление

ох ше се разплача от умиление по честността. най-добре Баце да дойде да разреши казуса
 

Горе