Сайт на Wordpress няколко въпроса

след като не сме компетентни по темата защо коментират въобще?
Виж файлът 19198
Господин ******ст, това че не съм го направил на сайт за който в общи линии не ми пука, не означава, че не го знам. И какво като? Пазя го като галерия за снимки, нищо повече. На една камара народ от тука, както и такива с фирми и от старите кучета дори, сайтовете им са зле, но... не, трябва в моя двор да се плюе.

О извинявам се пре светии, забравих че сте едно от Божествата във форума и сте над всички, по-умен сте и от най-умния в света, задължително трябва да сте държите като *****ий за да ви обръщат хората внимание, току виж някой го хване шубето и ви се поклони.
Като допълнителен офтопик, ще кажа, че заради такива като вас тая държава тъне в мизерия. Злоба, ненавист, задължително трябва да погледнеш в двора на съседа и ако е хубаво да се изсереш, или ако не ехубаво да го направиш по-грозно, защото така му е кеф на масовия българин, никой не трябва да си навдига главата, че току виж някое божество се сети че законите дето ги прекрачва той например, другите са длъжни да ги изпълняват, а той да е над тях...

И весе пак съветите ми не бяха неправилни, като много знаеш що не даде други "по-умни" съвети бе?!

А хвана и а ви запукам наред с автомата, че по-бързо деева! Тамън да го посмажа, че хванал ръжда в мазето горкия.

Жалко че не съм аз админ тука и форума не е мой.
 
Последно редактирано:
Не, то се насъбира просто, те тия не са спирали от години да кълват като гарги тука.
Те са 3-4 ма дето нямат работа и никой не ги търси, и само плюят по постовете. Аз затова съм сложил игнор на тези чекиджий! Да не им чета глупостите! Спрете да им обръщате внимание на драсканиците и те сами ще се баннат. Трябва да се създаде черен списък за да се знае кои са чекиарите. Мисля, че това е етичен форум, в който трябва всеки участник да се придържа към добрия тон, не да се слагат квалификации, да се упреква и да се спами! Форума би трябвало да помага и обучава, а не да упреква и присмива!
 
Мисля, че това е етичен форум, в който трябва всеки участник да се придържа към добрия тон
Оууу много отдавна етиката тук умря. Всъщнсот не само тук, като цяло у форумите, даже бих казал, като цяло в голяма част от българския народ. И не само етиката, много неща са умрели......

Иначе не знам дали някой ги търси или не, мисля че някои имаха и бизнеси ( само слухове разбира се ), като за тия с бизнес е още по-грозно това, кеото правят.
Игнора не помага, особено като видя цитат от някой който не е игнориран от мен в отговор на игнорирания, няма как да не го видя.
 
Сфанах смешката чак като кликнах на един линк тука :D
 
Оууу много отдавна етиката тук умря. Всъщнсот не само тук, като цяло у форумите, даже бих казал, като цяло в голяма част от българския народ. И не само етиката, много неща са умрели......

Иначе не знам дали някой ги търси или не, мисля че някои имаха и бизнеси ( само слухове разбира се ), като за тия с бизнес е още по-грозно това, кеото правят.
Игнора не помага, особено като видя цитат от някой който не е игнориран от мен в отговор на игнорирания, няма как да не го видя.
Всеки си вади преценки. Лошото е, че загорелите дето спамят за с висок ранг, понеже са се регистрирали примерно преди 10г., а като отвориш фийдбека, се оказва, че аз от една година имам повече отзиви от тях, но някои потребители гледат, че това е мембър уелл кнолл, а не е мембър или актив мембър, и си викат този е прав!
 
Спокойно бе - вижте в крайна сметка какъв изчерпателен отговор на въпроса си получи юзърът.

Бонус точка за развитието на форума.

ПП: Само Станимир не се е разписал ама сигурно не е имал време да гугълне и да спинне прочетеното.
 
Жалко, че не осъзнавате какво ви казвам.
Някой много ще стада ако ви послуша.
 
Най-добре тънкообидните да изяснят сами за себе си - в тоя форум влизате да научите нещо и да се обогатите, или да получите социално потвърждение колко сте талантливи, знаещи, и можещи?

Спойлер: масата лесно засягащи се (над 90%) сте мързеливи; над 60% сте и нагли на това отгоре.

Недоумявам как може да има хора с толкова илюзорна представа за себе си и собствените си качества. Изглежда е характерна черта за милениал поколението.

Ако търсите комплименти и емоционален съпорт - търсете гаджетата, приятелите, и най-вече МАЙКИТЕ си!
 
Недоумявам как може да има хора с толкова илюзорна представа за себе си и собствените си качества. Изглежда е характерна черта за милениал поколението.

Ако търсите комплименти и емоционален съпорт - търсете гаджетата, приятелите, и най-вече МАЙКИТЕ си!

Ти зарежи милениалите, но ако видиш поколение Z на интервюта какви съотношения претенции / знания имат, направо да ти се скъса сърцето.
 
Най-добре тънкообидните да изяснят сами за себе си - в тоя форум влизате да научите нещо и да се обогатите, или да получите социално потвърждение колко сте талантливи, знаещи, и можещи?

Спойлер: масата лесно засягащи се (над 90%) сте мързеливи; над 60% сте и нагли на това отгоре.

Недоумявам как може да има хора с толкова илюзорна представа за себе си и собствените си качества. Изглежда е характерна черта за милениал поколението.

Ако търсите комплименти и емоционален съпорт - търсете гаджетата, приятелите, и най-вече МАЙКИТЕ си!
пишат по един чаршаф сълзливи репортоари, все някой друг им е крив...
Инак както не му пукаше и затри юзър с ид 1 - https://olix.top/wp-json/wp/v2/users/
Въобще без репи тия просто превзеха форума, преди никой не смееше да пише така с гъза си по такива теми.
 
На мен съвсем скоро един wp developer, който има плъгин в магазина на wordpress (директорията с плъгини), се опита да ми хакне сайта, тъй като един от сайтовете ми що-годе има приличен трафик и изкарва някакви смешни $.

Та въпросния го помолих за помощ, понеже имах проблем с един от плъгините му, предоставих му на доверие admin юзър и по едно време гледам в директорията си някакъв файл wp-uploads.php , после някакъв ad.php. Кликам да разглеждам и гледам човека си наблъскал рекламни кодове на propellerads, adsense, ad-maven, clickadu, adsterra и кво ли не :)

Тия файлове се появиха няколко минути след като му дадох достъп.

Така че задължително си сложи в wp-config този ред:

define('DISALLOW_FILE_EDIT', true);
 
Направих си информационен сайт на Wordpress 5.4.1 с около 25 статии.
Ако не смяташ да го ъпдейтваш редовно и нямаш някакви ajax изгъзици шибни един wp2static и си свиркай. Пък и ще лети дори на безплатен хостинг
 

Горе