Сайт подобен на този

Здравей,

Сайтът е ужасен. :) С WP може да постигнеш повече. За съжаление флаш интрото ще е отделно. Какво точно е нужно, защото като гледам можеш и с някои фри теми да постигнеш ефектът, който търсиш. А дори и по-добър. ;)

С една премиум тема на WP направих един доста добър сайт в строителния сектор, Можеше и повече, но е подарък. :) Не вложих много. Но стана супер. ;)

Поздрави,
Б.
 
От: Сайт подобен на този

Хах, това много прилича на първият ми сайт, който направих... преди 15 години:) Не като дизайн, въпреки че и той е подобен, но фреймовете ме връщат назад във времето...
 
От: От: Сайт подобен на този

Хах, това много прилича на първият ми сайт, който направих... преди 15 години:) Не като дизайн, въпреки че и той е подобен, но фреймовете ме връщат назад във времето...

Взе ми думите от устата :) Даже още си стои непокътнат в hit.bg :))) Колко пот хвърлях за coppermine галерията...
 
От: Re: Сайт подобен на този

С една премиум тема на WP направих един доста добър сайт в строителния сектор, Можеше и повече, но е подарък. :) Не вложих много. Но стана супер. ;)

Поздрави,
Б.

Знаеш какво е ,, Искам сайт като ..... " :))) Утре ще го направя , Благодаря :)
 
От: Сайт подобен на този

Може би авторът е имал предвид семпъл и по подобен начин разположен, защото иначе е доста ретро - да. Има доста темички (най-вероятно и безплатни такива) предназначение за портфолио, които идеално ще ти свършат работа. За платените поразгледай themeforest.com а за безплатни търси в гугъл free wordpress themes 2013
 
Знаеш какво е ,, Искам сайт като ..... " :))) Утре ще го направя , Благодаря :)
Аз знам, но все си мисля, че е хубаво да е нещо по-добро от преди 10 години. Наскоро пак имах подобен случай и се искаше нещо много старо и дървено. естествено нямаше как да не си кажа мнението и въпреки това пак си настояваха за това. ОК, няма лошо. :)

И мисля, че казах, че някоя фри тема ще е идеална, даже по-добра от сега. На WP, може и друга платформа - Joomla, Drupal. Пак ще е спазено всичко, което искаш, но идея по-модерно ще изглежда. ;)
 

Горе